Як назвати сайт

  1. Придумуємо назву сайту
  2. Вибираємо доменну зону

Ви вирішили відкрити свою справу Ви вирішили відкрити свою справу? Або вивести на новий рівень наявний бізнес? Ваш вибір - просування в мережі. Підприємницька діяльність вже давно перебралася в Інтернет і успішно там розвивається.

Перше, що потрібно зробити, вирішивши створити ресурс для просування в мережі, - придумати, як можна назвати свій сайт. Тут є свої тонкощі, забувши про які буде складно зробити своє дітище популярним і прибутковим.

Назва сайту (або доменне ім'я) - це адреса, за якою ваш ресурс зможуть знайти відвідувачі. Воно буде відображатися у верхньому рядку браузера.

Ресурсів на просторах Інтернету сьогодні мільйони. І ті, хто думають, що сайт назвати можна як завгодно, помиляються. Можуть виникнути труднощі з вибором одночасно красивого і зручного назви- швидше за все, найцікавіші варіанти вже зайняті. Але не варто впадати у відчай, потрібно лише як слід подумати.

Отже, якщо ви вже вирішили, як назвати фірму - тепер ...

Придумуємо назву сайту

А подумати варто, наприклад, над тим, як буде виглядати написання назви в латинському варіанті. Мають важко і двозначні версії відмітаємо відразу! Назва повинна бути легким для сприйняття і запам'ятовування. Не змішуйте російські та іноземні слова.

Обов'язкова умова для вдалого варіанту - відображення суті вашої діяльності. Якщо ви думаєте над варіантом «kak krasivo», наприклад, то сайт може бути пов'язаний і з дизайном, і з хендмейдом, і з квітникарством, і з живописом, і з фотографією, і з природою і так далі. Вас навряд чи швидко знайдуть. А ось про зміст сайту «mir v dome», здогадатися не складно. Ті, хто хоче поліпшити атмосферу в сім'ї і зробити приємним спільне час, дуже швидко на вас вийдуть, і ви розповісте їм, як такий час організувати.

Дозволяється (але не бажано) використовувати дефіс. Краще цього все ж не робити, і ось чому. Є один хороший приклад, пов'язаний з двома відомими інтернет-біржами, що показує, як можна назвати сайти, а як не варто. На цих ресурсах бажаючі працювати віддалено можуть знайти собі справу до душі. Доменне ім'я однієї з них відрізняється від іншої тільки наявністю дефіса. Через це їх легко переплутати. Іноді доводиться уточнювати, який саме з сайтів мається на увазі. Не дивлячись на те, що обидва ресурси досить зручні і популярні, користувачам такий момент схожості певні незручності.

Вибираємо доменну зону

Отже, якщо ви вже вирішили, як можна назвати сайт, залишається вибрати доменну зону. Правильно обрана доменна зона може допомогти в просуванні або підкреслить тематику сайту. Якщо ви хочете охопити всю Росію, то доменною зоною для вашого сайту буде .ru, якщо ваші послуги користуються попитом, наприклад, тільки в Воронежі - то .vrn. Існують спеціалізовані доменні зони, наприклад, на .mobi і .biz зазвичай шукають інформацію про мобільні пристрої і бізнесі.

З огляду на ці нюанси, можна підібрати найкраще назву для сайту і просувати свій бізнес в Інтернеті.

/ Автор тексту: Євгенія Попова /

Або вивести на новий рівень наявний бізнес?

Дополнительная информация

rss
Карта