Як зробити фотографії будинку

 1. освітлення
 2. фон
 3. композиція
 4. Як краще фотографувати
 5. Поради професіоналів

Для торгівлі на таких майданчиках, як eBay або Etsy відмінні фотографії - запорука високих продажів. Але що робити тим, у кого немає можливості фотографувати в студії, а також купувати дорогі камери і обладнання? Можна обійтися і без всього цього! Не вірите? Подивіться наші поради, як зробити стильні та привабливі фотографії будинку, і переконайтеся в цьому.

Подивіться наші поради, як зробити стильні та привабливі фотографії будинку, і переконайтеся в цьому

Etsy

Якщо ви вирішили почати торгівлю в інтернеті, ви повинні розуміти всю важливість хороших фотографій. Люди не можуть повертати товар в руках, розглянути всі деталі, як в звичайному магазині, тому вони покладаються тільки на картинку, яка повинна показувати всі переваги товару і приховувати можливі недоліки.

Крім того, фотографія сама по собі повинна бути стильною і цікавою. Клієнт охочіше купить не найкращий товар, який був круто сфотографований, ніж більш якісний продукт, але c поганий картинкою. Тому потрібно дуже серйозно поставитися до того, як ви фотографуєте свої вироби. Наші поради допоможуть вам самостійно зробити круту фотографію, яка приверне клієнтів до ваших товарів.

освітлення

 1. Ідеальний варіант - денне світло. Він дає максимально реалістичні кольори і не вимагає використання спалаху. Крім того, це ще і найдоступніший спосіб: не потрібно купувати спеціальне обладнання, просто фотографуйте біля вікна або на вулиці. При цьому пам'ятайте, що занадто яскраве світло небажаний! Найбільш вдалий час для зйомки - ранній ранок або друга половина дня до 5-6 годин вечора. є навіть додаток для фотографів, котре розраховує ідеальний час для зйомки з природним освітленням.

є навіть  додаток  для фотографів, котре розраховує ідеальний час для зйомки з природним освітленням

Etsy

 1. Якщо з природним світлом не склалося або його мало, використовуйте додаткове освітлення. Для більш вдалою фотографії краще мати відразу кілька джерел світла. Наприклад, пару ламп або світильників.
 2. Спалах використовуйте в крайніх випадках, коли по-іншому не вдається створити досить світла.

фон

З фоном справа йде складніше. Краще мати відразу кілька підкладок різних забарвлень і стилів і стежити, щоб особа зображена об'єкт був контрастним по відношенню до фону. Ось основні поради.

 1. Якщо хочете сфокусувати всю увагу на своїй роботі, вибирайте білий або світлий однотонний фон - це універсальний і найпростіший у використанні варіант.

Якщо хочете сфокусувати всю увагу на своїй роботі, вибирайте білий або світлий однотонний фон - це універсальний і найпростіший у використанні варіант

Etsy

 1. Темний фон підійде для тих, хто хоче зіграти на контрасті і виділити світлі предмети.

Темний фон підійде для тих, хто хоче зіграти на контрасті і виділити світлі предмети

Etsy

 1. Дуже добре об'єкти виглядають на текстурному тлі: дерево, камінь, пісок, метал, тканини. Однак будьте уважні - перевантажений фон може відвернути увагу від предметів, які ви хочете продати.

композиція

Красива картинка - це не тільки хороший світло і фон. Дуже важливо і те, як і з чим ви розташуйте свій товар у кадрі.

 1. Покажіть продукт у використанні. Якщо ви продаєте прикраси, нехай друзі або родичі будуть вашими моделями. Якщо сумку, наповніть її різними речами і покажіть, яка вона містка.

Якщо сумку, наповніть її різними речами і покажіть, яка вона містка

Etsy

 1. Розташовуйте товари там, де вони повинні бути. Наприклад, мило можна сфотографувати в мильниці або біля раковини. Кухонні прилади - на столі або в шафі. Предмети інтер'єру - в кімнаті.

Предмети інтер'єру - в кімнаті

Etsy

 1. Використовуйте інші ваші товари в якості супутніх предметів. Погодьтеся, що часто хочеться придбати крім самого товару на фотографії і те, що його оточує. Тому створюйте привабливу картинку з тих предметів, які також можна купити. Вигода як для вас - ви продасте більше речей, так і для покупців - їм не доведеться окремо шукати інші вподобані їм предмети. Наприклад, в сумку можна покласти ваш щоденник, гаманець і ключницю. Але знову ж таки - не забувайте про те, який товар ви в першу чергу продаєте, і робіть акцент на ньому, а не на аксесуарах.

Але знову ж таки - не забувайте про те, який товар ви в першу чергу продаєте, і робіть акцент на ньому, а не на аксесуарах

Etsy

Як краще фотографувати

Якщо все приготування закінчені, то настав час приступати до зйомки.

 1. Фотографуйте під різними кутами. Нехай покупець побачить предмет з усіх боків.
 2. Показуйте деталі. Окремо можна зняти різні доповнення, які прикрашають товар: візерунки, дрібні деталі. Або просто зніміть крупним планом частина предмета.

Або просто зніміть крупним планом частина предмета

Etsy

 1. Фокус на те, що ви продаєте. Якщо навколишніх деталей досить багато, можна їх розмити.

Поради професіоналів

ресурс StyleCampaign запитав у продавців Etsy, які поради з фотографування власних виробів вони можуть дати. Крім «стандартних» рад, вони поділилися і деякими іншими секретами.

 1. Моніка Нахбар (Monica Barnhart Nachbar): «Використовуйте лайтбокс. Якщо його немає, можна використовувати ранковий світло через чисте простирадло. А протягом дня фотографуйте в тіні з більш тривалим часом експозиції ».
 2. Жаклін (Jacqleen): «Приміряю на себе багато свої вироби, щоб побачити, як вони будуть виглядати на інших».

 3. Крістін Перкінс (Kristin Perkins): «Якщо в приміщенні дуже темно, використовуйте дзеркало для додаткового світла».

 4. Моллі Кері (Mollie Carey): «Мені дуже подобається сервіс PICASA. Він безкоштовний і допомагає добре відредагувати фотографій ».

 5. Моллі Кері (Mollie Carey): «Я використовую різні фони. Зараз мені подобається чорний бетон під старовину, м'який чорний або кремовий білий камінь. Просто білий занадто різкий ».

Користуйтеся порадами, робіть стильні фотографії та збільшуйте свої продажі. Якщо у вас є інші ідеї та поради, і вам не шкода їх розповісти, будемо дуже раді прочитати їх у коментарях!

Related

Але що робити тим, у кого немає можливості фотографувати в студії, а також купувати дорогі камери і обладнання?
Не вірите?