Як прибрати посилання в безкоштовних шаблонах Wordpress

Автор: Рустам Борисов
Рубрика: Створення сайту

Опубліковано:
26 Січ 2013

переглядів: 67646

Всім привіт! Всім великий і довгоочікуваний привіт! Це перший пост в Новому 2013 році, я довго хворів «запаленням хитрощів» і пора б мені перед Вами реабілітуватися.

Насправді все це час з багатьма я був як і раніше на зв'язку, в скайпі, в асьці і вконтакте, моя фішка - я «завжди онл @ йн», не «відійшов по палити», не «зайнятий», не «не турбувати », немає, я завжди« в мережі »
Насправді все це час з багатьма я був як і раніше на зв'язку, в скайпі, в асьці і вконтакте, моя фішка - я «завжди онл @ йн», не «відійшов по палити», не «зайнятий», не «не турбувати », немає, я завжди« в мережі »...

Пишіть, пишіть свої «мислі», проаналізуємо, підкоригуємо і дамо копняка під «худий зад». Ця фраза, сказана недавно Галиною Ерликовой в скайпі, мені дуже сподобалася Пишіть, пишіть свої «мислі», проаналізуємо, підкоригуємо і дамо копняка під «худий зад» Таке мабуть у неї було внутрішньо почуття після нашої бесіди! Ну, а тепер за справу! Як прибрати посилання в шаблоні WordPress. І не дарма я до речі згадав про Галину, так-так, сьогодні пост в цілому для неї, ну і тим хто тільки створює свої блоги з використанням безкоштовних шаблонів WordPress теж стане в нагоді ...

Хвилину ...

Представляю Вам своїх Best Коментаторів of December 2012 зустрічаємо:
Представляю Вам своїх Best Коментаторів of December 2012 зустрічаємо:   deffekt нагороджує: deffekt нагороджує:

1 місце. Razbirishka - 100р.
2 місце. Галина Ерликова - 100р.
3 місце. Олександр - 100р.

Дякую за участь в житті Блогу, бажаю Вам Успіхів!

Зараз практично всі хто створює свої блоги, або сайти, роблять це на найпопулярнішому блоговому движку Вордпресс, відповідно зростає попит на все більшу і більшу кількість безкоштовних шаблонів, які створюють нам весь зовнішній вигляд наших проектів. Останнім часом з'явилася купа сайтів пропонують скачати такі шаблони за безкоштовно. Як Ви думаєте навіщо все це потрібно людям створює такі сайти? «Реклама» - скажете ви, «партнерки!» Ну так, не без цього, якщо трафік йде - значить, будуть і кліки по контексту і переходи по реф. посиланнях. Але на цьому монетизація таких сайтів не закінчується.

Існує абсолютно не афішується і мало кому відомий заробіток на них. Адміни продають в цих шаблонах вшиті посилання на інші сайти, які не погано купуються. Все це ставиться на потік. Ви в свою чергу такий шаблончик качаєте і ставите на свій улюблений блог, починаєте його щосили розвивати, душу вкладати, тим самим працюючи на іншого дядька або тітку. Такі шкідливі ссилочку ми пізніше з вами навчимося знаходити і висмикувати з корінням. Детальніше про це я розповім в наступній статті, а сьогодні я покажу вам як прибрати посилання копірайтів авторів шаблонів, локализаторов і посилання, що веде на офіційний сайт движка WordPress.

Як правило, всі ці посилання існують в футере шаблонів. Так виглядає підвал блогу Галини Ерликовой →

Так виглядає підвал блогу Галини Ерликовой →

Все дуже просто, для того що б прибрати посилання з даної області необхідно знайти і відкрити файл footer.php в html редакторі. Даний файл перебувати в папці з шаблоном на сервері вашого сайту.

/domains/site.ru/wp-content/themes/названіе_шаблона/footer.php

Він завжди називається саме так, ну може бути лише за дуже рідкісним винятком. Я за весь час працював з декількома двигунами (cms), назви аналогічні.

Отже, коли знайшли файл наприклад за допомогою безкоштовного ftp клієнта FileZilla, натискаємо на ньому правою кнопочкою мишки і вибираємо пункт (Перегляд / Редагування) він відкриється в тому редакторі коду, який у вас відповідає за відкриття всіх файлів з розширенням .php тому перед цією процедурою переконайтеся що в якості такої програми на вашому комп'ютері встановлений бажано Notepad ++, це дуже простий і безкоштовний редактор php і html коду .

Для того що б встановити певну програму для відкриття всіх файлів з розширенням .php необхідно знайти будь-який файл з даний розширенням, тиснете на ньому правою кнопкою мишки → заходите в «Властивості» → навпроти напису «Додаток» натискаєте кнопочку «Змінити» і робите вибір вже заздалегідь встановленої наприклад програми Notepad ++, тиснемо «ОК» і готово!

Тепер, коли наш файл footer.php вже відкритий в програмі редакторі, уважно дивимося код!

Безкоштовний шаблон Toyzine FlexiMag (дитяча тематика). Відкрив я footer.php, боже мій, чого тут тільки не по напхано! Щодо тих посилань що розташовані нижче необхідно видалити даний тег p, ну і відповідно все що в ньому розташовано!

Посилання звичайно зникнуть але разом з ними можливо і зникне текст про те що все права захищені і так далі і тому подібне. Повернути такий текст досить просто, точніше його всього лише потрібно заново прописати. Створимо тег div і в ньому пропишемо необхідний текст, як показано нижче →

Галина, прибрати посилання з шаблону таким чином ви звичайно зможете, але краще дивитися конкретно ваш шаблон тому як завантажили ми їх швидше за все з різних джерел, відповідно руки в них до нас працювали різні і то що там я побачив, ні факт що точно також зроблено і в вашому шаблоні.

Сам по собі шаблон дуже простий, але в нього напхати купа всяких незрозумілих конструкцій, повинен по рекомендувати вам в недалекому майбутньому замовити шаблон з нуля, дизайн вам можуть той же залишити, код коригувати ні хто не візьметься це точно, з нуля напишуть. Ні хто не любить працювати з чужим кодом. Це я вам на майбутнє раджу! Підчистити від всіх посилань звичайно можна і потрібно, на перших порах вам з ним працювати, тому якщо будуть виникати якісь питання по коду шаблону, ласкаво прошу. Допоможу!

Я давно не заглядав в код безкоштовних шаблонів, жах там цілковита, посилання в шапці зашита, в сайдбарі, в підвалі. Оптово-роздрібний бізнес Я давно не заглядав в код безкоштовних шаблонів, жах там цілковита, посилання в шапці зашита, в сайдбарі, в підвалі

Як Ви думаєте навіщо все це потрібно людям створює такі сайти?

Дополнительная информация

rss
Карта