Як поповнити домашній інтернет Київстар банківською картою

Домашній інтернет Київстар, а також мобільний зв'язок можна поповнювати без комісії будь-банківською картою. При цьому не потрібно реєструватися в особистому кабінеті.

Щоб заплатити за інтернет онлайн зайдіть на офіційний сайт Київстар в розділ оплати pay.kyivstar.ua . Вибираєте варіант поповнення "Мобільний телефон" або "Номер особового рахунку". Для оплати домашнього інтернету вибирайте другий варіант, вкажіть свій особовий рахунок, суму поповнення а також дані платіжної карти: номер, термін дії та код CVV2.

Для отримання квитанції вкажіть свою поштову скриньку, після цього натисніть "Оплатити".

Після підтвердження оплата буде відправлена. Якщо платіж не прийшов або не виходить провести оплату, зверніться в службу підтримки за телефонами: 0-800-30-01-34 або 067-321-22-42

Якщо інтернет відсутній, є інший спосіб поповнення - через мобільний телефон. Без комісії оплачувати послуги інтернету і мобільного зв'язку можна за спеціальними номерами:

899 - поповнення свого або чужого рахунку

* 134 # - оплата тільки з номера Київстар банківською картою.

В обох випадках проводиться реєстрація карти, після чого її необхідно активувати. Щоб це зробити по телефону 899 дотримуйтесь голосових підказок, а за номером * 134 # інструкції прийдуть в смс.

Зареєструйте карту для оплати і надалі можна платити за інтернет, вводячи тільки останні цифри карти.

Як заплатити за інтернет через Приват24. Продовження ...

Додати коментар

Дополнительная информация

rss
Карта