Як підключити інтернет на Теле2 на телефон?!

 1. тарифи
 2. Як підключити Інтернет-з'єднання Теле2?

Як підключити інтернет на Теле2 на телефон

Для тих, хто цікавиться, як підключити інтернет на Теле2 на телефон, оператор пропонує безлімітний 3G-інтернет, вигідні умови і додаткові опції. Кожна послуга діє з певним тарифом.

Зміст цієї статті:

Мобільний оператор Теле2 відрізняється тим, що пропонує своїм користувачам дуже вигідні умови: прийнятна ціна на всі послуги з високою швидкістю передачі даних. Останнім часом даний оператор пропонує акції на послуги інтернету з телефону. Абонентам Теле2 доступний одне з найбільш високошвидкісних інтернет-з'єднань - 3G. Мобільний оператор пропонує безкоштовно підключити безлімітний трафік і мати доступ в мережу 24 години на добу, також є можливість підключення додаткових опцій.

тарифи

Розцінки і умови тарифного плану можуть відрізнятися в залежності від регіону проживання. Наприклад, в Казахстані та Пітері умови на тариф «Чорний» будуть відрізнятися. Щоб стежити за всіма новинами від Теле2, перед підключенням відвідайте офіційний сайт і перевірте інформацію для своєї області.

Підключити безлімітний інтернет Теле2 на телефон можна тільки після того, як ви перейдете на один із зазначених нижче тарифів.

чорний

Даний тариф - це послуга інтернету з телефону за найбільш вигідними і економічним умовами. Тарифний план «Чорний» пропонує:

 • 500МБ інтернету
 • 200 хвилин безкоштовного спілкування з іншими абонентами даного оператора
 • Мінімальна плата за дзвінки та повідомлення в інші країни.

Щомісячна вартість за послуги становить 90 рублів.

Підключити тариф можна:

 • В особистому кабінеті Мій Теле2
 • Скориставшись командою * 630 * 1 #
 • Зателефонувавши за номером 630

Абонентська плата списується щомісяця з моменту підключення послуги. Якщо на рахунку недостатньо коштів, гроші не стягуються, але усі послуги тимчасово відключаються до наступної оплати.

дуже чорний

Пакетна пропозиція «Дуже чорний» - універсальна послуга інтернету з телефону.

Тарифний план включає в себе:

 • Безлімітне спілкування по Пітеру і Ленінградської області
 • 300 хвилин безкоштовного спілкування з абонентами Теле2
 • 300 повідомлень на всі телефони Росії, які також підключені до іншого оператора
 • 15 ГБ безкоштовного трафіку.

Оплата за всі послуги становить 250 рублів. Але в залежності від вашого місця проживання, вартість може змінюватися. З усіма умовами для конкретної області ознайомтеся на офіційному сайті.

Підключити пакет можна:

 • В особистому кабінеті
 • За допомогою команди * 630 * 2 #
 • По дзвінку 630

Оплата стягується не за календарним місяцем, а з моменту переходу на тариф. Якщо на вашому рахунку буде недостатня сума для продовження тарифного плата, то всі послуги припинені, а вартість дзвінків, СМС та інтернету буде на базових умовах.

Найчорніший

Пакет послуг включає все, що може знадобитися за доступну суму. Вам пропонують довгі розмови з друзями, листування за допомогою повідомлень і вихід в мережу. Тариф включає в себе:

 • Безлімітне спілкування з абонентами Теле2
 • 500 хвилин безкоштовного спілкування з абонентами іншого оператора
 • 500 безкоштовних повідомлень
 • 6 ГБ мобільного інтернету

Вартість складає 400 руб. у місяць. Щоб скористатися пропозицією, необхідно:

 • Заповнити дані в особистому кабінеті.
 • Набрати комбінацію * 630 * 3 #
 • Зателефонувати за номером 630

Перевага даного тарифу полягає в тому, що в роумінгу у вас є 100 безкоштовних хвилин і дзвінків, при наявності щомісячної оплати за послуги.

Сверхчерний

Даний пакет включає в себе послуги з максимальними показниками. Тариф підійде для тих, хто в день робить безліч дзвінків і пише велику кількість повідомлень. Отже, вам пропонують:

 • 900 хвилин безкоштовного спілкування та СМС
 • 8 ГБ високошвидкісного інтернету
 • 200 хвилин і СМС в роумінгу

Щоб почати користуватися пакетом, необхідно перейти на нього наступними способами:

 • Внести дані в особистому кабінеті
 • Набрати команду * 630 * 13 #
 • Зателефонувати за номером 630

Плата в місяць становить 600 руб. Відлік місяці починається з моменту користування пакетом, а не з початку календарного дня. Якщо на вашому рахунку буде сума менше зазначеної, то всі послуги тимчасово припинені до поповнення рахунку.

помаранчевий

Тариф з менш вигідними умовами, ніж пакети з серії «Чорний». Однак, плата за послуги мінімальна. Щомісячної абонентської плати немає, проте стягується сума за дзвінки (90коп.), Смс (90коп.) І інтернет (1 МБ - 6,50 руб.)

Щоб скористатися пропозицією, необхідно:

 • Змінити настройки в особистому кабінеті.
 • Скористатися командою * 630 * 8 #
 • Зателефонувати за номером 630

Щоб перейти на цей пакетну пропозицію, необхідно буде внести суму розміром 40 руб., Але якщо з моменту зміни попереднього тарифу пройшло менше місяця, то дана сума не буде стягуватися.

Інтернет для пристроїв (планшети, модеми)

Дане пакетну пропозицію від Теле2 призначене для планшетів, модемів і роутерів. Немає переважних відмінностей: плата йде виключно за кожен дзвінок і СМС. Вартість щодо вище, ніж на інших тарифах.

Пакет не включає в себе певний розмір трафіку. Ви використовуєте ту кількість трафіку, яке потрібно вам. Залежно від потреби виходу в мережу, ви можете скористатися різними опціями.

Якщо в пакеті не підключені інші опції, то плата за 1 МБ трафіку становить 1,80 руб. Підключити тариф ви можете в особистому кабінеті Теле2 або зателефонувати на номер 630.

повернутися до меню ↑ повернутися до меню ↑

Як підключити Інтернет-з'єднання Теле2?

Після того, як ви підключите один з перерахованих вище тарифів, ви можете підключити безлімітний інтернет Теле2 на телефон. Отже, нам пропонуються кілька варіантів. Давайте розглянемо кожен з них.

Практично кожна опція передбачає безкоштовний безлімітний 3G. Однак, коли трафіку залишається зовсім небагато, швидкість різко падає. Це стосується всіх тарифів. Щоб продовжити задоволення користування мережею, можна скористатися додатковими послугами, які ми розглянули нижче.

Інтернет з телефону

Опція без швидкісних обмежень зі 100 МБ трафіку. Оплата проходить раз на добу і становить 5,50 рублів. Послугою можна скористатися на всіх тарифах, крім «Інтернет для пристроїв».

Щоб підключитися, скористайтеся комбінацією * 115 * 15 #

Якщо ви перший раз підключаєтеся, то додаткової суми не буде знято, але при повторному підключенні сума складе 20 рублів.

День в мережі

Послуга актуальна для користувачів, яким доступ в мережу потрібен лише в певні дні. Так, ви не будете переплачувати за той час, коли не використали трафік. Вам дається 250 МБ трафіку за 15 рублів. Щоб скористатися пропозицією, введіть команду * 155 * 161 #

Відлік починається з моменту підключення і становить 24 години.

Додати швидкість

Якщо вам не вистачає швидкості, то дана пропозиція буде ідеальним рішенням.

Безлімітний Opera Mini

Якщо ваш телефон не підтримує систему 3G, то можна скористатися даною альтернативою. Безлімітний трафік надається за 4 рубля на добу. Плата знімається щодня. Якщо на вашому рахунку не виявиться необхідної суми, то інтернет буде тимчасово відключений.

Для користування обов'язкова наявність браузера Opera Mini. Підключення відбувається за допомогою команди * 155 * 11 #

Квиток в інтернет

Квиток в інтернет підійде тим, кому доступ в мережу потрібен постійно. Переглядати відео або завантажувати аудіо ви не зможете, але можна обмінюватися документами, фотографіями.

Плата за добу - 7 рублів, 3 дні - 10 рублів і тиждень - 20 рублів. Якщо ви хочете продовжити дію пропозиції, то потрібно буде проходити повторне підключення, тому що автоматичного продовження не відбувається.

Додати час

Час для користування мережею закінчується, але саме зараз вам потрібно перебувати в мережі. Що робити? Скористайтеся цією пропозицією за все за 15 рублів і отримаєте 20 хвилин додаткового трафіку. Замовте опцію за допомогою команди * 155 * 171 #

пакет інтернету

3G з максимальною швидкістю за 250 рублів на місяць - вигідна пропозиція від оператора. Однак, є обмеження - 5 ГБ. Якщо трафік використовувався раніше, ніж за місяць, то доступ в мережу за допомогою цієї пропозиції зупиняється.

Ви можете скористатися послугою на всіх тарифах, крім «Інтернет для пристроїв». Підключаємося за допомогою команди * 155 * 191 #

портфель інтернету

Опція пропонує 15Гб 3G за 350 рублів на місяць. Відлік відбувається з моменту підключення до послуги. Скористатися цією пропозицією можна на всіх тарифах від Теле2. Щоб підключитися до мережі, скористайтеся командою * 155 * 201 #

чемодан інтернету

Чемодан - це вже трохи більше, ніж портфель. Тому, вам пропонують вже 30ГБ 3G вартістю 450 рублів на місяць. Сума знімається з рахунку автоматично, тому якщо ви вирішили перестати користуватися даною пропозицією, встигніть вчасно відключитися. Якщо на вашому рахунку буде недостатньо коштів, то доступ в мережу буде призупинено до наступного поповнення рахунку на необхідну суму. Щоб підключити послугу, набираємо * 155 * 211 #

3G від Теле2 вибрали вже багато користувачів і виходячи з їх відгуків, можна відзначити, що швидкість інтернету, дійсно, висока, але залежить від завантаженості мережі. Щоб стежити за своїм тарифним планом, підключати та відключати непотрібні опції, користуйтеся розділом «Мій кабінет», де доступна вся необхідна інформація по вашому номеру.

Теле2 функціонує в кожній області по-різному, щоб дізнатися умови для свого регіону, ознайомтеся, перш за все, з зоною покриття 3G. Нагадуємо, що вартість в вашому місті може відрізнятися від заявлених в цій статті, тому перевіряйте інформацію на офіційному сайті.

повернутися до меню ↑

Налаштування інтернету Теле2 Росія

Що робити?