Як підключити інтернет на Білайн?

  1. Як підключити безлімітний інтернет на Білайн для телефону або планшета?
  2. Підключення інтернету на USB модемі
  3. Підключення домашнього інтернету

Життя сучасної людини тісно пов'язана з інтернетом, що дозволяє швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації. Причому мобільні пристрої все більш затребувані в умовах динамічного ритму життя, ніж стаціонарні. І звичайно, для повноцінної роботи всіх пристроїв необхідно правильно підключити і налаштувати на них інтернет.

Зазвичай інтернет на мобільному телефоні підключається автоматично після першої активації сім-карти. Але якщо не працює інтернет, необхідно упевнитися що пристрій має доступ в інтернет. Підключається ця послуга за допомогою запиту * 110 * 181 #.

Після цього потрібно отримати автоматичні настройки на телефон, якщо вони передбачені для даної моделі. Зробити це можна на сайті Білайн, зателефонувавши за номером 06503 або скористатися ручними настройками. Подробиці читайте в статті: Як налаштувати інтернет Білайн на телефоні .

Як підключити безлімітний інтернет на Білайн для телефону або планшета?

Оператор Білайн пропонує своїм абонентам скористатися безлімітним інтернетом зі швидкістю 4G на телефоні або планшеті. Будучи в 5 разів більше швидкісним, ніж попередник - 3G. Мережа 4G не поступається за швидкістю Wi-Fi і домашньому провідного інтернету, дозволяючи завантажувати інформацію за секунди.

Для підключення 4G необхідно придбати пристрій, що підтримує дану швидкість - телефон або планшет на Android, iPhone або iPad. Далі купити сім-карту з підтримкою 4G, або безкоштовно обміняти в салоні Білайн вже наявну карту (при цьому номер телефону збережеться). Після цього залишилося тільки підібрати відповідний тариф і додаткові опції. Кращим рішенням будуть тарифи "Все моє!" .

В рамках рекламної акції, до 15 січня 2016 року для всіх абонентів тарифних планів «Все», що мають пристрої з підтримкою 4G, доступний безлімітний інтернет без обмеження швидкості.

Ще одна додаткова послуга - «Інтернет на все» дає можливість роздавати трафік на інші пристрої. До свого пакету інтернет-трафіку можна підключити від 2 (на передоплаті) до 5 (на післяплати) додаткових пристроїв. Абонентська плата та плата за підключення відсутні. Послуга доступна для тарифів «Все» і опції «Хайвей». Після закінчення трафіку на пристроях доступні послуги збільшення швидкості - «Продовж швидкість» і «Автоподовження швидкості» .

Підключення інтернету на USB модемі

Інтернет підключається після приєднання USB-модема до комп'ютера. Автоматично активується програма, яка перебуває на модемі, необхідно тільки виконувати вказівки диспетчера установки. Основне правило - до завершення встановлення не від'єднувати модем від комп'ютера.

Якщо раптом автоматична установка не відбулася, можна налаштувати інтернет вручну. Для цього в розділі «Мій комп'ютер» потрібно відкрити диск Білайн, знайти там файл Autorun.exe і запустити його, далі, чи не отсоединяя модем, виконувати команди майстра установки. Після завершення установки на робочому столі з'явиться ярлик «USB-модем Білайн».

Підключення домашнього інтернету

Перш за все, потрібно дізнатися у оператора техпідтримки, чи підключений ваш будинок до інтернету Білайн, або знайти адреси підключених будинків на офіційному сайті. Після цього необхідно підписати договір в офісі Білайн. Підключення безкоштовне, необхідно тільки перед початком роботи внести абонентську плату за місяць використання інтернету. Після приєднання мережевого кабелю інтернет-настройки активуються автоматично. Кабель можна підключити безпосередньо до комп'ютера, а можна до Wi-Fi роутера, щоб роздавати інтернет на інші пристрої.

Якщо все ж буде потрібна додаткова настройка обладнання - зверніться за допомогою в техпідтримку або налаштуйте його самостійно відповідно до інструкцій на нашому сайті.

Як підключити безлімітний інтернет на Білайн для телефону або планшета?
Як підключити безлімітний інтернет на Білайн для телефону або планшета?