Як підключити iPad до інтернету. два способи

Не дивлячись на те, що глобальна мережа «Інтернет» знаходиться на стадії розвитку, вона успішно приживається в різних портативних мультимедійних пристроях, зрозуміло, планшети мережа не могла обійти стороною, тому сьогодні ми дізнаємося два способи як підключити iPad до інтернету
Не дивлячись на те, що глобальна мережа «Інтернет» знаходиться на стадії розвитку, вона успішно приживається в різних портативних мультимедійних пристроях, зрозуміло, планшети мережа не могла обійти стороною, тому сьогодні ми дізнаємося два способи як підключити iPad до інтернету. Пост написаний для початківців користувачів, матеріал не містить налаштувань по кожному роутера і оператору.

Всі користувачі планшетів Apple iPad діляться на дві категорії:

  1. Користувачі iPad без підключення до інтернету (off-line)
  2. І користувачі, чиї планшети підключені до мережі інтернет (on-line)

Перша категорія користувачів не потребує підключення до мережі або поки не має можливості підключення до широкосмугового доступу (наприклад, студенти). Такі користувачі виконують завантаження інформації в планшет лише за коштами програми iTunes, встановленої в комп'ютері. Тобто використовують планшет iPad в режимі офлайн, але при цьому за допомогою комп'ютера можуть запросто виконувати наступні дії:

Зрозуміло, будь-який завантаження контент (фото, відео, книги і додатки) повинні вже бути в комп'ютері.

Але більшість користувачів підключають iPad до мережі інтернет і користуються планшетом в повній мірі. Можуть бродити по сайтах, блогах, форумах і соц. мереж за допомогою браузера Safari ; розмовляти по скайпу, при цьому чути і бачити один одного за допомогою вбудованої в планшет камери; користуватися мобільними клієнтами ( ICQ , M-Agent ); дивитися відео онлайн; встановлювати (і оновлювати) додатки прямо з iPad'а і виконувати безліч інших дій.

Підключивши планшет до мережі, перед користувачем відкривається дуже багато web-можливостей. Тому, якщо Ви вирішили підключити iPad до інтернету, то слід знати, що існує два способи підключення планшета до мережі:

Інтернет для iPad по мережі Wi-Fi
Інтернет для iPad по мережі Wi-Fi   На сьогоднішній день інтернет працює за допомогою точок доступу Wi-Fi дуже розвинений На сьогоднішній день інтернет працює за допомогою точок доступу Wi-Fi дуже розвинений. Бездротові точки доступу встановлюють як в громадських місцях, так в домашніх умовах. Штука дуже зручна, ніяких зайвих проводів, до того ж радіус дії мережі дозволяє комфортно користуватися інтернетом з iPad'а як в своєму будинку, так і в квартирі.

Будь-яка модель планшета iPad підтримує роботу в мережах Wi-Fi, тому якщо ви вирішите використовувати саме цей спосіб, зверніться до постачальника інтернет-послуг у своєму місті і виберіть один з безлімітних тарифів, при цьому уточніть можливість організації мережі Wi-Fi і придбайте Wi- Fi-роутер. Перед оформленням документів на підключення попросіть, щоб до Вас відправили фахівця для організації та налаштування мережі Wi-Fi. Прийде фахівець налаштує точку доступу і дасть Вам ім'я мережі і пароль, за допомогою якого iPad і будь-який інший пристрій буде підключатися до інтернета.

Як тільки інтернет налаштований, заходимо в iPad, вибираємо Налаштування, знаходимо розділ Wi-Fi (крок 1), включаємо Wi-Fi (крок 2) і вибираємо в списку свою мережу (крок 3), в наведеному прикладі наша мережа називається «delta» , тому ми її вибираємо, Ви вибираєте свою
Як тільки інтернет налаштований, заходимо в iPad, вибираємо Налаштування, знаходимо розділ Wi-Fi (крок 1), включаємо Wi-Fi (крок 2) і вибираємо в списку свою мережу (крок 3), в наведеному прикладі наша мережа називається «delta» , тому ми її вибираємо, Ви вибираєте свою.

Якщо придивитися, то біля назви мережі в прикладі можна розгледіти замок, який означає, що мережа закрита паролем, тому підключитися до цієї мережі Wi-Fi зможе тільки той, хто знає пароль.

Вводимо пароль і тиснемо кнопку «З'єднати
Вводимо пароль і тиснемо кнопку «З'єднати.» (Крок 4). Чекаємо коли в рядку стану з'явиться значок Wi-Fi.

Значок у верхньому лівому кутку дисплея показує - інтернет підключений
Значок у верхньому лівому кутку дисплея показує - інтернет підключений. Запускаємо браузер Safari, вводимо будь-яку адресу і перевіряємо працездатність, робити це бажано поки фахівець не втік. Найголовніше не забудьте пароль і назву мережі, запишіть, вони Вам ще знадобляться.

Після підключення iPad до інтернету по мережі Wi-Fi користуватися планшетом стане набагато цікавіше, але у цього способу є один мінус - певні рамки мережі, тобто якщо виїхати за межі мережі Wi-Fi, то Інтернет вже не доступний. Тому людям, постійно переміщається разом з планшетом, буде цікавий інший спосіб підключення.

Інтернет для iPad по мережі 3G / 4G
Інтернет для iPad по мережі 3G / 4G   Якщо інтернет в iPad потрібен не для домашнього використання, а для on-line-навігації або роботи, що вимагає постійного руху, то можна подумати над підключенням планшета до мобільного інтернету Якщо інтернет в iPad потрібен не для домашнього використання, а для on-line-навігації або роботи, що вимагає постійного руху, то можна подумати над підключенням планшета до мобільного інтернету. Загалом якщо постійний вихід в мережу необхідний користувачеві iPad за межами будинку або квартири, то читаємо далі.

Цей спосіб підключення до інтернету можна застосувати не у всіх моделях планшета iPad, а лише в моделях з модулем зв'язку - 3G або 4G. Розпізнати таку модель можна за деякими зовнішніми ознаками, про які ми розповідали в статті - « Як вставити SIM-карту в iPad ». Крім зовнішніх ознак ці моделі відрізняються і ціною, iPad з додатковим модулем зв'язку і лотком для сімки коштує дорожче звичайної Wi-Fi-моделі.

Якщо Ви є власником саме такого iPad'а (Wi-Fi + 3G) і наявність мобільного інтернету просто необхідно, то набуваємо карту Micro-SIM, які поширюють оператори стільникового зв'язку і вставляємо сімку в iPad . Перед придбанням сімки ознайомтеся з тарифними планами на мобільний інтернет і підберіть для себе найбільш підходящий. Якщо мобільний інтернет в iPad потрібен буде постійно, то придивіться до безлімітних тарифів. Карту Micro-SIM можна зробити самостійно зі звичайної SIM-карти .

Після установки сім-карти в планшет, напис «iPad», що знаходиться в лівому верхньому кутку екрану, повинна зміниться на назву оператора з індикатором рівня сигналу
Після установки сім-карти в планшет, напис «iPad», що знаходиться в лівому верхньому кутку екрану, повинна зміниться на назву оператора з індикатором рівня сигналу. Якщо цього не відбулося, заходимо в Налаштування - Стільникові дані (крок 1) і включаємо розділ «Стільникові дані» (крок 2), після чого спостерігаємо появу оператора. Якщо шкала сигналу і оператор з'явилися, то запускаємо Safari і пробуємо відкрити будь-яку web-сторінку.

Іноді при підключенні iPad до мобільного інтернету необхідно вводити додаткові налаштування, в таких випадках звертайтеся в сервісний центр оператора стільникового зв'язку, де Вам допоможуть з налаштуванням.

Сподіваємося, що сьогоднішні рекомендації допоможуть підключити iPad до інтернету тим способом, який необхідний саме Вам.