Як оплатити Мегафон банківською картою без комісії через інтернет

 1. Як покласти гроші на Мегафон через банківську карту: інструкція
 2. Нарахування коштів на баланс Мегафон в інтернеті
 3. Нарахування коштів на баланс Мегафон без інтернету

Поповнити рахунок Мегафон з банківської карти через інтернет безкоштовно - актуальна проблема для абонентів найбільшого мобільного оператора Росії

Поповнити рахунок Мегафон з банківської карти через інтернет безкоштовно - актуальна проблема для абонентів найбільшого мобільного оператора Росії. Безліч тарифів для спілкування, інтернету та інших додаткових послуг мають щоденною абонентською платою, яка може в один момент зробити баланс вашого особового рахунку негативним, що обмежить мобільний зв'язок і доступ в інтернет. Це створює необхідність в екстреному порядку поповнити баланс, для чого було розроблено безліч внутрішніх і сторонніх сервісів.

У цьому матеріалі ми докладніше розглянемо актуальні на 2019 рік варіанти поповнення балансу мобільного телефону.

Як покласти гроші на Мегафон через банківську карту: інструкція

Популяризація банківських карт і розробка сервісів по їх безконтактного використання і інтернет-платежі постійно витісняють готівкові гроші, пропонуючи не тільки більш швидкий час обслуговування, а й різноманітні кеш-бек сервіси та можливості настройки автоматичного твори платежів. Такі рішення спрощують повсякденне призначене для користувача взаємодія з послугами Мегафона.

Оплатити мегафон банківською картою без комісії через інтернет за допомогою таких дій:

 • на сайті оператора;
 • через інтернет-банкінг вашого банку.

Немає доступу до Інтернету, а баланс особового рахунку Мегафон негативний? Можете скористатися найближчим банкоматом або спеціальним терміналом для оплати послуг.

Нарахування коштів на баланс Мегафон в інтернеті

Найпростіший спосіб для поповнення балансу - скористатися спеціальною сторінкою послуги на офіційному сайті Мегафон. Для цього треба зайти в особистий кабінет і пройдіть обов'язкову процедуру авторизації. Попередньо потрібно зареєструвати свій профіль. Використання особистого кабінету гарантує:

 1. організацію повноцінного інформування про актуальні акції та нові послуги компаніях;
 2. швидке управління активними послугами та перемикання тарифних планів;
 3. виконання поповнення балансу особового рахунку зручними способами і переказу коштів на номери інших операторів;
 4. отримання детальної статистичної виписки, що містить інформацію про витрачених хвилинах, інтернет-трафіку і фінансах.

Інтернет-кабінет постійно вдосконалює і становить гарну конкуренцію аналогічним рішенням від інших операторів. Для поповнення балансу перейдіть у відповідний розділ, де перед вами з'явиться меню з полями для заповнення необхідної інформації. Тут необхідно ввести:

 • номер одержувача;
 • ПІБ одержувача;
 • нараховується суму;
 • дані вашої платіжної або кредитної картки, що містять з 16-значного номера, терміну дії та захисного CVV коду.

Після натискання кнопки «Оплатити» буде ініційована процедура підтвердження володіння картою, відповідно до настройками вашого банку. Це може бути як вхідний лист, так і запит в мобільному додатку від банку. Рекомендується використовувати максимально безпечні рішення, які зручні у використанні. Після успішного підтвердження, платіж незабаром буде зарахований на рахунок.

Варто зазначити, якщо у вас була заборгованість - для її зняття і відновлення доступу до послуг мобільного зв'язку та інтернету може знадобитися деякий час. Такі платежі зазвичай виробляються без комісії.

Робота з інтернет-банкінгом схожа з вищевказаним способом. Інтернет-банкінг може розташовуватися як на сторінці сайту вашого банку, так і в сучасному мобільному додатку для популярних операційних систем - Android, iOS і Windows Phone. Увійдіть в свій профіль, ввівши логін і пароль. Реєстрація в системі у різних банків різниться. Більш детально з даним процесом можна в офіційному інформаційному розділі.

Мегафон - затребуваний оператор зв'язку, оплата послуг якого внесена в усі популярні рішення. Так, зайшовши у відповідний пункт для оплати різних послуг, знайдіть розділ «Мобільний зв'язок» і перейдіть до відповідного оператору. Тут необхідно ввести тільки номер і ПІБ одержувача, тому що інформація про платіжну або кредитну картку прив'язана до аккаунту інтернет-банкінгу. Виконавши підтвердження, гроші будуть нараховані на рахунок, а платіж збережений в історію операцій для швидкого доступу до повторного виконання.

Більшість банків дозволяють підключити сервіс твори автоматичної оплати послуг, списуючи гроші з вашої картки.

Для цього треба зайти у відповідний розділ і виберіть необхідні для здійснення платежів дати і час. Підтвердіть введені дані, тепер ви можете не думати про постійне позитивному залишку коштів на балансі, система зробить це за вас. Призначені для користувача відгуки відзначають особливу ефективність цього способу.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги - повідомте нам

Нарахування коштів на баланс Мегафон без інтернету

Нарахування коштів на баланс Мегафон без інтернету

Покласти гроші на мобільний телефон оператора Мегафон можна і класичним методом - через найближчий банкомат або термінал оплати. Як правило, офіційний банкомат вашого банку не стягує комісію за твір подібних платежів.

Комерційні термінали з можливістю оплати готівкою обкладають кожен переклад значної комісією, яка може досягати 10%. Врахуйте даний фактор, якщо не хочете втратити зайві кошти.

Вибравши в відповідному розділі меню банкомата «Мегафон», оплата банківською картою без комісії буде проведена в найкоротші терміни, а вам буде виданий чек з введеної інформацією. Деякі рішення виконують синхронізацію з интерне-банкінгом, організовуючи єдину статистику витрачаються і нараховуються засобів. Таке рішення дозволяє детально контролювати витрати.

На сьогоднішній день існує безліч зручних способів, що дозволяють швидко поповнити баланс особового рахунку Мегафон. Оператор мобільного зв'язку піклується про своїх користувачів і розвиває не тільки тарифні плани і додаткові сервіси, а й особистий кабінет користувача, який розширює базові можливості роботи з системою.

Немає доступу до Інтернету, а баланс особового рахунку Мегафон негативний?

Дополнительная информация

rss
Карта