Як дізнатися залишок пакету на МТС

  1. Що таке пакети на МТС
  2. Дізнаємося залишок пакету за допомогою інтернету
  3. Дізнаємося залишок пакету на МТС дзвінком або запитом

Оператор «Мобільні ТелеСистеми» один з поширених для нашої країни Оператор «Мобільні ТелеСистеми» один з поширених для нашої країни. У компанії налічується безліч програм лояльності до клієнта, одним з таких бонусів є безкоштовні, або вигідні за ціною пакети дзвінків і sms-повідомлень. Не дивно, що користувачам необхідно знайти відповідь на питання: «як дізнатися залишок пакету на МТС». Адже якщо закінчується трафік безкоштовних хвилин або sms, то абоненту доводиться платити понад абонентської плати, плюс до цього ціна стає трохи більше, ніж на звичайних тарифах.

Що таке пакети на МТС

По суті, надаються блок - послуги, це вигідна пропозиція для користувача. Оператор продає за дуже вигідною ціною або дарує з яких-небудь акцій певний час для розмов, якась кількість sms або певний обсяг на скачування інформації в інтернеті.

Наприклад, у вас підключений тариф Smart , Оператор надає по ньому безлімітні дзвінки по МТС, безкоштовні 500 хвилин для дзвінків інших операторів, 500 sms-повідомлень, 3 ГБ трафіку інтернету без обмеження швидкості. Щоб не довелося платити більше, за який використовується ліміт потрібно завжди пам'ятати, як на МТС дізнатися залишок пакету Cмарт, скільки чого включає блок. Дізнатися це можна кількома способами:

  • Особистий кабінет;
  • Мобільний додаток «Мій МТС»;
  • USSD-запит;
  • Мобільний помічник;
  • дзвінок оператору

Дізнаємося залишок пакету за допомогою інтернету

Щоб дізнатися скільки дзвінків або повідомлень залишилося для використання, досить зайти в особистий кабінет . Щоб потрапити туди, необхідно ввести логін (їм є номер вашого телефону), пароль. Пароль можна отримати по sms, досить натиснути кнопку «отримати пароль». Його запам'ятовувати пароль можна запитувати при кожному вході.

Меню помічника дуже дружелюбно і зрозуміло. Вся необхідна інформація про трафік розташована по головній сторінці. Також можна знайти пункт «тарифи і послуги», в підміню буде параграф «пакети», тут виберете «подивитися поточний залишок»,

Компанія йде в ногу з часом, не дивно, що для смартфонів впроваджено спеціальний додаток. Досить завантажити його для свого пристрою, зареєструватися один раз, бути завжди в курсі необхідної інформації. Тут, як і у інтернет-помічника, інформація про блоках висвічується відразу. Досить зайти в додаток «Мій МТС» і відразу дізнатися залишок хвилин по пакету МТС.

Раніше існувало додаток МТС Сервіс, але компанія припинила його підтримку і розмістила в магазинах новий додаток з великим функціоналом.

Інтернет давно перестав бути майбутнє людства. Уже зараз всю необхідну інформацію можна отримати швидко, користуючись Всесвітньою павутиною. Головне, що тут завжди знайдеться вся інформація, що цікавить швидко і детально.

Дізнаємося залишок пакету на МТС дзвінком або запитом

Ще одним способом отримати інформацію про залишок пакета, буде за допомогою телефону. Тут досить знати кілька цифрових команд і можна отримати інформацію про стан вашого рахунку.

Якщо відправити USSD-запит за номером * 100 * 1 #, натиснути кнопку виклику, то прийде повідомлення про пакет, який надається періодично, іншими словами пакети на вашу тарифом. Якщо відправити запит * 100 * 2 #, то на екрані з'явиться інформація про разових безкоштовних пакетах.

Також можна скористатися допомогою мобільного помічника. Раніше номер цієї безкоштовної послуги був дуже популярний, * 111 #, слідуючи підказкам системи знайти необхідний пункт за запитами.

Всі ці способи безкоштовні. В інтернеті можна знайти багато інших номерів для отримання цієї інформації. Варто пам'ятати, вся інформація, яка не підтверджена офіційним джерелом, може тільки принести шкоду. Дуже часто на просторах інтернету можна знайти платні номери, для отримання інформації про рахунок, хоча МТС надає можливість бути в курсі - безкоштовно.

Найдовший і, мабуть, трудомісткий спосіб, це дзвінок оператору. За номером 0890 вам відповість представник компанії. Перед тим як дізнатися залишок пакету на Smart в МТС, необхідно буде надати інформацію про власника телефону, а саме паспортні дані. Оператор повідомить всю необхідну інформацію по залишку рахунку.

Настає час, коли більшість тарифів надають послуги блоками. Тут вираз «знання - сила» не зовсім правильно. Знання не тільки сила, але і економія. Чи вийде вам не витрачати понад норми залежить тільки від вас і досить пам'ятати, як дізнатися залишки по пакетам послуг в МТС ви не будете ніколи переживати, що ваш гаманець спорожніє через витрати на зв'язок.

Сподобалася стаття? Поділіться нею в соціальних мережах

Хочеш дізнатися як влаштована мобільний зв'язок? Дивись відео


Сподобалася стаття?