Як прибрати переадресацію з Google на go.Mail.ru

  1. Перші кроки до усунення переадресації з Google на go.mail.ru
  2. Прибираємо переадресацію на пошук Mail.ru за допомогою AdwCleaner
  3. Відображається Mail.ru замість Google? Видаліть браузер ...

Темою інструкції, яку ви почали читати, буде виправлення переадресації зі сторінки Google на Mail.ru. До речі, підписавшись на наш You Tube канал ви зможете не тільки прочитати цей посібник, а й подивитися відео про те, як це робив я. Так що обов'язково приєднуйтесь, ви не пошкодуєте.

Так от, повернемося до нашої теми. Упевнений, що ті хто користується комп'ютером та інтернетом, прекрасно знають, що таке Mail.ru, напевно навіть ті кого це особливо то навіть не цікавило. Вже дуже давно, різними шляхами, розробники Mail.ru, за допомогою прихованої установки через якісь додатки, намагаються змусити нас працювати c їхньою продукцією.

Наприклад, змінюють пошук за замовчуванням, ставлять різні розширення ну або встановлюють браузер Аміго. Але, в принципі все до цього звикли і ставилися до цього нормально. Але, недавно я натрапив на щось новеньке.

Але, недавно я натрапив на щось новеньке

Загалом, в браузері за замовчуванням був встановлений Google. Тобто, водимо запит в адресний рядок і отримуємо відповідь від гугла, начебто все нормально. Але, якщо відкрити саму сторінку за адресою Google.com, починалося найцікавіше. Мало того, що при відкриття пошукача, відразу ж, в новому вікні або на весь екран, з'являлася реклама, так ще при спроби пошуку замість результатів Google з'являлася сторінка go.mail.ru, із запитом яка була вказана раніше.

Тобто при спроби вказати щось в рядку пошуку, відбувалася переадресація на go.mail.ru і так причому абсолютно на кожному браузері. Загалом, нахабства Mail.ru немає межі, це вже якесь прям неповагу до вибору користувача.

Я звичайно ж відразу взявся за виправлення і видалення пошуку go.mail.ru, який відображався замість сторінки Google. І хочу поділиться з вами, як у мене це вийшло, можливо дане рішення допоможе і вам позбавиться від нав'язливого пошуку mail.ru.

Перші кроки до усунення переадресації з Google на go.mail.ru

Спочатку я звичайно ж, рекомендую, видалити і очистити комп'ютер від всього, що пов'язано з mail.ru, якщо ви не користуєтеся їх додатками.

Видаліть всі непотрібні програми з «Панелі управління», типу Аміго, Увійти в інтернет, Mail.ru Update та інше. Знову ж підкреслюю, виконання даних пунктів рекомендовано тим користувачам, які не працюють з додатками mail.ru і не потребують їх.

Так само очистіть папку користувача, а саме в C: \ Users (Користувачі) \ Імя_пользователя \ AppData \ local, є папка Mail.ru яку потрібно видалити. До речі, не забудьте відкрити доступ до прихованих файлів інакше «local» ви не знайдете.

Якщо після цього переадресація з Google на go.mail.ru залишилася, тоді очистіть тимчасові файли , Які знаходяться в тій же папці «local» - «TEMP».

Так само, не буде зайвим чистка системи за допомогою утиліти CCleaner , Ну або її аналога.

Прибираємо переадресацію на пошук Mail.ru за допомогою AdwCleaner

Після цього рекомендую скористатися утилітою AdwCleaner, яка на щастя допомогла позбутися переадресації з сторінки Google на go.mail.ru саме мені. Завантажити ви зможете її тут .

Отже запустивши утиліту, натискаємо на кнопку «Сканувати».

Отже запустивши утиліту, натискаємо на кнопку «Сканувати»

Пройде кілька секунд перевірки і виявлення загроз, такого типу, як переадресація з гугла на mail.ru.

ru

По завершенню ви побачите список заражених файлів і ключів реєстру, так само можна відкрити, більш докладний звіт натиснувши на соответствующею кнопку.

По завершенню ви побачите список заражених файлів і ключів реєстру, так само можна відкрити, більш докладний звіт натиснувши на соответствующею кнопку

Ну, а для того, що б прибрати пошук go.mail.ru замість google, тиснемо на кнопку «Очистити».

ru замість google, тиснемо на кнопку «Очистити»

Знову ж чекаємо кілька секунд і на запит утиліти перезавантажуємо комп'ютер для завершення видалення заражених файлів.

Знову ж чекаємо кілька секунд і на запит утиліти перезавантажуємо комп'ютер для завершення видалення заражених файлів

Відображається Mail.ru замість Google? Видаліть браузер ...

Ну і наостанок найвірніший варіант, яких майже завжди допомагає позбутися від подібних капостей - це повне видалення вашого інтернет оглядача при цьому видаливши всі папки користувача.

Але, спочатку рекомендую експортувати закладки на диск D: \.

Далі переходимо в «Панель управління» - «Програми та засоби», знаходимо браузер і натискаємо на кнопку «Видалити».

Перш ніж почнеться цей процес, перед вами постане питання, чи видаляти папки користувача чи ні? Відзначаємо галочкою, що нам потрібно позбавиться від усіх даних користувача і продовжуємо.

Просто якщо цього не зробити і продовжити видалення, то після нової установки ці файли перемістяться назад, відповідно і заражені об'єкти, які при пошуку відправляли на Mail.ru замість Google, так само піде за ними і доведеться починати все спочатку.

Ось так ось, я впорався з переадресацією на Mail.ru. До речі, можливо у вас є ще якісь варіанти вирішення даної проблеми, якщо це так, тоді залишайте їх у коментарях, надсилайте мені на пошту або в групу ВК .

Ru замість Google?
Ru замість Google?
Перш ніж почнеться цей процес, перед вами постане питання, чи видаляти папки користувача чи ні?

Дополнительная информация

rss
Карта