Як на Теле2 підключити безлімітні смс?

Всі абоненти мобільного зв'язку бажають відправляти смс повідомлення в необмеженій кількості. Тепер оператор Теле2 втілив ці бажання в життя. Для того щоб почати відправляти повідомлення своїм друзям і знайомим в необмеженій кількості, не замислюючись, необхідно підключити послугу Безлімітні смс. Важливо, що дана послуга дозволяє виконувати безкоштовно відправку повідомлень не тільки на номери абонентів Теле2, але також і для абонентів інших мобільних операторів.

Після підключення даної послуги абонент отримує право відправляти у день до 200 безкоштовних повідомлень. Цієї кількості цілком достатньо для постійного спілкування з друзями протягом всього дня.

Перше підключення даної послуги виконується безкоштовно. При необхідності виконання повторного підключення абонент повинен буде заплатити 15 рублів. Щомісяця дана послуга буде коштувати 99 рублів.

Щомісяця дана послуга буде коштувати 99 рублів

Для того щоб виконати підключення даної послуги, необхідно ввести наступну комбінацію цифр на телефоні - * 116 * 20 * 1 #, а після цього натиснути кнопку виклику. Також легко виконується при необхідності відключення безлімітних повідомлень. Для цього потрібно лише набрати іншу комбінацію цифр - * 116 * 20 * 0 # і далі також натиснути кнопку виклику.

При користуванні цією послугою часто у абонентів виникає необхідність протягом дня перевіряти кількість безкоштовних повідомлень на рахунку. Для цього необхідно набрати на телефоні комбінацію * 116 * 20 #. Потім натискається кнопка виклику. Як тільки ця процедура буде виконана, абонент отримає на екрані інформацію щодо решти повідомлень, які будуть відправлятися безкоштовно.

Якщо ви знаєте інші способи як підключити безлімітні смс на Теле2 або у вас залишилися питання, залишайте коментарі.Опубліковано в: послуги .