Як правильно вести блог

  1. 1. Поставте перед собою мету
  2. 2. Ніколи не здавайтеся
  3. 3. Пишіть про те, чим цікавляться люди
  4. 4. Якість інформації
  5. 5. Будьте самим собою
  6. 6. Наплюйте на критику
  7. 7. Контактуйте з читачами!
  8. 8. Рання монетизація

Всім привіт!

Сьогодні хотілося б з вами поговорити про те, як правильно вести блог! Ця стаття в основному буде корисна новачкам, які зовсім недавно зробили свої сайти або тільки збираються зробити!

Так, я і сам завів свій блог зовсім недавно, але до цього протягом тривалого часу я вивчав найпопулярніші ресурси в мережі, стежив за їх розвитком і у мене склалася своя думка з приводу правильного ведення блогу. Деякі ресурси, які сьогодні відвідує величезна кількість людей, буквально виросли на моїх очах!

Довгий час я не створював сайт, так як не знав, як почати його вести. Я вважав, що ще не дозрів до цього. Але зараз я зрозумів, що я просто тягнув час, постійно шукав якісь відмовки! Швидше за все, в мені був присутній СТРАХ! Моє внутрішньо «Я» говорило мені, що я не впораюся з цим. Але тема блогінгу глибоко зачепила мене, і я став вивчати її більш детально!

Я освоїв багато тонкощів створення сайтів! Вивчив достатньо інформації з розкручування і просування! І ось настав той момент, коли я сказав собі: «Досить жувати соплі! Усе! Пора! ». На той момент, я вже знав, що створити блог зовсім не складно. Саме основне, що турбувало мене - це з чого почати його просування? Для цього я визначив для себе якісь правила ведення блогу, яких намагаюся дотримуватися! І в цій статті я розповім вам своє бачення, як правильно вести блог! Тож почнемо!

1. Поставте перед собою мету

Перше, що повинен зробити кожен початківець блогер - це поставити перед собою МЕТА Перше, що повинен зробити кожен початківець блогер - це поставити перед собою МЕТА! Ви повинні чітко сказати самому собі - «Хочу вести блог». І найголовніше, усвідомлювати для чого вам це потрібно. Якщо у вас немає мети - значить ваш ресурс приречений на невдачу! Багато хто може зі мною не погодитися, але це насправді так. Ви просто не зможете довгий час просувати свій сайт з простої причини того, що ви не знаєте в якому напрямку вам рухатися!

Мало того, більшість з вас плутають мета і мрію. Це два абсолютно різних поняття! Мріяти - одне, а прагнути до своєї мрії - це інше, це вже МЕТА! Якщо ваша мета - заробляти на своєму блозі , То у вас повинен бути складений покроковий план до її досягнення! Причому не тільки в голові, але і на папері. Заведіть собі окрему зошит або блокнот, розпишіть все по пунктах, що і як вам потрібно робити, для досягнення кінцевого результату! І постійно дійте, прикладайте зусилля, прагнете до своєї мети. Тільки тоді ви досягнете успіху!

Незабаром я напишу окремий пост, в якому позначу свої цілі на 2013 р У ньому я докладно розпишу яких результатів я хочу добитися за рік просування свого ресурсу. І ви зможете спостерігати в реальному часі, досягну я поставлених перед собою цілей чи ні!

2. Ніколи не здавайтеся

Приготуйтеся до того, що перший час буде дуже важко Приготуйтеся до того, що перший час буде дуже важко! Ви будете писати, писати і писати цікаві на ваш погляд статті , Але не будете отримувати ніякої віддачі. До вас на сайт практично не заходитимуть відвідувачі і ніхто не буде коментувати ваші пости. А як ви хотіли? Це абсолютно нормальне явище! Цей момент, напевно найважчий для багатьох початківців блогерів! І до нього потрібно поставитися з розумінням! Його потрібно просто пережити! Звичайно, хочеться все і відразу, але так не буває хлопці і ви повинні це розуміти!

Заздалегідь налаштуйтеся на те, що перший час до вас будуть ставитися з недовірою як читачі, так і пошукові системи. Перші будуть придивлятися, яку корисну інформацію ви для них несете, а другі - як перші відносяться до вашого ресурсу, тобто вивчати поведінкові чинники. Про них я теж буду писати, але не сьогодні. Щоб не пропустити виходу нових постів,.

Для мого блогу зараз трохи менше місяця! Якщо бути точним - 27 днів! Середня його відвідуваність, 10-20 осіб на добу! Але я не засмучуюсь і не падаю духом. Я знаю, що мій блог ще дуже молодий. І знаю, що настане день, коли його будуть відвідувати 1000-2000 осіб на добу! Я вірю в свої сили! Я вірю в себе! Я намагаюся розміщувати на ньому тільки цінну інформацію для своїх читачів. Все про що я пишу - я випробував на собі особисто або переконаний на 100%, що повинно бути так!

3. Пишіть про те, чим цікавляться люди

Ні для кого не секрет, що користувачі постійно шукають щось в інтернеті, цікавляться необхідної їм інформацією. Якщо ви хочете надалі заробляти на своєму ресурсі, то вам необхідно навчиться підбирати ключові слова . Це ті слова, які люди забивають в рядку пошукових систем, що б отримати відповідь на своє питання.

писати оптимізовані тексти , що мають 100% релевантність ключовому запиту, то ймовірність того, що людина зайде саме на ваш ресурс, буде прагне до нуля! Навіть якщо на ваш погляд, ваш контент є найкращим. Просто пошукові системи не просунуть ваш запит високо у видачі, відповідно топові позиції будуть перебувати у конкурентів. Запам'ятайте, це ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Не упускайте цей момент з уваги!

4. Якість інформації

Я говорив, говорю і буду говорити - пишіть тільки якісні і   унікальні   статті Я говорив, говорю і буду говорити - пишіть тільки якісні і унікальні статті. Тільки так ви зможете привернути увагу ваших читачів! Якісний контент - це, мабуть найважливіше у веденні блогу. Щоб дати людям цінну інформацію потрібно постаратися. Автор завжди думає, що раз йому все зрозуміло значить і читач все зрозуміє, але часто він помиляється! Коли ти більш менш в темі, то напевно не варто вдаватися в подробиці, але не забувайте про людей які тільки почали освоювати Ози!

Не забувайте ще такий момент, що інформація на вашому ресурсі може з часом застаріти, змінитися і стати неактуальною! Обов'язково пам'ятайте про це і в міру необхідності своєчасно оновлюйте ваші пости! Загалом, вся інформація повинна бути весь час якісної, цікавої, оригінальної і актуальною!

І обов'язково пишіть правильні статті для сайту ! Це також дуже важливий момент!

Читаючи різні блоги в мережі, часто натикаєшся на інформацію такого роду - скільки слів повинна містити найбільш якісна стаття! Хтось пише, що пости повинні бути короткими, що б не втомити читача! Хтось пише, що навпаки статті повинні містити великий обсяг інформації, щоб відвідувачі якомога довше залишалися на вашому ресурсі, збільшуючи тим самим поведінкові фактори! Особисто я думаю, що ні ті ні інші поради не обгрунтовані!

Все залежить від теми поста і від того, наскільки пост цікавий і легко читаємо! Є пости, які містять всього 300-500 слів, але несуть не менш важливу і цікаву інформацію, ніж ті ж посади, в яких кількість слів перевищує позначку в 2000-3000! Я намагаюся писати так, що б якомога точніше розкрити тему поста, а скільки слів вийде, це вже не важливо! Можете не прислухатися до моєї поради, це моя особиста думка!

5. Будьте самим собою

Тут все дуже просто! У вас повинна бути своя думка і бачення до всього! Не потрібно бути клонами або дублями інших блогерів в мережі! Звичайно, на них варто рівнятися в плані того, що вони змогли стати тими, хто вони є! До їхніх порад варто прислухатися, адже у них вже є величезний досвід за плечима! Але якщо ви з чимось не згодні і вважаєте, що повинно бути по іншому, то так і напишіть. Не соромтеся виражати свої думки!

Не треба писати на шкоду своєму думку, тільки тому, що більшість опитаних людей схиляються до одного і того ж думку! Наведіть відповідні доводи та підтвердіть вашу правоту! Таким чином, ви навіть виросте в очах своїх читачів!

6. Наплюйте на критику

Багато з вас так і не створять свій блог! А знаєте чому? Тому-що ви поведете на поводу у суспільства! Так, суспільство диктує нам в нашому житті багато! Велика частина людей влаштована так, що в них переважає стадний інстинкт! Після того як ваша ідея завести сайт буде озвучена комусь із ваших родичів, друзів або просто знайомих, швидше за все на вашу адресу тут же посиплеться критика! - «Та куди ти сунешся? Навіщо тобі все це треба? Так все це нісенітниця! Та чи знаєш скільки зараз таких як ти? »- і все в такому роді. Наплюйте на ці слова! Дивіться п. 5.

З критикою початківці блогери зазвичай стикаються на перших парах ведення блогу. Це пройде з часом, особливо коли ви досягнете якихось результатів. Тільки заради цього варто домогтися поставленої мети, що б потім довести всім «крітікантам», що ви змогли добитися того, до чого прагнули!

7. Контактуйте з читачами!

Цей пункт також чимало важливий Цей пункт також чимало важливий! Обов'язково спілкуйтеся зі своїми читачами! Відповідайте на їхні запитання, якщо є такі! Ніколи не відмовляйте в допомозі! Якщо вас дякують за якісну інформацію, обов'язково скажіть спасибі їм за це! Проявляйте ввічливість і повагу до своїх читачів! Якщо вам вказують на якісь помилки, пообіцяйте їх виправити і намагайтеся виконати ваше обіцянку! Якщо ви вважаєте, що критика на вашу адресу недоречна з боку читача, то спробуйте якомога коректніше пояснити йому це і довести свою правоту!

8. Рання монетизація

Не думайте про гроші на початковому етапі розвитку вашого ресурсу! Це дуже важливо! Не потрібно відразу ж завішувати свій ресурс рекламою! Це його погубить. Для початку зосередьтеся на написанні якісного контенту і розвитку вашого ресурсу в плані зручності для людей і пошукових систем. Щоб заробляти - треба багато працювати. Буде у вас все! І відвідуваність, і заробіток, але тільки після того як ваш блог буде розкручений і впізнаваний в мережі!

Ось та інформація, яку я хотів донести до новачків. Я думаю, цей пост вам буде дуже корисний на початковому етапі створення і розвитку свого сайту! Тепер ви знаєте як вести блог правильно! Бажаю вам успіхів і удачі в розкручуванні вашого ресурсу! А на цьому у мене все на сьогодні! Всім поки і до зустрічі!

Як вам стаття? Може ви з чимось не згодні або чогось на вашу думку не вистачає? Чекаю на ваші коментарі!

З повагою, Микола Коротков

Саме основне, що турбувало мене - це з чого почати його просування?
А як ви хотіли?
А знаєте чому?
«Та куди ти сунешся?
Навіщо тобі все це треба?
Та чи знаєш скільки зараз таких як ти?
Як вам стаття?
Може ви з чимось не згодні або чогось на вашу думку не вистачає?