Як видалити рядки запиту з статичного ресурсу і прискорити сайт на WordPress

 1. Що вам знадобиться
 2. Крок 1 - Аналіз сайту
 3. Крок 2 - Видалення рядків запиту в WordPress
 4. Варіант 1 - Видалення рядків запиту JavaScript і CSS в WordPress, використовуючи плагін
 5. Варіант 2 - Видалення рядків запиту JavaScript і CSS в WordPress, використовуючи functions.php
 6. Усунення недоліків видалення рядка запиту в WordPress
 7. Крок 3 - Перевіряємо зміни
 8. висновки

Рядки запиту - це URL-посилання, які містять? або &. Статичні ресурси (такі як JavaScript і CSS) зазвичай кешуються на проксі або в CDN. Коли розробник вносить зміни, вони не будуть відображатися відразу через ефект кешування, тут вступають в гру рядка запиту. Ці рядки не кешуються, що дозволяє оновлень з'являтися відразу. Однак, їх використання збільшує швидкість завантаження сторінки. Інструменти оптимізації сайту пропонують видаляти рядки запиту з статичних ресурсів для прискорення роботи сайту. Особливо це корисно для сайтів WordPress, оскільки це забезпечить їм ряд переваг.

Якщо видалити рядки запиту з статичного ресурсу, то це дозволить кешування на проксі серверах, а значить підвищить загальну швидкість завантаження сайту на WordPress. Ваш CSS і JavaScript буде робити меншу кількість звернень, що знизить навантаження на використання ресурсів сайту WordPress. Це також дасть деякий приріст в SEO, оскільки WordPress сайти з кращого оптимізацією зазвичай мають кращий рейтинг в Google.

Зворотний бік видалення рядка запиту CSS і JavaScript в WordPress може бути легко перекрита грамотним управлінням кешу, про що пізніше розповімо тут, розширюючи питання як прискорити сайт на WordPress.

Що вам знадобиться

Перш, ніж ви продовжите роботу з керівництвом, перевірте наявність наступного:

 • FTP доступ,
 • доступ до адмін панелі WordPress

Крок 1 - Аналіз сайту

Для цього кроку, рекомендуємо використовувати GTMetrix . Після проходження тесту, аналізує WordPress-сайт ми отримуємо результат: Для цього кроку, рекомендуємо використовувати  GTMetrix

Залежно від вашої теми WordPress, розміру сайту і інших чинників, кількість файлів CSS і JavaScript може відрізнятися. Кожен раз, коли відвідувачі заходять на ваш сайт, браузер буде робити запит на отримання CSS, JavaScript або іншого статичного контенту. Це створюватиме більше запитів до вашого сервера і зажадає більше часу для завантаження. Навіть якщо ви використовуєте мережу передачі даних (Content Delivery Network), кешування браузера або плагін кешування WordPress, ваші файли статичного контенту можуть не кешуватися, що призводить до більш повільної доставки файлів, таким чином, видалення рядків запиту допоможе поліпшити кешування сайту WordPress і одночасно зменшити використання ресурсів.

Крок 2 - Видалення рядків запиту в WordPress

Існує кілька шляхів ефективного видалення рядків запиту з статичного ресурсу в WordPress.

Варіант 1 - Видалення рядків запиту JavaScript і CSS в WordPress, використовуючи плагін

Найбільш відповідною плагін WordPress для видалення рядків запиту буде Speed ​​Booster Pack .

після підключення Speed ​​Booster Pack до WordPress, перейдіть в розділ Settings цього плагіна. після підключення  Speed ​​Booster Pack  до WordPress, перейдіть в розділ Settings цього плагіна

Зробіть налаштування, як зазначено нижче і натисніть Save Changes (Зберегти зміни). Зробіть налаштування, як зазначено нижче і натисніть Save Changes (Зберегти зміни)

Також можна використовувати плагіни, такі як Remove Query Strings From Static Resources або Query Strings Remover для досягнення цього ж результату.

Варіант 2 - Видалення рядків запиту JavaScript і CSS в WordPress, використовуючи functions.php

ВАЖЛИВО! Перевірте ще раз, що у вас є резервна файлу functions.php або зробіть його, перш ніж вносити туди будь-які зміни.

Рядки запиту можуть бути видалені з WordPress шляхом додавання цих рядків в кінці файлу functions.php знаходить в каталозі wp-includes:

// Remove query string from static files function remove_cssjs_ver ($ src) {if (strpos ($ src, '? Ver =')) $ src = remove_query_arg ( 'ver', $ src); return $ src; } Add_filter ( 'style_loader_src', 'remove_cssjs_ver', 10, 2); add_filter ( 'script_loader_src', 'remove_cssjs_ver', 10, 2);

У деяких випадках (залежить від налаштувань вашого WordPress) цей код може викликати 500 Internal Server Error. В такому випадку, плагін з варіанту 1 допоможе.

Усунення недоліків видалення рядка запиту в WordPress

Правильне управління кешем WordPress дозволити вам доставляти найсвіжіші версії файлів вашим відвідувачам уникаючи будь-яких помилок. Якщо ви використовуєте плагіни кешування WordPress (Англ.), Вам просто потрібно буде очистити ваш кеш WordPress після внесення змін. Теж саме, якщо ви використовуєте кеш браузера для вашого сайту на WordPress, очищення кешу браузера дозволить вам побачити останні зміни. Ці кілька трюків дозволять вам уникнути незначним недоліків, до яких може привести видалення рядків запиту з статичних ресурсів в WordPress.

Крок 3 - Перевіряємо зміни

Для порівняння тут результати аналізу GTMetrix після видалення рядків запиту з статичних ресурсів в WordPress: Для порівняння тут результати аналізу  GTMetrix  після видалення рядків запиту з статичних ресурсів в WordPress:

висновки

У цьому короткому посібнику ми вивчили, як видалити рядки запиту з статичного ресурсу (JavaScript або CSS) і тим самим прискорити сайт на WordPress.

Src, '?