Як поповнити рахунок Водафон без комісії?

  1. Як поповнити рахунок Водафон без комісії на офіційному сайті?
  2. Безпека при поповненні рахунку Водафон Україна онлайн
  3. Інші платіжні системи та способи поповнення

На сьогоднішній день налічується не так багато способів, де можна поповнити рахунок Водафон без комісії. Адже всі платіжні сервіси, починаючи від терміналів, закінчуючи ваучерами, змушують абонентів переплачувати за свої послуги. Якщо раніше уникнути комісії дозволяли деякі точки реалізації послуг компанії Vodafone, то зараз це не представляється можливим. Навіть безкоштовний по цій операції, до недавнього часу, Приват24, також бере гроші за кожну подібну угоду. Отже, як же уникнути зайвих витрат?

Як поповнити рахунок Водафон без комісії на офіційному сайті?

Одним з місць, де можна поповнити рахунок Водафон без комісії Україна з банківської карти, є офіційний сайт компанії. На взаємовигідних умовах, йде співпраця між Vodafon і банком Приватні, також з сервісом Portmone і Easy Pay.

Для кожної з цих платіжних систем, процедура буде трохи відрізнятися, в першу чергу введенням даних. Розглянемо приклад, як поповнити Водафон без комісії, карткою Приват банка.

Насамперед, зайшовши за посиланням   https://www Насамперед, зайшовши за посиланням https://www.vodafone.ua/ru/payment потрібно вибрати форму надання послуг. Для передоплати вказуємо абонентський номер; для контракту - номер особового рахунку. Позначте в потрібному полі. Номер вводиться в міжнародному форматі. Виберіть код оператора і введіть цифри.

Далі вибираємо суму поповнення. Для зручності, клієнтам запропоновано вибрати одну з підходящих. Це 50, 100, або 200 гривень. Але можна ввести і іншу. Головне, щоб визначене значення відповідало діапазону від 5 до 15000 гривень.

Далі, внизу, вибираємо сервіс ПриватБанк, і тиснемо «Далі». Тепер залишається лише ввести дані карти. Це, безпосередньо, 16 цифр номера (на лицьовій стороні картки), термін дії, і три цифри CVV2 / CVC2. Їх можна подивитися на зворотному боці пластикової карти. Вони знаходяться в самому кінці семизначного номера, поруч з місцем для підпису, і відокремлені від інших цифр характерним відступом.

Вони знаходяться в самому кінці семизначного номера, поруч з місцем для підпису, і відокремлені від інших цифр характерним відступом

Після правильного заповнення всіх полів, натисніть «Оплатити». Якщо все вірно, прийде СМС повідомлення про внесеної сумі на рахунок і про зняття грошей з банківської карти. У разі невдачі, на екрані комп'ютера, або мобільного телефону, з'явиться повідомлення про помилку. В такому випадку списання коштів, як і їх зарахування, не відбувається. Варто ще раз перевірити ще раз правильність даних, що вводяться і повторити спробу. У разі якщо все вірно, але транзакція не проходить, варто спробувати повторити процедуру поповнення Водафон онлайн, трохи пізніше.

Можливо, перевищено інтернет ліміт оплати з картки в інтернеті або технічні роботи на сайті. Але це більше виняток, ніж правило.

Безпека при поповненні рахунку Водафон Україна онлайн

На жаль, не всі люди готові довіритися онлайн банківським операціям. Це більшою мірою особистості консервативних поглядів, які краще переплатять пару рублів, ніж скористаються інтернетом для аналогічної угоди, але в безкоштовному режимі.

Це більшою мірою особистості консервативних поглядів, які краще переплатять пару рублів, ніж скористаються інтернетом для аналогічної угоди, але в безкоштовному режимі

Справедливості заради, варто сказати, що дійсно, часом, такі операції можуть виявитися небезпечними. Шахрайство дуже поширене в цій сфері. І варто зловмисним особам заволодіти даними картки, як тут же можна розпрощатися з усіма кровними засобами.

Будьте впевнені, якщо користуватися неперевіреними сервісами, а їх сила-силенна, можна потрапити в таку пастку. Тому, настійно рекомендуємо для подібних операцій, використовувати тільки офіційні сайти перевірених постачальників послуг. Дізнатися про їх репутації можна без проблем, відвідавши форуми і прочитавши відгуки клієнтів.

Кращим індикатором благонадійності сайту є на початку його адреси вказівку протоколу в форматі https: //. Саме так буде виглядати початок адреси сайту, при його захищеності і конфіденційності оброблюваних клієнтських даних. Тому, заходячи на vodafon.ua для поповнення рахунку Водафон безкоштовно з банківської карти, можна не побоюватися.

Інші платіжні системи та способи поповнення

При поповненні Водафон за допомогою портмоне, або EasyPay, без комісії карткою, процедура аналогічна. Єдине, що відрізняється, це тип даних, що вводяться. Можуть з'явитися поля, заповнення яких не обов'язково, наприклад, адреса електронної пошти. Все інше збігається: номер карти, термін дії, тризначний код.

Доступний варіант ще через сайт або додаток приватбанк - комісія вказується самим банком!

У разі нестачі коштів на рахунку, в будь-який момент можна отримати гроші на замовлення Водафон , Або перевести їх з рахунку іншого абонента. З усіх додаткових питань, рекомендуємо звертатися до оператора Водафон Україна .

Як поповнити рахунок Водафон без комісії на офіційному сайті?
Отже, як же уникнути зайвих витрат?
Як поповнити рахунок Водафон без комісії на офіційному сайті?

Дополнительная информация

rss
Карта