Як поповнити рахунок МТС бонусами Дякую

 1. Як поповнити баланс МТС бонусами?
 2. Ліміти і обмеження
 3. В якому випадку поповнити не вийде?

Для будь-якого власника банківської карти ПАТ Сбербанк розроблена стимулююча програма - накопичення балів СПАСИБІ і їх подальша трата на послуги компаній-партнерів Для будь-якого власника банківської карти ПАТ Сбербанк розроблена стимулююча програма - накопичення балів СПАСИБІ і їх подальша трата на послуги компаній-партнерів. У статті докладно розглянемо, як поповнити рахунок МТС бонусами Дякую

зміст [ приховати ]

Ідея програми: нарахування балів за проведення платежів за допомогою банківської карти. Накопичені бонуси можна використовувати для оплати послуг учасників програми (повний перелік партнерів вказано на офіційному сайті).

Примітка! Послуга СПАСИБІ від Ощадбанку підключається безкоштовно за бажанням власника картки. На офіційному сайті або в мобільному додатку можна ознайомитися з залишком балів.

Одним з партнерів Ощадбанку по даній стимулюючій програмі є МТС, що входить до трійки найбільших операторів зв'язку РФ і дає можливість поповнювати рахунок мобільного зв'язку, використовуючи накопичені бали СПАСИБІ.

Як поповнити баланс МТС бонусами?

Послуга по поповненню поточного рахунку МТС надається онлайн на офіційному сайті в підрозділі Управління платежами - оплата МТС з банківської карти (бонусами СПАСИБО)

Примітка! Також можливість оплати рахунку МТС накопиченими бонусними балами є в банкоматах, послуга надається безкоштовно.

Оплата послуг зв'язку: необхідно дотримуватися таких вимог:

 1. Перейти у вкладку оплати мобільного телефону в розділі Платежі

  Перейти у вкладку оплати мобільного телефону в розділі Платежі

 2. Справа з'являться поля, необхідні для заповнення

Перейти у вкладку оплати мобільного телефону в розділі Платежі  Справа з'являться поля, необхідні для заповнення

У відкритому меню необхідно ввести номер телефону, суму в рублях і прийняти умови договору-оферти. Встановити галочку Платити Бонусами і натиснути кнопку «Далі».

 1. Після переходу система призведе до меню введення даних про банківську карту.

Після переходу система призведе до меню введення даних про банківську карту

 1. Після перевірки введеної інформації кнопка «Оплатити» переводить на здійснення платежу.

Слід мати на увазі! На сайті МТС встановлена посилена аутентифікація користувача карти - підтвердження операції здійснюється через введення контрольного коду, що надходить по sms.

Оплата інтернету бонусами СПАСИБІ здійснюється не безпосередньо. Програмою партнерства передбачена можливість оплати накопиченими балами виключно мобільного рахунку МТС, а потім вже відбувається оплата інших товарів і послуг з даного рахунку.

Послідовність операцій для оплати Інтернету МТС і ТБ з використанням бонусів ПАТ Сбербанк:

 1. Поповнити мобільний рахунок в послідовності, наведеній раніше.
 2. У розділі оплати товарів і послуг вибрати вкладку Інтернет і ТБ - знайти МТС

  У розділі оплати товарів і послуг вибрати вкладку Інтернет і ТБ - знайти МТС

 3. Заповнити необхідні поля (потрібно знати особовий рахунок абонента) і встановити позначку «Оплата з рахунку мобільного телефону»

У розділі оплати товарів і послуг вибрати вкладку Інтернет і ТБ - знайти МТС  Заповнити необхідні поля (потрібно знати особовий рахунок абонента) і встановити позначку «Оплата з рахунку мобільного телефону»

Примітка! Мобільний рахунок МТС дозволяє оплачувати інтернет і ТВ також і сторонніх операторів, але з деякими обмеженнями.

Мобільний рахунок МТС дозволяє оплачувати інтернет і ТВ також і сторонніх операторів, але з деякими обмеженнями

Малюнок - провайдери, оплату інтернету яких можна оплатити через рахунок МТС (повний перелік представлений на офіційному сайті).

Ліміти і обмеження

Спосіб поповнення рахунку МТС бонусами СПАСИБО, а також подальше використання коштів для оплати інтернету і ряду інших послуг, здійснюється за наявності певних обмежень щодо сум.

Обмеження бонусної програми Ощадбанку: оплата накопиченими бонусами покриває до 99% повної вартості послуги. Відповідно, решта буде списана з банківської карти платника.

Обмеження МТС:

 1. Для оплати мобільного рахунку встановлені ліміти в таких межах: мінімальний платіж - 500 рублів (495 рублів можуть бути покриті бонусами), максимальне поповнення - 6000 рублів.
 2. Для оплати інтернету МТС через мобільний рахунок: платіж здійснюється до 15000 рублів (на добу ліміт платежів -5). Додатково знімається вартість проведення операції - 10 рублів.
 3. Для оплати інтернету сторонніх операторів через мобільний рахунок МТС ліміти сум встановлені в рамках кожного окремого угоди (наприклад, для оплати YOTA - максимальний платіж 15000, а для Білайн - 1000). Крім того, МТС бере додаткову комісію за переказ грошових коштів (розмір комісії також залежить від контрагента).

В якому випадку поповнити не вийде?

Правила бонусної програми ПАТ Ощадбанк і партнерський договір з МТС передбачають обмеження на використання коштів. Так при оплаті бонусами МТС залишає за собою 1% фінансів особистих активів власника карти. З цього випливає, що поповнення рахунку неможливо здійснити за відсутності грошових коштів на поточному рахунку власника банківської карти.

Також проблеми в оплаті можуть виникнути в зв'язку з подвійною аутентификацией: без наявності мобільного телефону, прив'язаного до карти, код-підтвердження можна отримати через гарячу лінію, але необхідно мати повну інформацію про власника банківської карти.


Як поповнити баланс МТС бонусами?
Як поповнити баланс МТС бонусами?
В якому випадку поповнити не вийде?

Дополнительная информация

rss
Карта