Як відключити інтернет від Мегафон на телефоні через особистий кабінет, СМС або комбінацію клавіш?

 1. Відключити опцію «Інтернет по всій Росії»
 2. Відключення послуги «Безлімітний інтернет» від Мегафон
 3. Вимикаємо дитячий інтернет
 4. Як прибрати автоподовження інтернету на Мегафон

Для деактивації будь-якої послуги, пов'язаної з наданням трафіку, компанією Мегафон передбачено кілька зручних способів. Завдяки цьому абонент може вибрати для себе максимально зручний варіант відключення. У цій статті представлена ​​інформація, що дозволяє виконати деактивацію різних послуг усіма наявними на поточний момент способами.

Відключити опцію «Інтернет по всій Росії»

Для уточнення умов дії пропозиції в конкретному регіоні можна звернутися в контактний центр компанії або ж відвідати офіційну сторінку і набрати в пошуковому вікні назву своєї області або міста.

Сьогодні можна відключити мобільний інтернет Мегафон на телефоні п'ятьма способами:

 1. Набрати на девайсе * 105 * 0042 * 0 # «виклик». У відповідь відразу приходить повідомлення, в якому повідомляється, що сервіс був успішно відключений.
 2. Послати повідомлення з єдиним словом «СТОП» (великими літерами) на номер 0500942.
 3. Деактивувати сервіс в особистому кабінеті . Для авторизації знадобиться зайти на офіційну сторінку компанії або через мобільний додаток.
 4. Звернутися до служби підтримки по номером 0500 або 8 800 550 0500.
 5. Зайти в будь-який офіс компанії, взявши з собою паспорт.

Зверніть увагу! Цей сервіс не призначений для клієнтів оператора з Криму, Севастополя, Республіки Якутія, Сахалінської області, Камчатського краю, Магаданської області й Чукотського АТ.

Відключення послуги «Безлімітний інтернет» від Мегафон

«Безлімітний інтернет» користується досить високою популярністю, так як оператор за символічну плату пропонує скористатися необмеженим доступом до трафіку. Абонентська плата стягується щодня і становить:

 • для телефону 5 рублів на добу (тільки по Москві і Московській області);
 • для смартфона 10 рублів на добу (зона покриття - вся Росія).

Якщо ця опція з різних причин перестала бути потрібною абоненту, то відключення послуги може бути виконано кількома способами:

 1. Команда * 527 * 2 # плюс клавіша «виклик», після чого приходить sms-повідомлення про те, що функція була успішно деактивовано.
 2. Самостійно за допомогою Особистого кабінету на офіційному сайті оператора.
 3. Через службу підтримки по номером 0500.
 4. В офісі компанії (з собою беруть паспорт).

Вимикаємо дитячий інтернет

Вимикаємо дитячий інтернет

Подібна опція дозволяє виключити доступ дитини до небажаної інформації, що міститься, наприклад, на сайтах для дорослих. База даних оновлюється щодня - в неї потрапляють приблизно по 100 000 сторінок на добу. Загальна база представлена ​​більш ніж 500 мільйонами сайтів.

Для підключення спочатку скачують сертифікат на сайті оператора, який і встановлюють на смартфон, телефон або інший гаджет дитини. Підключити можна за допомогою:

 • команди * 580 * 1 # і клавіші «виклик»;
 • текстового sms «ON» на номер 5800;
 • на сторінці компанії, ввівши номер дитини в відповідне вікно.

Оплата проводиться подобово - 2 рубля в день. За активацію сервісу (в тому числі вторинну) кошти не стягуються.

Щоб відключити дитячий інтернет, можна звернутися в будь-який офіс Мегафон. Для цього з собою необхідно взяти паспорт, так як за послугою звертається тільки доросла людина старше 18 років. І ще один варіант деактивації - зателефонувати в службу підтримки по номером 0500 або 8 800 550 0500. Служба працює цілодобово і безкоштовно.

Зверніть увагу! При дзвінку в контактний центр буде потрібно повна інформація для ідентифікації особистості батька. Це робиться для того, щоб дитина сам не зміг звернутися в службу підтримки і видалити блокування.

Як прибрати автоподовження інтернету на Мегафон

Якщо весь обсяг трафіку вже був витрачений, користувач все одно може залишатися на зв'язку. Для цього достатньо задіяти дуже зручну послугу «Продовж». Її підключення абсолютно безкоштовно - для цього набирають комбінацію * 370 * 1 # і натискають «виклик». В результаті обсяг трафіку відновлюється. В результаті у абонента з'являється ще 24 години для того, щоб користуватися мережею до того моменту, поки він не вирішить питання з оплатою пакета.

За 40 рублів користувачеві доступно 30 Мб високошвидкісного трафіку. При цьому підключати його можна кілька разів протягом доби. Якщо ж власний обсяг, передбачений тарифом, поки не вийшов до кінця, то активація цієї опції недоступна - абонент повинен спочатку використовувати раніше оплачений трафік.

На поточний момент є кілька способів, що дозволяють відключити Мегафон «Продовж»:

 1. Можна звернутися за безкоштовним номером 0500 в службу підтримки абонентів. Якщо дзвінок здійснюється з іншого мобільного або міського номера, то набирають 8 800 550 0500 і зв'язуються з черговим співробітником компанії Мегафон.
 2. Набирають команду * 105 * тисяча сто тридцять три # «виклик». У відповідь відразу прийде смс, в якому оператор інформує абонента про те, що на його запит була виконана деактивация неактуальною послуги.
 3. Посилають повідомлення з єдиною цифрою «0» на номер 05001133. Цей спосіб дозволяє здійснити відключення фактично в одну дію.
 4. Також традиційно можна скористатися особистим кабінетом . Якщо його поки немає, потрібно зайти на офіційну сторінку компанії, де реєструються нові користувачі.

Таким чином, в більшості випадків всі необхідні заходи щодо деактивації послуг з надання інтернету можна виконати без сторонньої допомоги. Якщо ж з якихось причин зручніше звернутися в офіс, то в цьому випадку абоненту допоможуть в будь-якому з відділень оператора.