Як відключити інтернет на МТС: інструкція на прикладі

 1. Варіанти відключення мобільного інтернету на МТС
 2. За допомогою запитів і SMS
 3. По дзвінку оператору
 4. В особистому кабінеті на сайті МТС
 5. У салоні зв'язку
 6. Через мобільний додаток
 7. Порядок відключення різних послуг, пов'язаних з інтернетом (супер МТС, інтернет-планшет, біт та ін.)
 8. Як відключити додаткові пакети
 9. Відключення інтернету в настройках телефону
 10. Відключення інтернету від МТС для ПК і ноутбуків

Зміст статті

Як відключити інтернет на МТС на телефоні знають не всі, проте оператор зв'язку пропонує кілька варіантів вирішення проблеми. Завжди можна скористатися «Інтернет-помічником», мобільним додатком або USSD-запитом. Розберемо докладно кожен з можливих варіантів, а також уточнимо як відключити додаткові інтернет-опції і деактивувати зв'язок з мережею на ПК.

Варіанти відключення мобільного інтернету на МТС

Розглянемо, як відключити мобільний інтернет МТС за допомогою СМС, USSD-запитів і можливостей ЛК або «Інтернет-помічника».

За допомогою запитів і SMS

Як відключити безлімітний інтернет на МТС за допомогою запитів і СМС залежить від того яка саме опція активна у користувача.

Як правило, повідомлення для відключення відправляється на сервісний номер 111. Текст повідомлення визначається самою послугою або опцією. Тому клієнтові потрібно уточнити, що саме підключено і після цього визначатися з відключенням.

По дзвінку оператору

Компанія «Мобільні ТелеСистеми» прибрати підключені послуги дозволяє віддалено, для цього достатньо зателефонувати в службу підтримки клієнтів. Зателефонувати оператору в МТС можна за наступними номерами:

 • з сім-карти МТС - 0890;
 • з інших телефонів всередині країни - 8 (800) 250 08 90;
 • за межами Росії - +7 (495) 766 01 66.

Слідуючи підказкам автоінформатора, зв'яжіться з оператором і дочекайтеся, коли хтось звільниться і відповість на дзвінок. Представнику компанії необхідно повідомити паспортні дані власника сім-карти.

В особистому кабінеті на сайті МТС

Кращий спосіб позбутися від непотрібної послуги - особистий кабінет на сайті оператора. Щоб відключити послугу скористайтеся наступним алгоритмом.

 1. Перейдіть за посиланням https://login.mts.ru і авторизуйтесь в системі, для цього достатньо вказати номер абонента і замовити пароль, натиснувши на посилання «Отримати пароль по СМС».
 2. Відкрийте розділ керування опціями, а потім перейдіть у вкладку «Все підключені послуги».
 3. Знайдіть потрібну і відключіть її.
  Зміст статті  Як відключити інтернет на МТС на телефоні знають не всі, проте оператор зв'язку пропонує кілька варіантів вирішення проблеми

Після вдалого завершення процесу користувач додатково отримає СМС-повідомлення, що потрібна інтернет-опція відключена.

У салоні зв'язку

Відключити інтернет МТС найпростіше звернувшись в офіс компанії. Менеджер самостійно виконає всі потрібні налаштування. Причому представник оператора може не тільки відключити інтернет-опції, але і повністю обмежити з'єднання з мережею для поточного абонента.

Щоб звернення пройшло успішно необхідно взяти з собою паспорт. Консультант виконає прохання тільки після того, як переконається, що клієнт є власником сім-карти.

Через мобільний додаток

Відключення інтернету МТС успішно виконується і через мобільний додаток. Функціонал останнього повторює особистий кабінет абонента.

 1. Увійдіть в додаток.
 2. Відкрийте розділ з підключеними послугами.
 3. Знайдіть потрібну послугу і деактивуйте її.

Важливо розуміти, що подібне рішення не відключає доступ в мережу повністю, а лише прибирає опцію, яка визначала тарифікацію з'єднання. При спробі вийти у Всесвітню павутину з'єднання з мережею відбудеться, а його тарифікація буде залежати від умов тарифного плану.

Порядок відключення різних послуг, пов'язаних з інтернетом (супер МТС, інтернет-планшет, біт та ін.)

Розглянемо, як відключити безлімітний інтернет МТС. Компанія пропонує декілька послуг, призначених для використання на різних пристроях.

Будь-яку послугу можна відключити через «Інтернет-помічник». А на сайті компанії http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/tarifu/unlim_options/ в розділі опису потрібної послуги буде інформація про способи її деактивації.

Як відключити додаткові пакети

Як відключити інтернет на МТС якщо він містить додаткові опції і пакети залежить від активної послуги. Кращий варіант вирішення питання - скористатися можливостями «Особистого кабінету». Також можна зайти на сторінку з описом потрібної опції та подивитися варіанти відключення.

Дзвінок оператору або звернення в найближчий офіс обслуговування також вирішить питання з відключенням пакетів.

Відключення інтернету в настройках телефону

Відключити інтернет на телефоні можна через настройки самого пристрою. В цьому випадку є два шляхи.

 1. Повністю видалити збережені конфігурації. Для цього потрібно перейти в настройки гаджета, відкрити розділ «Мобільні мережі», вибрати пункт «Точки доступу» і видалити конфігурації від МТС. Можна просто внести внесення змін у конструкцію в пунктах. Після цього доступ в мережу буде неможливий. Відновити його можна тільки замовивши нові настройки.
 2. Відключити інтернет на МТС через налаштування телефону можна просто вимкнувши передачу даних в розділі «Мобільні мережі». У цьому випадку відновити процес можна в будь-який момент.

Шлях до потрібних пунктів може відрізнятися в залежності від моделі гаджета.

Відключення інтернету від МТС для ПК і ноутбуків

Як відключити інтернет на МТС, призначений для використання на комп'ютерах або ноутбуків потрібно вирішувати виходячи з того яка саме опція використовується.

Сьогодні компанія пропонує наступні опції: «Інтернет-Mini», «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP». Спосіб відключення залежить від того яка саме послуга активна.

Також відключити будь-яку з опцій можна в особистому кабінеті або через службу підтримки клієнтів.

Поскаржитись на контент