Як підвищити ТИЦ і PR сайту. Один з простих методів підвищення ТИЦ і PR.

  1. Як підвищити ТИЦ і PR сайту Одним з етапів розкрутки і просування сайту є підвищення ТИЦ і PR. Методів...
  2. Спробуйте, не пошкодуєте!

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Одним з етапів розкрутки і просування сайту є підвищення ТИЦ і PR. Методів підвищення рейтингу сайту досить багато. Одним з простих методів підвищення ТИЦ и PR є розміщення посилань на свій сайт на численних ресурсах інтернету.

Таким місцем, де можна розмістити посилання, можуть бути: різні блоги і форуми, соціальні сайти і соціальні мережі. Також можна додати сайт в каталог і різні соціальні закладки.

При розміщенні свого заслання, не можна забувати про те, що кожен ресурс має свої особливості і свої вимоги. Тобто можливі всі варіанти результатів розміщення вашого посилання: прийняти, відхилити, видалити, залишити без уваги, по закінченню певного часу (при відсутності активності) знищити аккаунт і відправити посилання в урну.

Існує варіант розміщення посилань платний і безкоштовний. Платний варіант розміщення посилань: це шляхом продажу посилання на різних біржах посилань. Для цього потрібно отримати обліковий запис на біржі посилань, перевести веб - гроші, і продати посилання.

При платному розміщенні посилання будуть потрібні старанність, час і гроші, а при безкоштовному варіанті розміщення посилання тільки старанність і час. Отриманий результат в обох варіантах розміщення посилань для підвищення ТИЦ і PR сайту буде приблизно =.

Далі наведу деякі сайти на яких можна безкоштовно розмістити посилання і додати сайт в каталог:

1. Google.com/bookmarks - (ТІЦ / 88000, PR / 9). З Google, як і з Яндексом - все просто. Адже ви додавали свій сайт на індексацію і напевно користуєтеся лічильником відвідування на своєму сайті від Google - тому шукайте «Закладки» на своїй сторінці в Google. Або переходьте за цим посиланням і реєструйтеся.

2. Livejournal.com - (ТІЦ / 52000, PR / 8). У Livejournal ви можете розміщувати статті з посиланнями на свій ресурс. Статті можна створювати і в простому редакторі і в HTML. Для реєстрації натисніть на кнопку «Створити обліковий запис», в правому верхньому куті сайту. Якщо сайт відкриється англійською мовою, то заходите з браузером Google Chrome /

3. Links.i.ua - (ТІЦ / 21000, PR / 7). Український сайт, в якому, після реєстрації ви можете не тільки залишати закладки, але і користуватися поштою, блогами, фан-клубом і багато ще різниць можете побачити внизу своєї сторінки. Якщо будете реєструватися в пошті, то у вас буде ще один e-mail. Якщо натиснете «Реєстрація» нагорі, то цього e-mail у вас не буде без додаткової реєстрації. А входити в свій аккаунт будете через Логін / пароль.

4. Delicious.com - (ТІЦ / 9900, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari. При реєстрації та першій закладці Google Chrome перекладав сторінку, але при наступних поповнення чомусь немає. Тому якщо не буде перекладу, то натискати нагорі на «Add Link». У новій вкладці вводите URL додається закладки і потім внизу «Save». У наступній вкладці вибираєте для верхнього рядка тему, або ту, з якою ви вносили першу закладку, або нижче є кнопка для нової теми. Потім нижче вводите назву (title) закладки та опис сторінки. І натискаєте «Save».

5. Reddit.com - (ТІЦ / 3700, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari і буде з російським перекладом. У правій частині є кнопка «Розмісти посилання» - натисніть і в новому вікні вводите назву, URL і для нижнього рядка вибираєте subreddit, найбільш підходить до вашого сайту. І закінчується додавання посилання введенням каптчі. Треба сказати, що додати виходить не відразу. Те subreddit неправильно вибрав, то каптчу неправильно ввів. Але ... якщо довго мучитися ... Чи зможете, нарешті, додати своє посилання.

6. Smi2.ru - (ТІЦ / 2000, PR / 7). Ви можете реєструватися або заходити на сайт зі своїми даними ВКонтакте, Facebook, Mail.ru. На СМИ2 ви можете додавати закладки і писати короткі замітки. Для додавання закладки натисніть кнопку «+ Додати».

7. Zakladki.yandex.ru - (ТІЦ / 1700, PR / 5). Якщо ви вже зареєстровані на Яндексі - то натисніть свій Логін в правому кутку сторінки і відкриється меню всіх служб і сервісів для вашого облікового запису на цьому сайті. В якому є і Закладки.

8. Friendfeed.com - (ТІЦ / 1600, PR / 0). Цей сайт схожий на Facebook. Ви можете вставляти посилання на свій ресурс в рубрики «Мої дискусії», «Особисті повідомлення» - з можливістю опублікувати цей же повідомлення в Twitter. Для реєстрації натисніть внизу кнопку «Створити обліковий запис».

9. Bobrdobr.ru - (ТІЦ / 1300, PR / 6). Тут все просто і зрозуміло. Реєструйтеся і додавайте закладки.

10. Moemesto.ru - (ТІЦ / 750, PR / 2). З сайтом Moemesto.ru трохи складніше. Скільки закладок цей сайт дозволить вам додати безкоштовно - сказати не беруся.

11. Mister-wong.ru - (ТІЦ / 600, PR / 7). Тут теж все просто. Реєструйтеся і додавайте закладки. У розділі «Смачні речі» ви можете вибрати кнопки додавання в закладки в Mister-wong для блогу чи сайту.

12.Toodoo.ru - (ТІЦ / 450, PR / 4). На сайт Toodoo.ru я додав тільки головну сторінку. Можна розмістити на своєму сайті кнопки toodoo.ru. Кнопки різного розміру «Кількість читачів онлайн та всього», прикольну антикризову кнопку «Пожертвувати» і «Я теж читаю цей сайт».

13. 100zakladok.ru - (ТІЦ / 350, PR / 5). Сервіс 100zakladok.ru є безкоштовним для користувачів, не вимагає активації, встановлення яких-небудь додаткових програм і не містить обмежень за часом використання. Після реєстрації ви побачите на своїй сторінці таблицю, в центрі якої є маленькі кнопочки - «Додати», «Правити», «Видалити». Це і є кнопки управління закладками. Для зареєстрованих користувачів надаються додаткові сервіси: записна книжка, зберігання даних, щоденник і багато іншого ...

14. Ruspace.ru - (ТІЦ / 250, PR / 4). Ruspace.ru - це Росийская Соціальна Мережа. Тут ви можете додавати закладки, робити записи в свій блог, додавати друзів і інше, що притаманне соціальним мережам.

15. Memori.qip.ru - (ТІЦ / 80, PR / 5). Оскільки Memori.ru і Gip.ru тепер об'єдналися, то при реєстрації, а потім і при наступних заходах треба вибирати Memori.ru зі списку в правому верхньому куті сайту. Для реєстрації натисніть у правому верхньому куті кнопку «Увійти на сайт». виберіть зі списку нижче Memori.ru і натисніть «Реєстрація». Після реєстрації знаходите на своїй сторінці «Закладки». Додає без каптчі в один захід тільки одну закладку. Усі наступні, з каптч.

16. Ru-marks.net - (ТІЦ / 50, PR / 2). Після реєстрації тисніть на «Додати закладку» і в новому вікні вводите адресу (URL) сторінки, назва сторінки сайт автоматично заповнює сам. Вводите теги (через кому), опис і тисніть внизу кнопку «Add Bookmark». Вас перекине на сторінку вашого сайту, яку ви додали. У найперший раз я все чекав, що після закінчення якогось часу мене перекине назад в акаунт, але так і не дочекався. Тому, щоб повернутися на Ru-marks.net - просто натисніть на стрілку «Назад» у браузері. Ви знову опинитеся на сторінці, де можете додавати нову закладку. А попередня сторінка вже додана. Можете перевірити.

17. Web-zakladka.ru - (ТІЦ / 40, PR / 2). На Web-zakladka.ru все просто і зрозуміло. Реєструєтеся і натискаєте «Додати закладку». Відкриється вкладка в якій вводите URL закладки та опис. Потім натисніть «Створити» і закриваєте вкладку.

18. Redkum.com - (ТІЦ / 20, PR / 5). Сайт англомовний. Якщо хочете реєструватися і додавати закладки російською - заходите з браузером Google Chrome, Safari. Закладки на Redkum.com додавати акуратно - заборона на велику кількість сторінок одного сайту. Мій аккаунт заблокували вже після третьої закладки. Тому найрозумніше - додати або одну Головну сторінку, або найважливішу сторінку вашого сайту.

19. Seominds.ru - (ТІЦ / 20, PR / 2). Це соціальна мережа оптимізаторів і веб-майстрів. Закладок, як таких немає, але ви можете помістити коротку замітку про свій сайт - коли будете заповнювати свій профіль в розділі «Про себе» і нижче URL свого сайту. Також можете написати замітку зі ссилкмі на свій сайт і помістити в свій персональний Блог. Для цього натисніть нагорі «Блоги», виберіть «Написати» і відкриється сторінка створення топіка для вашого персонального блогу. А можете додавати коментарі і в колективні блоги.

20. Uca.kiev.ua - (ТІЦ / 10, PR / 1). Це український сайт. Закладок тут немає, але ви можете розмістити статтю з посиланнями на свій ресурс.

21. Internetsputnik.ru - (ТІЦ / 10, PR / 0). «Інтернет-Супутник» - це онлайн-органайзер корисних сервісів. Тут ви можете додавати закладки, зберігати записи в блокноті і інше ... інше ... Адміністрація форуму з гумором. Тому реєстрація - це «Вербування». Вхід на сайт - «Ідентифікувати».

22. moikrug.ru Мій Круг - мережа професійних контактів. Реєстрація, вхід і додаєте свої сайти. Яндекс швидко індексує.

Крім цих сайтів - ви можете додавати свої посилання в будь-якому соціальному мережі. На своїх сторінках чи в блогах. З деякими соціальними сайтами можете познайомитися на сторінці Спілкування в Інтернеті.

Як прискорити процес індексації?
Для прискорення процесу індексації, потрібно додати свої посилання в соціальні закладки, які люблять ПС (пошукові системи) Наведу кілька найбільш улюблених закладок у ПС:
memori.ru/
zakladki.yandex.ru/
https://www.google.com/bookmarks/
www.delicious.com/

Так само додайте свій сайт в панелі веб майстра ПС
webmaster.yandex.ru/
www.google.ru/webmasters/

Хороша програма для реєстрації в трастових сайтах - AllSubmitter
метод Як підняти ТІЦ сайту

Для того, щоб підвищити траст сайту, потрібна взаємовиручка і взаємодопомога всіх веб-майстрів!
Ось, наприклад, якщо ви натиснете на будь-яку з кнопок соціальних мереж і залишите коментар на сайті, то я обов'язково зайду на ваш сайт і відповім взаємністю. Чесне піонерське!
А потім ми подивимося як у наших сайтів зросла відвідуваність. А вона збільшиться, обов'язково збільшиться, хоч на одного відвідувача, але ж збільшиться! Адже це так приємно споглядати зростання відвідуваності сайту!

Спробуйте, не пошкодуєте!

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Одним з етапів розкрутки і просування сайту є підвищення ТИЦ і PR. Методів підвищення рейтингу сайту досить багато. Одним з простих методів підвищення ТИЦ и PR є розміщення посилань на свій сайт на численних ресурсах інтернету.

Таким місцем, де можна розмістити посилання, можуть бути: різні блоги і форуми, соціальні сайти і соціальні мережі. Також можна додати сайт в каталог і різні соціальні закладки.

При розміщенні свого заслання, не можна забувати про те, що кожен ресурс має свої особливості і свої вимоги. Тобто можливі всі варіанти результатів розміщення вашого посилання: прийняти, відхилити, видалити, залишити без уваги, по закінченню певного часу (при відсутності активності) знищити аккаунт і відправити посилання в урну.

Існує варіант розміщення посилань платний і безкоштовний. Платний варіант розміщення посилань: це шляхом продажу посилання на різних біржах посилань. Для цього потрібно отримати обліковий запис на біржі посилань, перевести веб - гроші, і продати посилання.

При платному розміщенні посилання будуть потрібні старанність, час і гроші, а при безкоштовному варіанті розміщення посилання тільки старанність і час. Отриманий результат в обох варіантах розміщення посилань для підвищення ТИЦ і PR сайту буде приблизно =.

Далі наведу деякі сайти на яких можна безкоштовно розмістити посилання і додати сайт в каталог:

1. Google.com/bookmarks - (ТІЦ / 88000, PR / 9). З Google, як і з Яндексом - все просто. Адже ви додавали свій сайт на індексацію і напевно користуєтеся лічильником відвідування на своєму сайті від Google - тому шукайте «Закладки» на своїй сторінці в Google. Або переходьте за цим посиланням і реєструйтеся.

2. Livejournal.com - (ТІЦ / 52000, PR / 8). У Livejournal ви можете розміщувати статті з посиланнями на свій ресурс. Статті можна створювати і в простому редакторі і в HTML. Для реєстрації натисніть на кнопку «Створити обліковий запис», в правому верхньому куті сайту. Якщо сайт відкриється англійською мовою, то заходите з браузером Google Chrome /

3. Links.i.ua - (ТІЦ / 21000, PR / 7). Український сайт, в якому, після реєстрації ви можете не тільки залишати закладки, але і користуватися поштою, блогами, фан-клубом і багато ще різниць можете побачити внизу своєї сторінки. Якщо будете реєструватися в пошті, то у вас буде ще один e-mail. Якщо натиснете «Реєстрація» нагорі, то цього e-mail у вас не буде без додаткової реєстрації. А входити в свій аккаунт будете через Логін / пароль.

4. Delicious.com - (ТІЦ / 9900, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari. При реєстрації та першій закладці Google Chrome перекладав сторінку, але при наступних поповнення чомусь немає. Тому якщо не буде перекладу, то натискати нагорі на «Add Link». У новій вкладці вводите URL додається закладки і потім внизу «Save». У наступній вкладці вибираєте для верхнього рядка тему, або ту, з якою ви вносили першу закладку, або нижче є кнопка для нової теми. Потім нижче вводите назву (title) закладки та опис сторінки. І натискаєте «Save».

5. Reddit.com - (ТІЦ / 3700, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari і буде з російським перекладом. У правій частині є кнопка «Розмісти посилання» - натисніть і в новому вікні вводите назву, URL і для нижнього рядка вибираєте subreddit, найбільш підходить до вашого сайту. І закінчується додавання посилання введенням каптчі. Треба сказати, що додати виходить не відразу. Те subreddit неправильно вибрав, то каптчу неправильно ввів. Але ... якщо довго мучитися ... Чи зможете, нарешті, додати своє посилання.

6. Smi2.ru - (ТІЦ / 2000, PR / 7). Ви можете реєструватися або заходити на сайт зі своїми даними ВКонтакте, Facebook, Mail.ru. На СМИ2 ви можете додавати закладки і писати короткі замітки. Для додавання закладки натисніть кнопку «+ Додати».

7. Zakladki.yandex.ru - (ТІЦ / 1700, PR / 5). Якщо ви вже зареєстровані на Яндексі - то натисніть свій Логін в правому кутку сторінки і відкриється меню всіх служб і сервісів для вашого облікового запису на цьому сайті. В якому є і Закладки.

8. Friendfeed.com - (ТІЦ / 1600, PR / 0). Цей сайт схожий на Facebook. Ви можете вставляти посилання на свій ресурс в рубрики «Мої дискусії», «Особисті повідомлення» - з можливістю опублікувати цей же повідомлення в Twitter. Для реєстрації натисніть внизу кнопку «Створити обліковий запис».

9. Bobrdobr.ru - (ТІЦ / 1300, PR / 6). Тут все просто і зрозуміло. Реєструйтеся і додавайте закладки.

10. Moemesto.ru - (ТІЦ / 750, PR / 2). З сайтом Moemesto.ru трохи складніше. Скільки закладок цей сайт дозволить вам додати безкоштовно - сказати не беруся.

11. Mister-wong.ru - (ТІЦ / 600, PR / 7). Тут теж все просто. Реєструйтеся і додавайте закладки. У розділі «Смачні речі» ви можете вибрати кнопки додавання в закладки в Mister-wong для блогу чи сайту.

12.Toodoo.ru - (ТІЦ / 450, PR / 4). На сайт Toodoo.ru я додав тільки головну сторінку. Можна розмістити на своєму сайті кнопки toodoo.ru. Кнопки різного розміру «Кількість читачів онлайн та всього», прикольну антикризову кнопку «Пожертвувати» і «Я теж читаю цей сайт».

13. 100zakladok.ru - (ТІЦ / 350, PR / 5). Сервіс 100zakladok.ru є безкоштовним для користувачів, не вимагає активації, встановлення яких-небудь додаткових програм і не містить обмежень за часом використання. Після реєстрації ви побачите на своїй сторінці таблицю, в центрі якої є маленькі кнопочки - «Додати», «Правити», «Видалити». Це і є кнопки управління закладками. Для зареєстрованих користувачів надаються додаткові сервіси: записна книжка, зберігання даних, щоденник і багато іншого ...

14. Ruspace.ru - (ТІЦ / 250, PR / 4). Ruspace.ru - це Росийская Соціальна Мережа. Тут ви можете додавати закладки, робити записи в свій блог, додавати друзів і інше, що притаманне соціальним мережам.

15. Memori.qip.ru - (ТІЦ / 80, PR / 5). Оскільки Memori.ru і Gip.ru тепер об'єдналися, то при реєстрації, а потім і при наступних заходах треба вибирати Memori.ru зі списку в правому верхньому куті сайту. Для реєстрації натисніть у правому верхньому куті кнопку «Увійти на сайт». виберіть зі списку нижче Memori.ru і натисніть «Реєстрація». Після реєстрації знаходите на своїй сторінці «Закладки». Додає без каптчі в один захід тільки одну закладку. Усі наступні, з каптч.

16. Ru-marks.net - (ТІЦ / 50, PR / 2). Після реєстрації тисніть на «Додати закладку» і в новому вікні вводите адресу (URL) сторінки, назва сторінки сайт автоматично заповнює сам. Вводите теги (через кому), опис і тисніть внизу кнопку «Add Bookmark». Вас перекине на сторінку вашого сайту, яку ви додали. У найперший раз я все чекав, що після закінчення якогось часу мене перекине назад в акаунт, але так і не дочекався. Тому, щоб повернутися на Ru-marks.net - просто натисніть на стрілку «Назад» у браузері. Ви знову опинитеся на сторінці, де можете додавати нову закладку. А попередня сторінка вже додана. Можете перевірити.

17. Web-zakladka.ru - (ТІЦ / 40, PR / 2). На Web-zakladka.ru все просто і зрозуміло. Реєструєтеся і натискаєте «Додати закладку». Відкриється вкладка в якій вводите URL закладки та опис. Потім натисніть «Створити» і закриваєте вкладку.

18. Redkum.com - (ТІЦ / 20, PR / 5). Сайт англомовний. Якщо хочете реєструватися і додавати закладки російською - заходите з браузером Google Chrome, Safari. Закладки на Redkum.com додавати акуратно - заборона на велику кількість сторінок одного сайту. Мій аккаунт заблокували вже після третьої закладки. Тому найрозумніше - додати або одну Головну сторінку, або найважливішу сторінку вашого сайту.

19. Seominds.ru - (ТІЦ / 20, PR / 2). Це соціальна мережа оптимізаторів і веб-майстрів. Закладок, як таких немає, але ви можете помістити коротку замітку про свій сайт - коли будете заповнювати свій профіль в розділі «Про себе» і нижче URL свого сайту. Також можете написати замітку зі ссилкмі на свій сайт і помістити в свій персональний Блог. Для цього натисніть нагорі «Блоги», виберіть «Написати» і відкриється сторінка створення топіка для вашого персонального блогу. А можете додавати коментарі і в колективні блоги.

20. Uca.kiev.ua - (ТІЦ / 10, PR / 1). Це український сайт. Закладок тут немає, але ви можете розмістити статтю з посиланнями на свій ресурс.

21. Internetsputnik.ru - (ТІЦ / 10, PR / 0). «Інтернет-Супутник» - це онлайн-органайзер корисних сервісів. Тут ви можете додавати закладки, зберігати записи в блокноті і інше ... інше ... Адміністрація форуму з гумором. Тому реєстрація - це «Вербування». Вхід на сайт - «Ідентифікувати».

22. moikrug.ru Мій Круг - мережа професійних контактів. Реєстрація, вхід і додаєте свої сайти. Яндекс швидко індексує.

Крім цих сайтів - ви можете додавати свої посилання в будь-якому соціальному мережі. На своїх сторінках чи в блогах. З деякими соціальними сайтами можете познайомитися на сторінці Спілкування в Інтернеті.

Як прискорити процес індексації?
Для прискорення процесу індексації, потрібно додати свої посилання в соціальні закладки, які люблять ПС (пошукові системи) Наведу кілька найбільш улюблених закладок у ПС:
memori.ru/
zakladki.yandex.ru/
https://www.google.com/bookmarks/
www.delicious.com/

Так само додайте свій сайт в панелі веб майстра ПС
webmaster.yandex.ru/
www.google.ru/webmasters/

Хороша програма для реєстрації в трастових сайтах - AllSubmitter
метод Як підняти ТІЦ сайту

Для того, щоб підвищити траст сайту, потрібна взаємовиручка і взаємодопомога всіх веб-майстрів!
Ось, наприклад, якщо ви натиснете на будь-яку з кнопок соціальних мереж і залишите коментар на сайті, то я обов'язково зайду на ваш сайт і відповім взаємністю. Чесне піонерське!
А потім ми подивимося як у наших сайтів зросла відвідуваність. А вона збільшиться, обов'язково збільшиться, хоч на одного відвідувача, але ж збільшиться! Адже це так приємно споглядати зростання відвідуваності сайту!

Спробуйте, не пошкодуєте!

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Як підвищити ТИЦ і PR сайту

Одним з етапів розкрутки і просування сайту є підвищення ТИЦ і PR. Методів підвищення рейтингу сайту досить багато. Одним з простих методів підвищення ТИЦ и PR є розміщення посилань на свій сайт на численних ресурсах інтернету.

Таким місцем, де можна розмістити посилання, можуть бути: різні блоги і форуми, соціальні сайти і соціальні мережі. Також можна додати сайт в каталог і різні соціальні закладки.

При розміщенні свого заслання, не можна забувати про те, що кожен ресурс має свої особливості і свої вимоги. Тобто можливі всі варіанти результатів розміщення вашого посилання: прийняти, відхилити, видалити, залишити без уваги, по закінченню певного часу (при відсутності активності) знищити аккаунт і відправити посилання в урну.

Існує варіант розміщення посилань платний і безкоштовний. Платний варіант розміщення посилань: це шляхом продажу посилання на різних біржах посилань. Для цього потрібно отримати обліковий запис на біржі посилань, перевести веб - гроші, і продати посилання.

При платному розміщенні посилання будуть потрібні старанність, час і гроші, а при безкоштовному варіанті розміщення посилання тільки старанність і час. Отриманий результат в обох варіантах розміщення посилань для підвищення ТИЦ і PR сайту буде приблизно =.

Далі наведу деякі сайти на яких можна безкоштовно розмістити посилання і додати сайт в каталог:

1. Google.com/bookmarks - (ТІЦ / 88000, PR / 9). З Google, як і з Яндексом - все просто. Адже ви додавали свій сайт на індексацію і напевно користуєтеся лічильником відвідування на своєму сайті від Google - тому шукайте «Закладки» на своїй сторінці в Google. Або переходьте за цим посиланням і реєструйтеся.

2. Livejournal.com - (ТІЦ / 52000, PR / 8). У Livejournal ви можете розміщувати статті з посиланнями на свій ресурс. Статті можна створювати і в простому редакторі і в HTML. Для реєстрації натисніть на кнопку «Створити обліковий запис», в правому верхньому куті сайту. Якщо сайт відкриється англійською мовою, то заходите з браузером Google Chrome /

3. Links.i.ua - (ТІЦ / 21000, PR / 7). Український сайт, в якому, після реєстрації ви можете не тільки залишати закладки, але і користуватися поштою, блогами, фан-клубом і багато ще різниць можете побачити внизу своєї сторінки. Якщо будете реєструватися в пошті, то у вас буде ще один e-mail. Якщо натиснете «Реєстрація» нагорі, то цього e-mail у вас не буде без додаткової реєстрації. А входити в свій аккаунт будете через Логін / пароль.

4. Delicious.com - (ТІЦ / 9900, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari. При реєстрації та першій закладці Google Chrome перекладав сторінку, але при наступних поповнення чомусь немає. Тому якщо не буде перекладу, то натискати нагорі на «Add Link». У новій вкладці вводите URL додається закладки і потім внизу «Save». У наступній вкладці вибираєте для верхнього рядка тему, або ту, з якою ви вносили першу закладку, або нижче є кнопка для нової теми. Потім нижче вводите назву (title) закладки та опис сторінки. І натискаєте «Save».

5. Reddit.com - (ТІЦ / 3700, PR / 8). Сайт англомовний, заходити з браузером Google Chrome, Safari і буде з російським перекладом. У правій частині є кнопка «Розмісти посилання» - натисніть і в новому вікні вводите назву, URL і для нижнього рядка вибираєте subreddit, найбільш підходить до вашого сайту. І закінчується додавання посилання введенням каптчі. Треба сказати, що додати виходить не відразу. Те subreddit неправильно вибрав, то каптчу неправильно ввів. Але ... якщо довго мучитися ... Чи зможете, нарешті, додати своє посилання.

6. Smi2.ru - (ТІЦ / 2000, PR / 7). Ви можете реєструватися або заходити на сайт зі своїми даними ВКонтакте, Facebook, Mail.ru. На СМИ2 ви можете додавати закладки і писати короткі замітки. Для додавання закладки натисніть кнопку «+ Додати».

7. Zakladki.yandex.ru - (ТІЦ / 1700, PR / 5). Якщо ви вже зареєстровані на Яндексі - то натисніть свій Логін в правому кутку сторінки і відкриється меню всіх служб і сервісів для вашого облікового запису на цьому сайті. В якому є і Закладки.

8. Friendfeed.com - (ТІЦ / 1600, PR / 0). Цей сайт схожий на Facebook. Ви можете вставляти посилання на свій ресурс в рубрики «Мої дискусії», «Особисті повідомлення» - з можливістю опублікувати цей же повідомлення в Twitter. Для реєстрації натисніть внизу кнопку «Створити обліковий запис».

9. Bobrdobr.ru - (ТІЦ / 1300, PR / 6). Тут все просто і зрозуміло. Реєструйтеся і додавайте закладки.

10. Moemesto.ru - (ТІЦ / 750, PR / 2). З сайтом Moemesto.ru трохи складніше. Скільки закладок цей сайт дозволить вам додати безкоштовно - сказати не беруся.

11. Mister-wong.ru - (ТІЦ / 600, PR / 7). Тут теж все просто. Реєструйтеся і додавайте закладки. У розділі «Смачні речі» ви можете вибрати кнопки додавання в закладки в Mister-wong для блогу чи сайту.

12.Toodoo.ru - (ТІЦ / 450, PR / 4). На сайт Toodoo.ru я додав тільки головну сторінку. Можна розмістити на своєму сайті кнопки toodoo.ru. Кнопки різного розміру «Кількість читачів онлайн та всього», прикольну антикризову кнопку «Пожертвувати» і «Я теж читаю цей сайт».

13. 100zakladok.ru - (ТІЦ / 350, PR / 5). Сервіс 100zakladok.ru є безкоштовним для користувачів, не вимагає активації, встановлення яких-небудь додаткових програм і не містить обмежень за часом використання. Після реєстрації ви побачите на своїй сторінці таблицю, в центрі якої є маленькі кнопочки - «Додати», «Правити», «Видалити». Це і є кнопки управління закладками. Для зареєстрованих користувачів надаються додаткові сервіси: записна книжка, зберігання даних, щоденник і багато іншого ...

14. Ruspace.ru - (ТІЦ / 250, PR / 4). Ruspace.ru - це Росийская Соціальна Мережа. Тут ви можете додавати закладки, робити записи в свій блог, додавати друзів і інше, що притаманне соціальним мережам.

15. Memori.qip.ru - (ТІЦ / 80, PR / 5). Оскільки Memori.ru і Gip.ru тепер об'єдналися, то при реєстрації, а потім і при наступних заходах треба вибирати Memori.ru зі списку в правому верхньому куті сайту. Для реєстрації натисніть у правому верхньому куті кнопку «Увійти на сайт». виберіть зі списку нижче Memori.ru і натисніть «Реєстрація». Після реєстрації знаходите на своїй сторінці «Закладки». Додає без каптчі в один захід тільки одну закладку. Усі наступні, з каптч.

16. Ru-marks.net - (ТІЦ / 50, PR / 2). Після реєстрації тисніть на «Додати закладку» і в новому вікні вводите адресу (URL) сторінки, назва сторінки сайт автоматично заповнює сам. Вводите теги (через кому), опис і тисніть внизу кнопку «Add Bookmark». Вас перекине на сторінку вашого сайту, яку ви додали. У найперший раз я все чекав, що після закінчення якогось часу мене перекине назад в акаунт, але так і не дочекався. Тому, щоб повернутися на Ru-marks.net - просто натисніть на стрілку «Назад» у браузері. Ви знову опинитеся на сторінці, де можете додавати нову закладку. А попередня сторінка вже додана. Можете перевірити.

17. Web-zakladka.ru - (ТІЦ / 40, PR / 2). На Web-zakladka.ru все просто і зрозуміло. Реєструєтеся і натискаєте «Додати закладку». Відкриється вкладка в якій вводите URL закладки та опис. Потім натисніть «Створити» і закриваєте вкладку.

18. Redkum.com - (ТІЦ / 20, PR / 5). Сайт англомовний. Якщо хочете реєструватися і додавати закладки російською - заходите з браузером Google Chrome, Safari. Закладки на Redkum.com додавати акуратно - заборона на велику кількість сторінок одного сайту. Мій аккаунт заблокували вже після третьої закладки. Тому найрозумніше - додати або одну Головну сторінку, або найважливішу сторінку вашого сайту.

19. Seominds.ru - (ТІЦ / 20, PR / 2). Це соціальна мережа оптимізаторів і веб-майстрів. Закладок, як таких немає, але ви можете помістити коротку замітку про свій сайт - коли будете заповнювати свій профіль в розділі «Про себе» і нижче URL свого сайту. Також можете написати замітку зі ссилкмі на свій сайт і помістити в свій персональний Блог. Для цього натисніть нагорі «Блоги», виберіть «Написати» і відкриється сторінка створення топіка для вашого персонального блогу. А можете додавати коментарі і в колективні блоги.

20. Uca.kiev.ua - (ТІЦ / 10, PR / 1). Це український сайт. Закладок тут немає, але ви можете розмістити статтю з посиланнями на свій ресурс.

21. Internetsputnik.ru - (ТІЦ / 10, PR / 0). «Інтернет-Супутник» - це онлайн-органайзер корисних сервісів. Тут ви можете додавати закладки, зберігати записи в блокноті і інше ... інше ... Адміністрація форуму з гумором. Тому реєстрація - це «Вербування». Вхід на сайт - «Ідентифікувати».

22. moikrug.ru Мій Круг - мережа професійних контактів. Реєстрація, вхід і додаєте свої сайти. Яндекс швидко індексує.

Крім цих сайтів - ви можете додавати свої посилання в будь-якому соціальному мережі. На своїх сторінках чи в блогах. З деякими соціальними сайтами можете познайомитися на сторінці Спілкування в Інтернеті.

Як прискорити процес індексації?
Для прискорення процесу індексації, потрібно додати свої посилання в соціальні закладки, які люблять ПС (пошукові системи) Наведу кілька найбільш улюблених закладок у ПС:
memori.ru/
zakladki.yandex.ru/
https://www.google.com/bookmarks/
www.delicious.com/

Так само додайте свій сайт в панелі веб майстра ПС
webmaster.yandex.ru/
www.google.ru/webmasters/

Хороша програма для реєстрації в трастових сайтах - AllSubmitter
метод Як підняти ТІЦ сайту

Для того, щоб підвищити траст сайту, потрібна взаємовиручка і взаємодопомога всіх веб-майстрів!
Ось, наприклад, якщо ви натиснете на будь-яку з кнопок соціальних мереж і залишите коментар на сайті, то я обов'язково зайду на ваш сайт і відповім взаємністю. Чесне піонерське!
А потім ми подивимося як у наших сайтів зросла відвідуваність. А вона збільшиться, обов'язково збільшиться, хоч на одного відвідувача, але ж збільшиться! Адже це так приємно споглядати зростання відвідуваності сайту!

Спробуйте, не пошкодуєте!

Як прискорити процес індексації?
Як прискорити процес індексації?
Як прискорити процес індексації?

Дополнительная информация

rss
Карта