Як не треба вести свій блог?

Привіт! Стаття присвячується всім тим хлопцям, які хочуть завести собі блог! Хоча, навіть тим, у кого він вже є все одно буде корисно почитати.

На сьогоднішній день в інтернеті лежать мільйони сайтів і блогів. Люди ведуть їх з різних причин. Хтось хоче заробляти на своєму ресурсі, хтось бо це круто, хтось просто так, хтось для того щоб викладати свої думки, хтось хоче створити свій бренд і т.д.

У кожної людини своя мета ведення блогу. Відразу ж питання до вас, шановний читачу, у якого в планах на майбутнє створити свій блог. А у вас є мета? Навіщо вам потрібен блог? Ось вона перша і найбільша помилка початківця блогера. У нього немає мети. Він не знає навіщо йому потрібен блог.

Хоча навіть не так. Мета то може бути і є. Приклад: Хочу вести блог для того щоб заробити грошей (цього хочуть приблизно 80% навіть більше). Добре. Мета є, а далі? Чи є конкретний план по заробітку? Чи є стратегії по просуванню блогу?

Чи є відповіді самому собі на питання: навіщо мені блог, що я хочу добитися ведучи свій блог в інтернеті, що я можу мати в майбутньому ведучи свій блог, чи готовий я старанно працювати для того щоб досягти своїх цілей і т.д. Взагалі до речі раджу почитати вам ось цю статтю - « Вся правда про заробіток на блозі ». Може прочитавши її ви взагалі перехотіте заводити собі блог. =)

Упевнений, багато хлопців навіть не замислюються про це і це до речі нормальне явище. Коли людина загоряється бажанням діяти в певному напрямку, то часом він забуває про найголовніше і починає робити купу грубих помилок. Мета даної статті як раз і допоможуть вам не робити їх на початковому етапі.

Якщо ви вирішили завести собі блог, то в першу чергу поставте собі за мету і запам'ятайте її! До речі мало поставити мету у себе в голові, дуже важливо записати її на папері. Візьміть блокнот або створіть у себе на ПК будь-якої файл (Word) і запишіть те, що ви хочете домогтися в майбутньому ведучи свій блог.

Візьміть блокнот або створіть у себе на ПК будь-якої файл (Word) і запишіть те, що ви хочете домогтися в майбутньому ведучи свій блог

Я знаю що хлопці, які хочуть завести собі блог, взагалі навіть можуть і не знати про те, як на блозі можна заробляти. Для тих хто не знає будь ласка ось розділ - Всі статті блогу , Там пошукайте інформацію з цього питання. Я багато пишу про це і далі писати буду.

Отже! Ось я веду свій блог. Для чого?

1. Створити свій власний бренд в мережі
2. Допомогти людям освоїти навички ведення інтернет-бізнесу
3. В майбутньому жити на доходи від блогу (не працювати на дядю)

Перед тим як вам завести себе блог в мережі, так само визначтеся з цілями. Далі плани. Що ви хочете досягти ведучи свій блог в мережі? Я вже свої глобальні плани не буду писати тут (по заробітку на 2011 рік тут ), Але вам обов'язково потрібно це зробити.

Друзі, якщо у вас немає конкретних цілей, яких ви хочете досягти при веденні блогу і планів на його розвиток і просування, то повірте - блог приречений на смерть. Спочатку є сильне бажання, потім воно пропаде, ви блог свою закинути і він почне гнити в мережі. Google і yandex роботи будуть приходити на ваш ресурс, оглядати його, бачити, що він помер і забудуть про нього.

До речі друзі, дам вам дуже цінну пораду. Якщо головна ваша мета ведення блогу - заробіток, то ваш блог так само приречений на смерть!

Підсумок: Помилка №1 - відсутність цілей і планів.

Йдемо далі. Наступна помилка початківця блогера полягає в тому, що він не дивиться вперед в майбутнє. Не зрозуміло? Так все просто. Ось людина вирішила завести собі блог, починає писати статті на нього. Спочатку хочеться писати і писати, одну статтю, другу, третю.

Тобто людина знає про що писати, у нього є якісь знання в якійсь області, досвід, якась цікава інформація, якою він може поділитися з людьми. А що потім?

Потім настає ступор! Писати не чого, а якщо і є щось, що не особливо хочеться писати. =) Так, так, повірте так у багатьох буває. Підказка новачкам - писати в блог потрібно регулярно, не можете писати 1 статтю в день, то пишіть хоча б раз в 2-3 дня, а то почнеться процес гниття. =) При віданні блогу не повинно бути тижневих застоїв в вигляді не оновлення блогу.

Для того щоб ступор не настав, заздалегідь визначитеся з тим, що ви будете писати в блог. У вас повинні бути якісь начерки, теми для написання статей або вже готові (не були опубліковані) статті і т.д. Особисто в мене завжди в запасі є перелік елементів статей, які я буду писати в майбутньому (близько 50).

Якщо не знаю що писати в блог, відкриваю цей список і вибираю тему статті для написання. Завжди носіть з собою блокнот, ідеї для написання статей з'являються на кожному кроці, записуйте їх щоб потім не забути.

Іноді буває так, що потрібно кудись виїхати допустимо на тиждень, а то і більше, туди де немає інтернету. Що робити? Закинути блог? Ні. А що тоді? Так все просто. Заздалегідь напишіть пару трійки статей і збережіть їх як чернетки, поставивши в них конкретну дату автоматичної публікації (в wordpress це можливо і в більшості інших двигунів теж).

Ви поїдете, а статті будуть викладатися на блог автоматично. Класно чи не так? Так ваш блог буде жити, поки ви далеко від нього коханого! =) Немає часу писати (бувають моменти), тоді можете купити готові статті на біржі Miralinks.

Думаю суть вловили, дивіться вперед, пишіть регулярно і якісно, ​​не лінуйтеся і тоді вас чекає успіх, всі ваші конкуренти будуть позаду вас, а ваш блог вийде в ТОП!

Підсумок: Помилка №2 - відсутня подушка безпеки.

Продовжуємо. Наступна помилка дуже і дуже поширена і виглядає приблизно так, - «Ех, ну куди мені до інших блогів. Хіба я зможу обійти їх? »Загалом багато новачків паряться з приводу того, що не зможуть вийти на високу відвідуваність блогу за своєю тематикою, тому що конкуренція вже занадто велика. Типу немає сенсу рватися в ТОП з якихось популярним пошуковим запитам.

Маячня! Чи зможете! Секрет простий - пишіть цікаво, корисно і зрозуміло, тоді буде вам щастя! Я переконався в цьому сам! За деякими популярним ключових запитах мій блог постійно знаходять велике число людей в google і yandex так як він виходить в ТОП-5-10.

Я не займався SEO розкручуванням, оптимізацією, спамом і т.д., я просто писав статті для людей і вийшов на відвідуваність в середньому 350 осіб на добу за 3,5 місяці.

Викиньте всі сумніви з голови про те, що ви чогось не можете або щось не можливо. Пишіть краще за інших і все. Я дивлюся як пишуть статті деякі хлопці на своїх блогах і дивуюся тому, як вони виходять в ТОП по супер популярним пошуковим запитам до статті в 500 символів ні про що. =)

А чого дивуватися, закупити купу посилань з потрібними ключовими словами на біржах посилань і все реально. Варіант? Варіант.

А є інший хороший спосіб. Написати супер мега статтю (цікаву, корисну, зрозумілу), заточити її під певне ключовим словом і викласти на блог. Якщо вона сподобатися людям, вони будуть показувати її іншим людям і скрізь ставити посилання на ваш блог. Більше посилань - вище в ТОП. Перевірено на власному досвіді, без хвастощів!

Та коротше навіть не заморочуватися з приводу ТОПів, розкрутки, просування і т.д., так чисто з легонца, просто пишіть для людей ось і все! Сайти зроблені для людей ще називають СДЛ.

Не дивіться на інших блогерів, на їх успіхи і досягнення, не дивіться на їх ТИЦ і PR блога, відвідуваність і не думайте про те, що у вас не вийде добитися того ж самого. Ви можете більше. Єдине що можу порадити - використовуйте їх досвід в плані розкрутки і просування. У деяких є чому повчитися.

Також не слухайте дурну і тупу, безмозку балаканину своїх друзів, знайомий і родичів типу, - «У тебе ні чого не вийти», «Ха, ха, ха, грошей хоче заробити в інтернеті», «Не займайся херней, блогер ти наш " і т.д. Відповідь у мене завжди тил простий, - «Ідіть в ж ... у".

Підсумок: Помилка №3 - не впевненість в своїх силах.

Ну ось і все на сьогодні. Кстати да, страшна правда для хлопців, які ведуть MLM блоги. Більше 80% з них вимруть. =) Раджу почитати ось цю статейку, там все зрозумієте - « Вся правда про MLM ». На цьому пост закінчую. Бажаю всім чинним блогерам активного просування, а початківцям блогерів - успішного старту і не робити грубих помилок. Ось ще стаття вам - « Як вести блог правильно ».

З повагою, Олександр Борисов

А у вас є мета?
Навіщо вам потрібен блог?
Мета є, а далі?
Чи є конкретний план по заробітку?
Чи є стратегії по просуванню блогу?
Для чого?
Що ви хочете досягти ведучи свій блог в мережі?
Не зрозуміло?
А що потім?
Що робити?

Дополнительная информация

rss
Карта