Як зберегти заряд батареї Android телефону?

 1. Економія батареї на Андроїд апаратними засобами
 2. Як зберегти заряд батареї телефону програмними засобами

Смартфони можуть виключатися в самий не підходящий момент, тому що батарея Android смартфона є найбільшою проблемою, що зберігається протягом багатьох років.

Смартфони можуть виключатися в самий не підходящий момент, тому що батарея Android смартфона є найбільшою проблемою, що зберігається протягом багатьох років

Ви, звичайно, можете вирішити цю проблему, доповнивши акумулятор Android девайса чохлом з вбудованою батареєю або power-bank'ом. Або ж, Ви можете послухатися поради, щоб зберегти заряд батареї телефону настільки, наскільки це можливо.

Економія батареї на Андроїд апаратними засобами

 1. Щоб батарея Android смартфона довше зберігала заряд використовуйте найпростіший спосіб - понизьте яскравість екрану. Вимкніть функцію автоматичного налаштування яскравості і вручну встановіть яскравість на мінімально комфортний для Вас рівень. Також варто встановити мінімальний час до відключення екрану, так смартфон буде швидше засипати.
 2. Якщо Ви не часто використовуєте GPS, радимо його відключити. Google відстежує де Ви перебуваєте в фоновому режимі і швидко садить акумулятор Android смартфона при використанні GPS. Google широко використовує GPS дані в Google Now і Історії місцезнаходжень, тому, якщо Ви користуєтеся цими додатками, є можливість змінити наскільки точно Android буде визначати Ваше місце розташування. У меню Налаштування - Місцезнаходження - Режим, Ви можете вибрати відповідний для Вас режим. Режим «За всіма джерелами» дає високу точність, але використовує GPS, Wi-Fi, Bluetooth і мобільні мережі для визначення місця розташування. Режим «За мережеве» буде відмовлятися від використання GPS, а місце розташування визначати по Wi-Fi, Bluetooth і мобільної мережі, в такому режимі Android батарея буде працювати довше. Режим «За супутникам GPS» буде використовувати тільки GPS.
 3. На девайсах Android батарея сильно витрачається через включених бездротових інтерфейсів. Вимикайте WI-Fi, Bluetooth і NFC, коли Ви їх не використовуєте.
 4. Економія батареї на Андроїд, також, досягається за рахунок відключення автоповороту і вібрації. Якщо Вам важливо, щоб смартфон вібрував під час дзвінка, вимкніть принаймні, вібрацію при натисканні.
 5. І, нарешті, економія батареї на Андроїд з допомогою розумних годин. Для синхронізації зі смартфоном Smart Watch будуть використовувати тільки Bluetooth. Всі повідомлення, а в деяких моделях SMS і дзвінки (що дуже зручно, якщо Ви за кермом), будуть приходити на Ваші смарт годинник, і Вам більше не потрібно постійно розблокувати і перевіряти телефон, тим самим заощаджуючи заряд батареї телефону.

Як зберегти заряд батареї телефону програмними засобами

 1. Перше, що потрібно зробити, якщо на Вашому Android батарея тане на очах - видалити Facebook і Facebook Messenger. Facebook жахливий для Вашого Android смартфона. Додаток запитує багато дозволів, постійно працює у фоновому режимі і пінг Ваше місце розташування. Та ж історія і з Facebook Messenger. Ці два додатки є сумно відомими «паразитами» батареї. Якщо Ви є користувачем Facebook, то у вас є альтернатива. Ви можете відкрити сайт у Вашому браузері або використовувати програми сторонніх розробників, такі як Tinfoil for Facebook .
 2. В Android 6 Marshmallow Ви можете обмежити програмам доступ до Вашого місця перебування. Це не тільки захистить Вашу приватне життя, але також, заборонить додатків пошук свого місця розташування в фоновому режимі. Чим менше додатки працюють у фоновому режимі без Вашого відома, тим краще. Зробити це Ви зможете, перейшовши в Налаштування - Додатки - Вибравши програму, натисніть Дозволи та налаштуйте права доступу.
 3. C операційною системою Android в наше життя увійшли живі шпалери. Вони, звичайно, дуже круто виглядають на екранах наших смартфонів, але їх рух вбиває акумулятор Android девайса. Тому, краще встановити гарні статичні шпалери і Ваша батарея віддячить Вас.
 4. Не кожен з нас використовує всі сервіси Google, тому варто відключити автоматичну синхронізацію тих сервісів, якими не користуєтесь. Це також допоможе заощадити енергію. Зробити це Ви зможете, перейшовши в Налаштування - Облікові записи - Google.
 5. Батарея Android девайса сильно витрачається через одну чудову функції. Це голосова команда «О'кей, Google». Смартфон постійно сканує мова і звуки, чекаючи, що Ви скажете чарівну фразу, тим самим знижуючи заряд батареї. Замість цього, можна натиснути на значок мікрофона на віджеті Google. Відключити функцію можна зайшовши в Google Now - Налаштування - Голосовий пошук - Розпізнавання «О'кей, Google».

Це завершує список порад для економії заряду батареї. Хоча це не вичерпний список, це хороший старт для всіх, хто хоче отримати більш довгий термін його служби. А що робите Ви для економії заряду батареї на пристрої? Розкажіть про Ваші способах в коментарях нижче.

Article in English

А що робите Ви для економії заряду батареї на пристрої?