Як продавати футболки через Amazon на 10000 $ в місяць

 1. Як запустити бізнес з продажу футболок на Amazon: 7 кроків
 2. Крок перший: розбираємося, як працює Amazon
 3. Крок другий: дослідження
 4. Крок третій: створюємо свій дизайн
 5. Крок четвертий: настройка Shopify
 6. Крок п'ятий: оптимізуйте сторінки товару на Amazon
 7. Крок шостий: збільшуємо охоплення
 8. Висновок

Хочете продавати футболки зі своїм дизайном на Amazon? Для роботи вам знадобляться: ваші знання англійської мови, трохи грошей, багато ретельності і великий гаманець;)

Читаючи один з моїх улюблених блогів я натрапив на статтю одного інтернет підприємця з ім'ям Neil. У своїй статті він описує процес заробітку на продажу футболок зі своїм дизайном через Amazon.

Всього він на цьому вже заробив більше 150.000 $. А деякі його послідовники зуміли заробити більше 6000 $ в місяць, з другого місяця роботи. За моїми прикидками, на запуск всіх процесів знадобиться не більше 100 $, а якщо ви дизайнер то і того менше.

За моїми прикидками, на запуск всіх процесів знадобиться не більше 100 $, а якщо ви дизайнер то і того менше

Суть способу дуже проста. Ви створюєте дизайн, а сайт з яким ви працюєте, друкує його на товари і відправляє покупцеві. Я вже писав про цей спосіб заробітку:

Цей спосіб цікавий зв'язкою Amazon і Shopify. Я підготував для вас переклад статті. Приємного читання.

Багато з вас, можливо, не в курсі, але програма Merch від Amazon ( "Merch" - популярне полусленговое скорочення від "merchandise", цим словом найчастіше позначають сувенірну продукцію) була запущена трохи більше року тому.

Перші кілька місяців після запуску майже нікому не було відомо про існування цієї програми, і це тому, що ви, швидше за все, не займаєтеся розробкою додатків. Якщо у вас як і раніше немає жодного уявлення, про що я, дозвольте мені пояснити.

Merch від Amazon - це платформа для продажу футболок і БЕЗЛІЧІ інших товарів, таких, як гуртки і т.д., заснована на принципі «друк на вимогу».

Працює програма наступним чином - після створення свого аккаунта ви можете завантажити свою творчість в платформу, вибрати колір футболки, який буде чудово поєднуватися з вашим малюнком, вибрати назву, бренд, створити маркований список-опис вашої футболки і натиснути «publish» ( «опублікувати» , «випустити»).

Протягом декількох хвилин у вас з'явиться приносить прибуток сторінка, що продає ваші футболки мільярдам відвідувачів щомісяця.

Amazon відповідає за продаж, друк, доставку і навіть клієнтську підтримку, а все, що робите ви - отримуєте частку з кожної проданої футболки.

Якщо ви вже почали розуміти, як влаштована програма, значить, ви вже усвідомили, наскільки перспективна ця можливість. Ви можете продавати товари, користуюся повною підтримкою з боку Amazon і отримувати свою частку прибутку! І ось вже багато інших людей, ті, які не займалися розробкою додатків, також розглянули цю можливість.

Як тільки хлинув потік заявок на приєднання до програми, програма Merch від Amazon швидко перейшла на систему «тільки на запрошення». Для деяких це вилилося в 9-10 місяців очікування. Зараз справи йдуть таким чином: вже довше місяця нових учасників не брали в програму, а тим, хто вже бере участь, не дають можливість підвищити свій рівень.

Це означає, що ви в своєму акаунті зможете створити лише кілька футболок. Перш ніж отримати можливість створювати більше різних дизайнів, вам буде потрібно довести, що ви в змозі продати достатню кількість товару з тією кількістю варіантів дизайну, що дається спочатку.

Якщо ви хоч трохи зацікавилися, я настійно рекомендую перейти на головну сторінку Merch від Amazon і запросити запрошення. Так, очікування може виявитися тривалим, але як тільки ви отримаєте доступ до програми, вам може дуже повезти ...

Як запустити бізнес з продажу футболок на Amazon: 7 кроків

Програма Merch by Amazon - не єдиний спосіб почати продавати футболки через Amazon. Ви можете самі надрукувати зображення власного дизайну на футболках і потім використовувати програму Amazon FBA ( «Fulfilled by Amazon», «реалізовано через Amazon») або ж продавати ці футболки прямо з дому.

Також існує можливість прямих поставок ваших футболок через Ebay або інший електронний магазин, використовуючи роздрібний арбітраж.

Але що, якщо існує можливість без будь-якого обладнання продавати не тільки футболки, а й сотні інших товарів, і досягти такого ж успіху, який можна було спостерігати роком раніше, а то й перевершити його?

Так ось, така можливість існує, і я розберу послідовність необхідних дій, грунтуючись на недавній інтеграції Amazon і Shopify. Ви можете почати продавати свої товари на Amazon вже зараз, якщо приймете рішення.

Крок перший: розбираємося, як працює Amazon

Перш ніж почати затягувати в програму всіх своїх знайомих, вам самим знадобиться зрозуміти, як влаштований Amazon. Почнемо з Amazon BSR і показників Copyright / Trademark.

BSR ( «Best Sellers Rank», «Рейтинг Бестселера»)

У будь-якого товару, що продається на торговому майданчику Amazon, є свій так званий «рейтинг бестселера» - скорочено «BSR». Цей показник має відношення до числа проданих одиниць товару, а також - до категорії, в яку потрапляє товар. Позиція № 100 000 BSR в категорії «одяг» і в категорії «садівництво» не означатиме однакову кількість проданого товару, і так далі.

Якщо ви хочете знайти продукт, перегорніть сторінку до опису товару, і ви побачите приблизно наступне:

Якщо ви хочете знайти продукт, перегорніть сторінку до опису товару, і ви побачите приблизно наступне:

Що означає такий показник рейтингу BSR? BSR рівний 100 000 в категорії «одяг» означає, що цей продавець продає приблизно 1-2 одиниці цього товару в день. BSR на зображенні вище означає, що такий товар купують один-два рази кожні кілька днів.

Чим більше одиниць продавець продає, тим нижче число BSR. З досвіду скажу, що BSR в районі 200 означає, що продавцю вдається продавати 25-50 одиниць даного товару в день. Чим більше у вас буде досвіду продажів в різних категоріях, тим чіткіше уявлення про значення позицій в рейтингах ви будете мати.

Авторське право / торгова марка (Copyright / Trademark)

Авторські права і торгова марка - це абсолютно різні речі, але обидві ці речі абсолютно необхідно знати, щоб не порушити чиїсь права.

Помістивши малюнки певного дизайну на футболки, вам ні в якому разі не слід копіювати чийсь вже готовий дизайн. Це є порушенням авторських прав і рано чи пізно ви позбудетеся доступу до торговому майданчику після чиєї-небудь скарги.

Amazon не вітає плагіат, і ви понесете покарання, якщо вас на цьому впіймають. Так навіщо ж ризикувати?

Торгова марка - ще одне важливе поняття, правила користування яким вам потрібно усвідомити. Існують впізнавані образи, які захищені авторськими правами.

Це можуть бути знаки, фрази, логотипи. Займаючись печаткою дизайнів на футболках, вам слід уникати друку на своїй продукції зразків захищених авторським правом. Якщо ви збираєтеся використовувати логотип або помітну фразу - скористайтеся одним з цих сайтів для перевірки:

Крок другий: дослідження

Тепер, коли ви знайомі з такими поняттями, як BSR, авторське право і торгова марка, можна вже перейти до найцікавішої частини процесу - дослідження ніші. Це, поза всяким сумнівом, найбільш важливий крок на шляху до продажу своєї продукції на Amazon. Без такого дослідження, ваша продукція приречена на невдачу.

Повторю ще раз - грамотне дослідження необхідно для досягнення успіху.

Я заробив багато грошей, на підставі одного простого правила: робіть продукти якісніше, ніж у конкурентів, в тих нішах, де існує попит.

Простіше кажучи, я знаходжу продукт, на який є попит, і створюю більш привабливий з візуальної точки зору продукт, який покупець зможе купити за розумною ціною. Я виявляю цю нішу за допомогою ключових слів і рейтингу продавця!

Пошук ключових слів

Зайдіть на Amazon.com, введіть в рядку пошуку будь-яку цікаву для вас тематику, додайте слово «t-shirt» ( «футболка») і запустіть пошук.

У даній ситуації я розгляну приклад тематичної ніші: веганство ( «Veganism»).

Примітка: ті ніші, де покупці одержимі певною ідеєю, є найбільш прибутковими.

Перед вами сторінка пошуку
Перед вами сторінка пошуку. Вам представлені кілька прикладів футболок на продаж. Пролістнув сторінку до кінця, ви побачите, що по даному запиту є більше ніж 15 сторінок з футболками. Але велика кількість товарів ще не означає, що вони добре продаються.

Переходьте на сторінки з футболками! Це тривалий процес, але все ж відкрийте вкладки, скільки зможете. Як тільки ви відкриєте цілу купу вкладок, переходите на сторінки по черзі, і, виявивши секцію «Product description» ( «опис продукту»), зверніть увагу на BSR.

Корисна порада: особисто я націлююся на товари з BSR в районі 100-300 тисяч. Це має означати, що футболка з таким дизайном продається приблизно раз в день або близько того, таким чином, створивши більш привабливий дизайн, ви теж зможете продати свій товар.

Крім цього, ви опинитеся в зручній позиції якраз між інтенсивною конкуренцією і зароблянням «легких» грошей.

Потім я вибираю футболки з найбільш високою позицією BSR і копіюю посилання на сторінки в таблицю.

Дизайн таких футболок може бути як простим, так і складним. Вашої найпершою задачею буде визначити, чи можете ви або ваш дизайнер зробити БІЛЬШЕ привабливий товар в цій ніші. Якщо відповідь «ні» - не додавайте цю футболку в свій список.

Як видно на скріншоті вище, ці футболки продаються дуже непогано. Конкурувати з таким товаром просто, оскільки весь їх дизайн - це, в основному, лише текст. Додайте трохи графічного дизайну до тієї ж самої ідеї - і у вас вийде більш привабливий продукт!

Зазвичай я переглядаю мінімум 5 сторінок, оцінюючи рейтинг BSR кожної футболки і зберігаючи посилання в excel-файл.

Цей процес доведеться повторити для кожної ніші, яка прийде вам в голову. Я рекомендую придумати 100 різних ніш і переглянути 5 перших сторінок з футболками в кожній з них, щоб скласти список потенційних дизайнів.

Не забувайте, тут все зав'язано на цифрах. Якщо ви думаєте, що з десятьма різними дизайнами ви зможете досягти вражаючих показників, ви ДУЖЕ сильно помиляєтеся. Кінцевою метою має бути момент, коли у вас буде кілька тисяч різних варіантів дизайну, кожен з яких буде знаходити свого покупця раз в один-два дня. Почніть з невеликого числа варіантів і збільшуйте кількість у міру отримання прибутку. Такий процес.

Пошук по брендам

Друга дія, яку потрібно виконати, пов'язане з пошуком за ключовими словами, який ми вже розібрали трохи раніше. Іноді буває неймовірно складно придумати якусь нішу для вашого товару на порожньому місці, чи не так? А ось я обожнюю, коли інші люди досліджують ніші замість мене!

Це відбувається наступним чином - ми розглядаємо ті бренди, які вже показують хороші результати продажів на цій платформі.

Якщо ви ще раз зверніть увагу на скріншот з веганські футболками, ви побачите, що там є ось такий варіант: https://www.amazon.com/Plants-Protein-Vegetarian-T-Shirt-Medium/dp/B01APINC7E

com/Plants-Protein-Vegetarian-T-Shirt-Medium/dp/B01APINC7E

Прямо над назвою футболки ви виявите назва бренду. У той момент, коли ви читаєте цей матеріал, ця футболка може продаватися або добре, або не дуже, але вас може зацікавити те, скільки ніш зайняв даний бренд. Натисніть на назву бренду нагорі сторінки.

Як бачите, цей бренд випустив 169 варіантів дизайну футболок ! Перегляньте список для того, щоб знайти для себе нові ніші, а потім відкрийте посилання на кожну з футболок в новій вкладці, щоб визначити популярність цих варіантів за допомогою BSR-рейтингу. Продовжуйте поповнювати свою таблицю в Excel!

Дотримуйтеся методу пошуку за ключовими словами, який описаний вище, до тих пір, поки не наберете достатньо ідей для створення 100 крутих варіантів дизайну. Якщо ви зробите все в точності так, як я описав, мабуть, ви маєте набором якостей, необхідних для заробітку сум, про які я згадував на початку цієї статті.

Прискорюємо процес дослідження

Саме ці кроки я зробив для створення початкового потоку доходу. Спробуйте самі і переконайтеся - це може відняти у вас цілу купу часу! Оскільки я як і раніше володію великою кількістю великих сайтів, цей зростаючий бізнес на стороні почав віднімати у мене занадто багато часу. Мені потрібно було підтримувати процес (тому що він приносив прибуток), але при цьому хотілося звільнити трохи часу.

Я і мій бізнес-партнер вирішили знайти рішення цієї проблеми. Ми створили свій софт для максимальної автоматизації процесу. У міру зростання доходу від сувенірної продукції, збільшувалася також і кількість питань з боку спільноти. Через кілька місяців доведення до досконалості, програма Merch Informer нарешті побачила світло в жовтні 2016- го.

Merch Informer вибирає найбільш продавані футболки за ключовим словом або по бренду. Вони упорядковано відповідно до позиції в рейтингу, а ви отримуєте можливість зберігати і завантажувати посилання, фото, описи, а також перевіряти рівень конкуренції за ключовими словами.

На прикладі з веганські футболками, який ми розглянули вище, ви можете отримати уявлення про те, як виглядає функціонал програми. Отриману інформацію я відправляю своїм дизайнерам (про які докладніше в наступному кроці). Найпростіший спосіб розвивати бізнес - це блискавичний аутсорсинг!

Можна робити все вищеописане вручну, а можна спробувати нашу програму протягом трьох днів абсолютно безкоштовно.

Ми витратили багато часу і вклали свої зусилля на створення найбільш повноцінної програми даної тематики. На знак подяки спільноті сайту Niche Pursuits, ви можете скористатися кодом NICHEPURSUITS для 20% -ної знижки, якщо вирішите скористатися нашою програмою.

Найбільш складна задача для новачків в системі «друку на вимогу» - пошук гарантовано прибуткових ніш. Наша програма Merch Informer - це інструмент для сортування ключових слів, який знаходить необхідні ключові слова в найприбутковіших нішах. Як це відбувається? Ми вибираємо ключові слова із запропонованих Amazon!

Amazon - це велика цифрова компанія, і тому вона використовує всі отримані дані в цілях оптимізації числа продажів. Як тільки ви почнете вводити ключове слово в рядок пошуку на сайті, Amazon почне пропонувати варіанти або додавати закінчення до введеного вами ключовим словом. Так відбувається тому, що компанія Amazon знає, що якщо ви виявите по одному із запропонованих нішевих варіантів, ви з більшою ймовірністю зробите покупку.

Щоб переконатися в надійності результатів вашого дослідження, використовуйте всі перераховані способи спільно з пропонованими в пошуку Amazon варіантами!

Крок третій: створюємо свій дизайн

Існують два способи створення дизайну. Ви можете створити свій дизайн самі або використовувати аутсорсинг.

Я створив 100 варіантів дизайну самостійно, але після того, як я виявив, що ця бізнес-модель працює, я скористався аутсорсингом. Оскільки я не художник, мені довелося подивитися кілька відео на YouTube, щоб зрозуміти, що робити.

Якщо ви збираєтеся працювати над дизайном самостійно, ви можете використовувати такі програми:

 • Photoshop
 • GIMP
 • Illustrator

GIMP - безкоштовний варіант, можливо, вам буде цікаво його випробувати ( https://www.gimp.org/ )

Примітка: при створенні дизайну, використовуйте дозвіл 4500X4500. Щоб при друку зображення виглядало чітко і детально, потрібно великий дозвіл.

Якщо ви, як і я, не художник, іншого вибору, крім як аутсорсинг, у вас не залишається!

Якщо раніше ви вдавалися до допомоги віртуальних помічників, труднощів у вас не буде. Оскільки я вже наймав письменників на Upwork, я вирішив, що цю ж платформу я буду використовувати для найму художників. З'ясувалося, що є графічні дизайнери, готові працювати за ставкою 4 $ за один варіант дизайну. Ось дослівний текст листа, який я відправляв:

Привіт! Мені потрібно зробити 400 варіантів дизайну футболок протягом 2-3 місяців.

Ваше завдання буде гранично простий: я буду відправляти вам ідеї для створення футболок, а ви - виконувати їх у своєму унікальному стилі. Наприклад, я можу надіслати вам посилання на вже існуючу футболку, і під враженням від її зовнішнього вигляду вам потрібно буде створити її покращений варіант у вашій креативної манері.

Я буду залишати п'ятизіркові відгуки про вашу роботу, щоб в подальшому спростити вам пошук роботи, також додам, що націлений на довгострокову співпрацю. Як тільки ми закінчимо з першими 400 варіантами (приблизно по 4 в день), ми можемо продовжити співпрацювати, якщо нас це влаштує.

Сподіваюся на співпрацю з вами!

Потім я наймав кількох художників і відправляв кожному з них посилання на результати дослідження, яке описано в попередньому кроці. Якщо у відповідь від них надходив якісний дизайн в унікальному стилі, я наймав їх на довгостроковий період.

Не забувайте, потрібно надавати художникам посилання і / або зображення для створення враження, а також, щоб у відповідь отримати поліпшену версію того продукту, який вже продається.

Крок четвертий: настройка Shopify

Тепер, коли в результаті дослідження ви отримали кілька симпатичних варіантів дизайну, вам будуть потрібні речі, на яких ви зможете надрукувати свій дизайн! На початку статті я вже згадав, що програма Merch від Amazon була закрита, так що якщо ви хочете почати свій бізнес з продажу футболок або взагалі будь-якої іншої бізнес з виготовлення сувенірної продукції, існує компроміс.

Більш того, це не просто компроміс, а набагато більш вдалий варіант. Він дозволить вам надрукувати свій дизайн на величезній кількості товарів крім футболок. Ніяких кордонів не існує, і вам навіть не знадобиться ніяке обладнання.

Ми скористаємося інтеграцією Shopify і Amazon. Оскільки є сервіси друку на вимогу, інтегровані з Shopify, і оскільки Shopify покладає це завдання на Amazon, ви можете повністю автоматизувати весь процес.

Відправляйтеся на сайт Shopify і підписуйтесь на безкоштовний пробний період (так, весь метод від початку до кінця працює за принципом безкоштовного пробного терміну).

Після реєстрації ви повинні побачити наступне:

Наступне, що потрібно зробити - перегорнути сторінку до розділу додатків внизу і знайти додаток під назвою Teelaunch. Воно виглядає так:

Teelaunch - це компанія, за допомогою якої ми будемо друкувати свої варіанти дизайну на різних товарах, жодного разу навіть не торкаючись до них. Суть в тому, що коли надходить замовлення від Amazon (про це хвилиною пізніше), він потрапляє в ваш магазин в Shopify.

Teelaunch автоматично виявляє замовлення, друкує його і відправляє клієнту Amazon. Все це відбувається без вашого найменшої участі!

Примітка: я зупинив свій вибір на Teelaunch через цінової політики, яка дозволяє досягти більшого ROI (дослівно «повернення інвестицій»). Існує безліч інтегрованих з Shopify сервісів друку на вимогу, які підійдуть для нашого методу.

Як тільки ви підключите додаток Teelaunch до сервісу Shopify, вам буде потрібно швидко налаштувати його. Зайдіть в додаток і натисніть на кнопку «Account» ( «аккаунт») у верхньому правому куті. Введіть свої дані та номер кредитної картки, яку ви збираєтеся використовувати.

Ви будете отримувати прибуток від Amazon і оплачувати сервіс кожні 14 днів. Все, що залишиться - це і є ваша прибуток.

Перш ніж хлине потік коментарів, уточню, ТАК, ви можете скористатися даним методом, якщо ви не з США. Просто загугли «free USA address» і перегляньте варіанти, які нададуть вам адресу і адресу для перенаправлення пошти.

Зазвичай ті, хто веде такий бізнес з-за кордону, в разі повернення товару просто залишають покупцеві як товар, так і гроші.

Поверніться в додаток Teelaunch. Зараз ми додамо наш перший товар. Натисніть «New Product» у верхній частині сторінки.

Натисніть «New Product» у верхній частині сторінки

Виберіть будь-який тип сувенірної продукції, який хочете почати продавати. Як приклад я розгляну футболки, оскільки сам починав саме з цього.

Виберіть футболку, на якій хочете надрукувати малюнок. Я вибрав модель «Gildan», тому що з'ясував на власному досвіді, що це футболки відмінної якості, до того ж, ще й найдешевші із запропонованих варіантів.

Завантажте зображення в редактор, виберіть кольори і розміри.

Завантажте зображення в редактор, виберіть кольори і розміри

Коли ви будете задоволені результатом, придумайте назву, опис, і можете публікувати.

І ось у вас є завантажений варіант дизайну футболки в Shopify. Тепер потрібно зробити так, щоб футболка продавалася на Amazon.

Поверніться в меню Shopify, потім натисніть «Add a sales channel» ( «додати канал збуту»).

Поверніться в меню Shopify, потім натисніть «Add a sales channel» ( «додати канал збуту»)

Тепер встановіть канал збуту Amazon. Ось тут-то і починають відбуватися чудеса. Як тільки канал Amazon буде встановлено, вам потрібно буде зв'язати його зі своїм обліковим записом продавця на Amazon.

Важливо: Якщо у вас немає облікового запису продавця, зареєструйтесь. Вам буде дійсно є потреба у професійному аккаунт продавця за 39.99 $ в місяць для того, щоб вся описана схема працювала.

Погодьтеся з вимогами Amazon MWS і тепер ваш аккаунт успішно приєднаний до Shopify!

Погодьтеся з вимогами Amazon MWS і тепер ваш аккаунт успішно приєднаний до Shopify

Тепер, коли ці два аккаунта з'єднані, вам потрібно зайти в додаток Amazon і натиснути «Sell on Amazon» ( «продати на Amazon»). Після натискання цієї клавіші перед вами з'явитися список товарів, доданих вами в магазин Shopify. На цьому скріншоті видно футболка, яку я створив раніше.

На цьому скріншоті видно футболка, яку я створив раніше

Оскільки ви формуєте свій власний бренд, позначте, що товар випущений під вашим брендом. Виберіть відповідну категорію, введіть назву товару і бренду, а також опис.

Виберіть відповідну категорію, введіть назву товару і бренду, а також опис

Завжди пам'ятайте про дві речі. Перше - перш, ніж ви почнете продавати свої футболки на Amazon, вам потрібно натиснути «Apply to sell in this category» ( «відправити заявку на продаж в даній категорії»).

Процес подачі заявки полягає у відповідях на кілька запитань, після чого ви моментально отримуєте доступ до категорії. Також, вам буде потрібно зробити окремі сторінки для чоловічих і жіночих футболок. Мені ця особливість навіть подобається, оскільки вона дозволяє більш цілеспрямовано використовувати метод ключових слів.

Кожна футболка буде випускатися в декількох варіантах. Кожен варіант зажадає коди UPC і SKU.

Номер SKU призначений для внутрішнього використання на сайті і може бути просто вигаданий. Це всього лише послідовність цифр. Я вирішив використовувати 10-значну випадкову послідовність: https://www.random.org/strings/

А ось UPC-коди доведеться вже купувати. Вони складаються з 12 цифр і можуть бути куплені в безлічі спеціалізованих місць в Мережі. Я купував їх тисячами на Ebay за все за кілька доларів. Дуже важливо при придбанні не сплутати 12-значний UPC-код c 13-значним EAN.

Оскільки вам знадобиться свій UPC-код для КОЖНІЙ варіації опублікованого вами товару, я раджу вам друкувати на продукції, яка не ділиться за розмірами.

Як тільки ви закінчите розміщувати різні варіанти і ваша заявка в категорії «одяг» буде схвалена, ви зможете опублікувати дизайн. Через 30 хвилин (або близько того) ваша продукція з'явиться на Amazon.

Через 30 хвилин (або близько того) ваша продукція з'явиться на Amazon

налаштування доставки

Зайдіть в свій основний аккаунт продавця і спробуйте поміняти час і вартість доставки. Teelaunch доставляє продукцію дуже швидко, але я віддаю перевагу знижувати вартість доставки до 2.99 $ для 48 штатів. Це збільшує привабливість моєї продукції для покупця.

Підрахунок повернення інвестицій

При ціні 17 $ за футболку на Amazon і 2.99 $ за доставку, покупцеві доведеться заплатити приблизно 20 $. З'ясувавши, що виробництво однієї футболки обійдеться вам в 12.50 $ (включаючи доставку), а також, що Amazon візьме мито в розмірі 3 $, вам залишається 4 $ з кожної проданої футболки.

На перший погляд, це небагато, проте, коли ви усвідомлюєте, що користуєтеся торговим майданчиком Amazon з мільйонами щоденних покупців, ваш погляд на речі може змінитися. Я продаю сотні футболок кожен день.

При продажу футболок ваша маржа складе 4 $ за одиницю товару, однак подумайте про інших видах продукції, які ви можете продавати. Гурткам і толстовки може бути властива набагато більш висока маржа в залежності від ціни за одиницю продукції. Експериментуйте, тому що обмежень немає.

Крок п'ятий: оптимізуйте сторінки товару на Amazon

Коли мова заходить про створення персональної сторінки товару на Amazon, існує лише кілька основних пунктів, які потрібно обговорити. Пункти наступні: ціна, бренд, назва, ключові параметри і конкуренція.

Ціна

Це один з основних пунктів, так як це саме те, на що покупець звертає увагу в першу чергу. Переконайтеся в тому, що ваші ціни конкурентоспроможні. Якщо у вашій ніші все продають товари за 20 $, який сенс намагатися продати свою продукцію за 25 $?

Звичайно, в цьому випадку ваша маржа буде куди вище, але продажі різко впадуть. Якщо ви поставите цінник в 25 $, у вас повинні бути дуже переконливі причини вчинити таким чином.

Дозвольте ринку визначити вашу цінову категорію. Вивчіть конкурентів. Їх продукція може бути такою ж, як і ваша, але вивчіть її досконально і перевірте, чи дійсно дизайн вашої продукції настільки краще, щоб можна було поставити більш високу ціну.

Мне нравиться виставляти ціну на свою продукцію на рівні середньоринкової. Щоб визначити таку ціну, досить скласти всі ціни за товари на першій сторінці і розділити на кількість товарів.

бренд

Раніше я радив учасникам програми Merch від Amazon вибирати окрему назву бренду для кожної футболки. Більше я так не роблю, оскільки ви продаєте продукцію на центральному майданчику Amazon і маєте повний контроль над відгуками і іншими аспектами сторінки товару. Виберіть одну назву бренду, яке підійде великій кількості товарів, і дотримуйтеся цієї назви!

Назва

Назва вкрай важливо для отримання хорошого рейтингу на Amazon, також в хід підуть ключові слова. Щоб розібратися з ключовими словами, нам потрібно звернути увагу на конкурентів. Наприклад, припустимо, ви тільки що придумали відмінний дизайн для футболки на тему «Кішки».

Коли ви будете завантажувати дизайн, потрібно буде звернути увагу на вже існуючі схожі дизайни і ціни, які існують на ринку. Коли справа дійде до назви, можливо, ви назвете свій товар просто «Black cat t-shirt» ( «Футболка« Чорна кішка »). І зробите величезну помилку!

«Чорна кішка футболка»

Подивіться! З такою назвою ваша футболка, швидше за все, загубилася б серед 150 тисяч схожих результатів. Щоб у вас з'явився шанс на хоч якісь продажу, потрібно звузити нішу.

Подумайте - що набрав би в пошуковому рядку потенційний покупець такої футболки? Може бути, у кішки видніються вуха?

«Чорна кішка вуха футболка»

Вже краще, але все одно багато результатів. Продовжимо модифікувати нішу далі.

Продовжимо модифікувати нішу далі

«Мила чорна кішка вуха футболка»

Вже дуже близько! Хочу перевірити, чи вийде знизити кількість результатів нижче 1000. Подальше звуження ніші - відмінний спосіб додавання ключових слів до назви, не створюючи відчуття, що перед нами спам.

«Мила чорна кішка вуха Хеллоуїн футболка»

Як бачите, попрацювавши трохи над назвою, ми знайшли спосіб зменшити число потенційних конкурентів, так і додати кілька ключових слів для поліпшення рейтингу. Ці дії потрібно здійснювати з кожним новим товаром.

Особливості

Від списку особливостей продукції в описі залежить рейтинг товара на Amazon - такий результат дали всі тести, що я проводив. Вам потрібен цей список з пунктами для збільшення кількості ключових слів, не допускаючи перенасичення. Переконайтеся, що кожен пункт складається з повноцінного пропозиції. Прочитайте ці пропозиції вголос, щоб бути впевненим, що вони звучать правильно.

Багато обмежуються простим описом продукту. Чи варто вам чинити так само?

НІ!

Саме при створенні таких пунктів ви можете відчути себе продавцем і дістати покупця. Ви працюєте з великою кількістю пунктів, так що переконаєтеся, що ви працюєте на клієнта. Клієнт буде читати ці пункти. Поясніть клієнту, чому йому потрібна ваша продукція!

В останньому пункті я зазвичай раджу купувати футболку на розмір більше, тому що використовуються в програмі друку на вимогу футболки мають властивість сідати після прання.

описание

Якщо в пунктах ви продаєте свій товар клієнту, то опис призначене для того, щоб охарактеризувати футболку. Пам'ятайте, цей розділ зазвичай видно в мобільній версії і часто використовується в мета-описі для пошуку в Google. Не залишайте цей розділ порожнім.

Крок шостий: збільшуємо охоплення

Весь цей метод заснований на маніпуляції цифрами і досить простий сам по собі. Більшість, ймовірно, навіть не буде ним користуватися, щоб не витрачати час, однак це робоча схема!

Для того, щоб нарощувати обсяги продажів швидко, вам потрібно або вміти створювати дизайн самому, або мати можливість використовувати аутсорсинг. Я б порадив додавати МІНІМУМ 10 нових товарів щотижня.

Багато з тих, хто прочитає цей текст і прослухає опис всього процесу на моєму сайті, починали саме з футболок, тому що так починав я.

НЕ РОБІТЬ ТАК.

Для нових акаунтів Amazon виставляє обмеження на додавання не більше 100 варіантів товару щотижня. Якщо ви додасте одну футболку в 5 кольорах і всіх доступних розмірах, ви витратите майже 50 осередків всього лише з однієї футболкою.

Замість цього, поки все зосереджені на додаванні декількох футболок в тиждень, ви можете розмістити свій дизайн на сотнях різних товарів щотижня! Розміщуйте свій дизайн на такий продукції, яка не варіюються за розміром.

Якщо ви зайшли в Shopify і там немає категорії, в якій ви хочете продавати свої товари, вивчіть список товарів на головному майданчику і синхронізується з додатком Shopify.

Всього лише одне це дія дозволить вам випередити конкурентів і змусить ваш бізнес рости неймовірними темпами.

Історії успіху

Якщо ви продовжуєте читати цю статтю, але не маєте уявлення про те, хто я такий, у вас, ймовірно, немає причин довіряти мені.

Ви не доб'єтеся нічого, якщо хоча б не спробуєте, проте людям властиво бажання побачити яке-небудь доказ, і я це розумію.

Ви вже помітили деякі цифри, опубліковані раніше, так що давайте я представлю вам трьох протеже, кожен з яких по-своєму домігся успіху в цьому році, користуючись програмою Merch від Amazon.

Особистість людини, що послужили нашим першим прикладом успіху, я розкривати не буду, ми з ним давні друзі. Він зосереджений на Amazon і його дочірніх сайтах, але варто було мені розповісти йому про Merch, як тільки програма відкрилася, і він вирішив спробувати і швидко наростив масштаби. Ось його заробітки:

Другого звати Том. Будучи одним з найбільш цілеспрямованих людей з усіх, кого я знаю, він власноруч розробив всі варіанти дизайну - і ви тільки подивіться на його результат. І не забувайте, що це прибуток від продажу ТІЛЬКИ футболок. Можете собі уявити, чого він доб'ється, почавши поміщати свій дизайн на інші види сувенірної продукції?

Нарешті, перед нами Альберт з Канади. Цей хлопець завжди кидається у вир з головою і випробовує нові можливості, не роблячи попередніх висновків. Будьте як Альберт! Я спілкувався з ним особисто лише кілька разів.

За його словами, він дізнався про програму з мого невеликого блогу, присвяченого маркетингу, і приступив до справи без зволікання. Йому вдалося швидко досягти результату і створити кілька дуже добре продаються варіацій дизайнів, що в підсумку призвело його до отримання прибутку в розмірі 6500 $ за другий місяць продажів онлайн.

Йому вдалося швидко досягти результату і створити кілька дуже добре продаються варіацій дизайнів, що в підсумку призвело його до отримання прибутку в розмірі 6500 $ за другий місяць продажів онлайн

Інтеграцію Shopify і Amazon Альберт сприйняв, як знак долі, і став поміщати вже готові варіанти дизайну на інші товари. Всього за 3 дні він продав 8 одиниць товару! У нього всього пара робочих варіантів дизайну на даний момент за методом Shopify, а в планах - збільшення охоплення.

У нього всього пара робочих варіантів дизайну на даний момент за методом Shopify, а в планах - збільшення охоплення

Дисклеймер: щоб продемонструвати такий же рівень успіху, вам просто НЕОБХІДНО буде витрачати свій час і докладати зусилля. Ви не доб'єтеся успіху, створивши всього 10 варіантів дизайну. Присвятіть себе справі. Цифри в цій справі важливі, так почніть же діяти і продемонструйте показники, недоступні конкурентам.

Висновок

Ось і підійшло до кінця опис методу по запуску бізнесу з продажу футболок. Доступ до мільйонів покупців на Amazon ніколи ще не був таким простим. Якщо у вас невеликий стартовий капітал, ви можете заощадити, розробляючи дизайн самостійно.

Вам не знадобиться обладнання і проблем, з якими ви можете зіткнутися, буде мінімум. Уявіть собі цей метод як створення інтернет-бренду з усією міццю Amazon за вашою спиною.

Так навіщо ж ризикувати?
Іноді буває неймовірно складно придумати якусь нішу для вашого товару на порожньому місці, чи не так?
Як це відбувається?
Якщо у вашій ніші все продають товари за 20 $, який сенс намагатися продати свою продукцію за 25 $?
Подумайте - що набрав би в пошуковому рядку потенційний покупець такої футболки?
Може бути, у кішки видніються вуха?
Чи варто вам чинити так само?
Можете собі уявити, чого він доб'ється, почавши поміщати свій дизайн на інші види сувенірної продукції?