Як розкрутити акаунт в Інстаграм

 1. Ольга Кільтау
 2. Цілі і початок блога
 3. Оформлення профілю в Інстаграм
 4. Перша тисяча передплатників в Інстаграм
 5. массфоловінг
 6. Giveaways
 7. Реклама у блогерів
 8. Участь в великих giveaways c участю зірки
 9. Від 60 до 80 тисяч передплатників
 10. Заробіток в Instagram
 11. Роль особистості при продажах в Instagram
 12. Як розкрутити акаунт в Інстаграм: інструменти і вартість просування

Текст Тетяна Благовидової

Фото з особистого архіву героїні

Ольга Кільтау заснувала блог в Instagram, присвячений питанням фінансової грамотності, і за 7 місяців набрала 80 тисяч передплатників. Ми публікуємо кейс, в якому вона детально розповідає, які інструменти використовувала для просування.

Ольга Кільтау

проекти:

Число передплатників: 84 000

Дохід за допомогою блогу в січні:

Оборот: 200 000 рублів

Чистий прибуток: 165 000 рублів

Цілі і початок блога

Рік тому, взимку 2017 роки я прийшла на курс «Життя. Бізнес. Успіх »(зараз курс розширено і носить назву «Шлях Мрії» ). У мене було дві ідеї: виробництво та продаж теплих хусток і запуск блогу про фінансову грамотність. Довго не могла зважитися, яку взяти за основну, але врешті-решт зупинилася на хустках, так як сезон був якраз підходящим - зима.

Бізнес пішов. Але тема фінансового блогу мене ніяк не відпускала. Я фінансист, у мене великий стаж роботи і я розбираюся в різних фінансових інструментах і можливості: накопичення, заощадження, формування бюджету, повернення коштів, кредити і багато іншого. Я знаю, як працюють всі ці механізми. А більшість росіян - немає. Я хотіла просвіщати людей і заробляти через особисті консультації та курси.

Тому я відразу передбачала, що як тільки закінчу курс і перший бізнес трохи підросте, я займуся блогом. Ніяких складнощів я не бачила: на курсі нам дали дуже крутий практичний алгоритм дій, на який можна орієнтуватися при розвитку другого проекту. До того ж я стала більш впевненою в своїх силах і навчилася думати як підприємець.

Починалася весна, і бум продажів теплих хусток закінчився. Я вирішила відкласти їх виробництво і просування до наступного сезону і впритул зайнятися блогом. Однак через особисті причини за блог я взялася лише через кілька місяців.

Текст Тетяна Благовидової  Фото з особистого архіву героїні  Ольга Кільтау заснувала  блог  в Instagram, присвячений питанням фінансової грамотності, і за 7 місяців набрала 80 тисяч передплатників

Ольга Кільтау

Оформлення профілю в Інстаграм

Липень 2017 року. Я завела акаунт в Інстаграме, назвала «Finance.prosto» . Запрошувати людей в профіль поки не поспішала: спочатку - обов'язково! - потрібно було придумати концепцію і наповнити його першими постами.

Мої кроки при підготовці аккаунта:

 1. Провела фотосесію. Я хотіла, щоб все в профілі виглядало красиво, тому зробила свої особисті знімки у професійного фотографа.
 2. Розробила оформлення. Знайшла в App Store додаток зі шрифтами для картинок, вибрала шрифт. Яке саме додаток - «комерційна таємниця». Забавно, але зараз це у мене один з найпопулярніших питань в Ю Я.
 3. Зробила для себе шаблони картинок, щоб якщо що швидко викладати.
 4. Відразу написала близько 30 постів на різні теми. Тому що розуміла: якщо я почну одночасно і писати пости, і займатися просуванням, то можу в чомусь не досягти успіху.

Ці прості дії допомогли мені спокійно займатися просуванням і не відволікатися на публікації.

Ці прості дії допомогли мені спокійно займатися просуванням і не відволікатися на публікації

аккаунт finance.prosto

Перша тисяча передплатників в Інстаграм

Для початку я склала список всіх друзів, родичів, знайомих, малознайомих людей, а також дівчат з мого потоку курсу «Життя. Бізнес. Успіх ». Всіх обдзвонила, попросила підписатися. Багато підтримали, це було дуже приємно. Так в акаунт прийшли перші 250 чоловік.

Потім я почала брати участь в інтерактиву, які проводять в своїх профілях популярні блогери. Суть: передплатники цього блогера ставлять один одному лайки або взаємно підписуються. Для мене це був порятунок, тому що мені потрібна була така активність в профілі, щоб мої пости не пропадали зі стрічки передплатників через алгоритму ранжирування .

«

У Instagram це звичайна історія - коли маленькі акаунти допомагають один одному

»

Завдяки інтерактиву мене помітила одна дівчина-блогер і запропонувала мені безкоштовно розмістити у неї в профілі «гостьовий пост», тобто публікацію від мого імені з посиланням на мене. У мене було всього 400 передплатників, а у неї - 1400, і мені здавалося це нереально крутим. Але взагалі, в Instagram це звичайна історія - коли маленькі акаунти допомагають один одному, наприклад, роблячи взаємний постинг.

Крім цього, я також практикувала массфоловінг - щодня вручну підписувалася на різних людей, яким потенційно могла бути цікавою. Витрачала на це дуже багато часу, але в принципі, трафік був.

У підсумку, першу тисячу передплатників я набрала по крупицях за 1,5 місяці.

З особистого архіву героїні

массфоловінг

Через якийсь час я стала більш обізнаною в багатьох питаннях просування. Почала розуміти, як діє кухня. Наприклад, зважилася підключити програму для автоматичної підписки на користувачів. Тим самим звільнила себе руки.

Зараз кажуть, що це дуже небезпечно, так як можуть заблокувати аккаунт через подібних програм. Так, можуть. Але тільки якщо ви поставити в настройках дуже високу частоту підписок, наприклад, підписка кожну хвилину. Я поставила низьку - 30 на годину. Це не викличе підозру у підтримки соціальної мережі, тому навряд чи призведе до блокування.

«

Головне, що за рахунок «гівов» в акаунті зростає активність

»

Giveaways

Через 2 місяці я в перший раз брала участь в giveaway. Це розіграш подарунків серед користувачів Instagram. У цих конкурсах є один організатор, він займається рекламою і купує подарунок для переможця на гроші спонсорів. Учасники повинні підписатися на їх сторінки.

Це хороший канал залучення передплатників, але треба бути обережним, тому що є ризик нарватися на організаторів-шахраїв. Щоб цього не сталося, потрібно вибирати організаторів тільки за рекомендаціями тих людей, хто вже працював з ними.

Я почала з маленького giveaway. До мене прийшло близько 2 000 передплатників. Після проведення конкурсу від мене пішли приблизно 200 чоловік. Але це звичайна практика giveaways: якийсь відсоток тих, хто підписався, як правило, залишають аккаунт.

Головне, що за рахунок «гівов» в акаунті зростає активність. Алгоритм ранжирування посад в Instagram розцінює це позитивно, і починає показувати публікації більшій кількості користувачів мережі.

Потім я брала участь в інших giveaways. Поступово профіль виріс до 6000 передплатників. І тоді я вже зайнялася рекламою.

І тоді я вже зайнялася рекламою

Ольга Кільтау

Реклама у блогерів

Через пару місяців я розмістила рекламу у блогера. Профіль був великий, приблизно від 200 000 передплатників, а ось ціна - дуже низька: 7000 рублів за добу поста в стрічці (блогер потім видаляє пост). У інших блогерів з такою кількістю передплатників реклама коштує від 15 до 50 000 рублів.

Я розуміла, що мало дати просто рекламу. Потрібно чимось зацікавити користувачів. Тому я швидко організувала продаж вебінару на тему «Створення пасивного доходу». І у блогера розіграла 3 безкоштовних місця. Люди, які хотіли брати участь в конкурсі, повинні були підписатися на мій профіль. Так до мене прийшли 1500 активних, живих, хто цікавиться моєю темою передплатників.

«

Думала, що максимум вебінар куплять 10 осіб. А купили 30!

»

Причому коли я давала рекламу, взагалі не розраховувала на масові продажі. Мета була - передплатники. Тому ціну на вебінар я поставила символічну - 1 250 рублів. Думала, що максимум його куплять 10 осіб. А купили 30! Причому після цього я влаштувала розпродаж записи, і вийшло ще 20 продажів. Всього я заробила на цьому вебінарі 55 800 рублів.

Трохи пізніше я знову скористалася послугами блогера. На цей раз, вибрала рангом поменше - з 50 тисячами передплатників, знову розігрувала участь у вебінарі. Але цей досвід був невдалим: від реклами прийшли чоловік 60. Можливо, у блогера були «накручені» передплатники. Я тоді не знала, як це перевіряти.

А перевіряти можна так:

 • Дивитися на коментарі, залишені під постами: «живих» людей видно одразу, вони запитують, розповідають життєві ситуації і так далі. Іноді коментар йде явно від імені магазину. Або від іншого блогера - це вже складніше перевірити, але краще не поспішати, щоб переглянути профілі коментують: подивитися, чи справжній це людина, а також - чи є у нього коментарі від «вашого» блогера. Якщо є, значить це банальний «обмін».
 • Скористатися платній програмою getblogger - вона підказує надійних блогерів, скільки у них активної аудиторії.
 • Або ще варіант: дочекатися рекламного поста у блогера і запитати у рекламодавця, якими були продажі, чи багато прийшло людей.

Участь в великих giveaways c участю зірки

Настав жовтень. У Instagram почалася пора великих giveaways з дорогими подарунками і участю знаменитостей. Суть така ж: один організатор збирає кількох спонсорів, на їх кошти купує подарунок і оплачує рекламу в профілі якийсь знаменитості. Учасники знову ж повинні підписатися на сторінки всіх спонсорів.

Мені теж захотілося спробувати такий спосіб реклами аккаунта. Я розуміла, що у мене хороший профіль, цікавий контент, красиве оформлення, корисна тема. Тому вирішила, що від дорогого просування буде толк, до мене прийдуть десятки тисяч нових передплатників.

«

На мене підписалися 65 тисяч чоловік. Потім відписалися 20 тисяч осіб

»

Спочатку я шукала людей, які знають організаторів конкурсів, які працюють із зірками. Потім писала акаунтів-спонсорам минулих конкурсів. Але ніхто не підказав мені потрібних контактів. В результаті мене раптово осяяло: чому б не написати самому організатору безпосередньо.

Якраз йшла реклама нового конкурсу в профілі Ольги Бузової, і я на сторінці самого розіграшу залишила прохання зв'язатися зі мною. Організатор написав мені, і так я змогла стати спонсором. участь коштувало

45 000 рублів.

На мене підписалися 65 000 чоловік. Потім відписалися 20 000 чоловік.

Коли йде такий велика кількість передплатників, Instagram вирішує, що ваш профіль не цікавий користувачам і різко знижує кількість показів постів. Але мене врятувало те, що у мого профілю вже були напрацьовані активні передплатники, які лайкають і коментують. І навіть якщо Instagram їм не показує мої пости, вони самі заходять в профіль почитати щось нове. Тому мені вдалося утримати активність і статистика вирівнялася.

Так що раджу давати подібну рекламу, а також брати участь в giveaways, коли вже є активна аудиторія. Тому що новим людям потрібен час, щоб звикнути, «озирнутися». Вони будуть читати не тільки пости, але і коментарі інших передплатників. І потім вирішать, чи варто залишатися на сторінці.

Від 60 до 80 тисяч передплатників

Я продовжую просувати аккаунт за допомогою реклами у блогерів. Даю приблизно 2-3 оголошення в тиждень. Іноді - одну. Саме таким чином профіль виріс до 80 000 передплатників.

Рекламу купую, в основному, в Stories: зауважила, що з цього розділу до мене приходять більше передплатників. Одна рекламна публікація мені обходиться в суму від 1 000 до 15 000 рублів.

«

У січні я заробила за допомогою блогу в Instagram 200 000 рублів

»

Заробіток в Instagram

До початку ведення блогу я думала, що перші гроші на ньому зможу заробити в кращому випадку через півроку. Однак навряд мой профиль набрав 1500 передплатників, до мене вже почали звертатися за особистими консультаціями. З їх допомогою я окупаються витрати на рекламу.

У грудні я провела свій «Курс на фінансову свободу», на який за 4 тижні листопада продала 137 місць. Ціна на нього була від 1 750 до 3 500 рублів. Другий потік стартував наприкінці січня. Підняла ціну - тепер він коштує 3 500 рублів. На курсі ми розбираємо бюджет, способи збільшення доходу, зменшення кредитів, зниження витрат, пенсійні накопичення і багато іншого.

У грудні вже до мене почали звертатися рекламодавці - як до блогеру з розкрученим аккаунтом. Рекламу у мене в профілі замовляють автори блогів про кар'єру, психології, ораторському мистецтві, тайм-менеджменті. Пост у мене стоїть 5 000 рублів, але я продаю рекламні місця рідко (3-4 поста в місяць).

В цілому в січні я заробила за допомогою блогу в Instagram 200 000 рублів. Сума склалася з продажу курсу, консультацій, реклами в блозі і продажу записи вебінару. Чистий прибуток - 165 000 рублей.

Роль особистості при продажах в Instagram

З упевненістю можу сказати: щоб продажу в Instagram були високі, потрібно максимально показувати особистість. У моєму акаунті немає особистих фотографій, але я щодня знімаю Stories, ділюся там різними знижками та фінансовими Лайфхак. Також 2 рази в тиждень я роблю прямі ефіри на якісь фінансові теми і відповідаю на питання.

У 2018 року збираюся трохи поміняти оформлення профілю. Буде більше моїх фотографій, більше особистості. Також кожен третій пост буду робити у вигляді короткого видеоурока.

аккаунт finance.prosto

Як розкрутити акаунт в Інстаграм: інструменти і вартість просування

 • Програма автоматичного массфолловінг

Ціна програми: 600 рублів на місяць, користувалася 3 місяці - 1 800 рублів.

Прийшов: приблизно 1600 передплатників.

Вартість 1 передплатника = 1,12 рублів.

 • Реклама у блогерів

Витрачено: 7 000 рублів (у першого) + 3500 (у другого)

Прийшов: 1 500 передплатників + 60 передплатників

Вартість 1 передплатника = 6,7 рублів.

 • Спонсорство в розіграші з рекламою у знаменитості

Витрачено: 45 000 рублів

Прийшов: 65 000 чоловік

Залишилося: 45 000 чоловік

Вартість 1 передплатника = 1 рубль.

 • Реклама у блогерів в грудні

Витрачено: 15 000 рублів

 • Реклама у блогерів в січні

Витрачено: 35 000 рублів

Прийшов: близько 6000 чоловік

Вартість 1 передплатника (приблизно) = 5,8 рублів.

Всього витрачено на просування (липень 2017 - січень 2018) 107 300 рублів.

Дополнительная информация

rss
Карта