Як написати гостьовий пост в блозі ablex.ru?

 1. Як це працює?
 2. Яку вигоду можна отримати для свого сайту?
 3. Чому блогери безкоштовно розміщують у себе гостьові пости?
 4. Чому вигідно розмістити гостьовий пост саме на Ablex.ru?
 5. Яким повинен бути гостьовий пост для Ablex.ru?
 6. Залиште заявку на гостьовий пост

Гостьові пости дають можливість молодим блогерам і новим інтернет проектам розповісти про себе і підвищити аудиторію, а вже існуючим і добре відвідуваним проектам - підтримувати інтерес до себе і завойовувати нову аудиторію, за рахунок безкоштовного розміщення статей в більш популярних блогах

Гостьові пости дають можливість молодим блогерам і новим інтернет проектам розповісти про себе і підвищити аудиторію, а вже існуючим і добре відвідуваним проектам - підтримувати інтерес до себе і завойовувати нову аудиторію, за рахунок безкоштовного розміщення статей в більш популярних блогах. Для багатьох блогерів гостьові пости - один з найбільших джерел трафіку на свій ресурс.

Як це працює?

Ви шукайте в інтернеті блог, відповідний вам по тематиці, або має схожу з вами аудиторію, і пишіть статтю підходить під вимоги і тематику цього блогу / проекту. Часто автори блогів пропонують розмістити гостьову статтю безкоштовно, за умови, що стаття буде цікавою.

При написанні статті ви вставляєте в неї посилання на власний ресурс, або згадуєте його в тексті. Якщо стаття сподобається автору ресурсу, вона буде розміщена безкоштовно, і ви отримаєте додаткових відвідувачів і привернете увагу до свого проекту.

Яку вигоду можна отримати для свого сайту?

Вигода для вас при розміщенні гостьового поста складається з декількох чинників:

 1. Про вас дізнаються передплатники / читачі блогу, на якому ви розміщуєте статтю.
 2. Ви залучите до себе частину читачів популярного блогу. І, можливо, вони стануть вашими постійними читачами.
 3. СЕО «бонуси»:
  1. Ви підніміть індекс цитування (ТІЦ) та PR свого ресурсу, що поліпшить ваші позиції в пошукових системах;
  2. Ви підніміть ТРАСТ вашого сайту в пошукових системах, що так само позитивно позначиться на позиціях вашого сайту і кількості трафіку з пошукових систем.

Крім того, при розміщенні гостьового поста ви отримуєте як миттєву вигоду (розсилку по всім передплатникам блогу, і знаходження статті кілька днів на першому місці в блозі), так і вигоду з плином часу. Є увазі, що ваша стаття залишиться в блозі на необмежений термін. Буде рекомендуватися відвідувачам блогу, як рекомендованих до прочитання (Почитайте ще). Залучатиме додатковий трафік з пошукових систем і відправляти його по посиланню на ваш сайт. Тобто при розміщення статті ви отримаєте ще довготривалий кумулятивний ефект. Деякі джерела пишуть, що цей ефект можна отримувати протягом 10 і більше років.

Чому блогери безкоштовно розміщують у себе гостьові пости?

Це просто. На підтримку і розвиток блогу потрібно колосальну кількість часу. Що б блог залишався «Живим», необхідно з певною періодичністю публікувати в ньому нові статті. Зазвичай це 2-3 статті в тиждень.

Навіть якщо автор, починаючи вести блог, володіє таким вільним часом, через кілька років існування, все може зміниться. І чим далі - тим складніше витримувати потрібний темп.

Тому, автори блогів завжди раді розмістити на своєму ресурсі статті інших авторів, що не вимагає у них додатково великих витрат часу, і підтримує аудиторію блогу «в тонусі».

Чому вигідно розмістити гостьовий пост саме на Ablex.ru?

Ablex.ru - популярний блог з більш ніж 5 річною історією. В день його відвідує понад 1000 осіб. На розсилку анонсів блогу підписані сотні читачів. На ресурсі завжди публікувалися тільки 100% унікальні тематичні статті, тому він займає перші місця в пошуку, за своєю тематикою. А це досить широке коло інтересів автора: ІТ, Web, комп'ютерне залізо і гаджети, програмування і софт, СЕО, web-аналітика, електронна комерція, інтернет-реклама, інтернет-сервіси, IP-телефонія, мобільний розробка і додатки, мобільна реклама, менеджмент в ІТ, особиста ефективність і т.д.

На кожній сторінці блогу є посилання на «Свіжі статті» - в якому посилання на вашу статтю буде «висіти» кілька тижнів.

У підвалі блогу публікуються «Найпопулярніші статті» - статті на які за сьогоднішній день увійшло найбільше відвідувачів. Іноді розрив в відвідуваності між першою і другою статті доходить до 2х раз. Тобто написавши дійсно цікаву статтю, і вийшовши в топ записів блогу, до статті постійно буде прикута увага всієї аудиторії сайту.

Крім усього іншого, блог не продає СЕО-посилання на своїх сторінках, не використовує чорні методи сео-просування. Що гарантує вам сталість трафіку зі статті розміщеної в цьому блозі. Звичайно, за умови, що вона сподобається читачам.

Яким повинен бути гостьовий пост для Ablex.ru?

 1. Ви повинні дотримуватися тематики блогу
 2. Піст не повинен мати явну рекламну спрямованість (для розміщення реклами в блозі передбачені інші умови)
 3. Текст повинен мати 98-100% унікальність
 4. Текст ніколи не розміщувався і не буде розміщатися в іншому місці
 5. Як плюсів в тексті може бути:
  1. Порівняння з конкурентами (якщо мова йде про продукт або сервісі)
  2. Тестування (використання на власному досвіді) - враження, результати
  3. У тексті бажано розміщувати відео по темі
  4. Коментарі експертів (тобто людей, які знайомі з описаної областю, але не автор статті)
   і т.д.

Залиште заявку на гостьовий пост

[Contact-form-7 404 "Not Found"]

Як це працює?
Яку вигоду можна отримати для свого сайту?
Чому блогери безкоштовно розміщують у себе гостьові пости?
Ru?
Ru?
Як це працює?
Яку вигоду можна отримати для свого сайту?
Чому блогери безкоштовно розміщують у себе гостьові пости?
Ru?
Ru?