Як розкрутити свій блог, аккаунт в Instagram або YouTube?

  1. Як розкрутити свій блог, аккаунт в Instagram або YouTube? Вам хочеться, щоб вас читали? Є способи,...
  2. Як знайти своє захоплення
  3. Архів для клієнтів AskMuses
  4. Як заробляти на хобі
  5. Як заробляти дистанційно
  6. Улюблена справа чи гроші

Як розкрутити свій блог, аккаунт в Instagram або YouTube?

Вам хочеться, щоб вас читали? Є способи, як вийти з тіні. Перший крок бути в міру активним користувачем, постійно розміщувати новий контент.
Почнемо з Instagram.
1. Найголовніше, це цікавий контент. Потрібно вибрати тему, яку ви пишете. Якщо ви пишете про життя свого кота, не пишіть більше не про що інше. Публікуєте красиві фото, забудьте про те, щоб викладати фото з вечірніх гулянок. Є окрема рублика про своє життя, для цього ваше життя повинна бути цікавою. У чомусь не такий як у більшості. Уміння робити красиві фото грає не останню роль. Є ще окрема рублика знаменитостей. У ній контент не має ніякого значення, все все одно будуть підписуватися, щоб бути ближче до зірки.
2. З передплатниками потрібно спілкуватися. Ви можете знайти собі друзів і для реального життя теж, можете домовлятися про обмін трафіком. Якщо ви розвиваєтеся разом в кимось або у вас є друзі з популярними акаунтами, то ви можете скористатися цим на взаємовигідних умовах.
3. Є багато способів, щоб про вашу сторінку дізналися. Найшвидший і дієвий - це якщо якийсь популярний аккаунт опублікує на вас посилання. Як цього досягти? Не соромитися, пишіть іншим акаунтів, знаходите тематичні групи, яким ви могли б бути цікаві.
4. Інший спосіб ставити теги під фото по темі. Інші люди побачать ваше фото і можуть зацікавитися. Підписок на тегах зазвичай не багато. Але за тегами, часто шукають фото, якісь інтернет журнали. Якщо вони опублікують ваше фото, то це якраз буде пункт 3.

5. Залишати коментарі на популярних профілях - теж один із способів. Говорити людям гарний, як в житті, так і в інтернеті - спосіб привернути до себе так же позитивних людей. Троль людей - потім не дивуйтеся.
6. Є ще довгий і не дуже ефективний в плані якості спосіб - це лайкать фото популярних акаунтів або підписуватися на них. В цьому випадку високий випадок, що людина вас помітить і підпишеться. Чи помічали що є акаунти з тисячами людей, на які він підписаний? Очевидно, що вони це все не читають і не дивляться, а підписуються, щоб підписалися у відповідь. Цією технікою користуються багато магазинів. Проте відсоток живих акаунтів там не великий.
7. Є ще всякі зовсім жахливі техніки, як закликати на свій аккаунт під популярними акаунтами, тиснути на жалість. Можна ставити теги #followforfollow або #likeforlike якщо вам все одно, хто на вас підпишеться.
8. Якщо у вас дійсно цікавий аккаунт, то вам не треба користуватися жодним з цих способів. Вас знайдуть за рекомендаціями! Цей спосіб не найшвидший, але один з найефективніших, простих і щирих.
З блогом і YouTube схожа історія. Повинна бути тема, регулярні публікації. Потрібно роздавати посилання на популярних сайтах.
Якщо у вас є якесь захоплення, пишіть про нього. Поступово вас будуть читати ті, кому ця тема цікава.

Як поєднати сім'ю і роботу

Якщо у вас є діти, то швидше за все у вас не так багато часу, як у тих, у кого їх немає. Вони і не відають, що все в їх руках, в тому числі і час.

Вони і не відають, що все в їх руках, в тому числі і час

Як знайти своє захоплення

"А що якщо у мене немає справжнього захоплення?", - запитують багато.
Знайти Те Саме Захоплення не так-то просто, але можливо.

Знайти Те Саме Захоплення не так-то просто, але можливо

Архів для клієнтів AskMuses

Архів статей доступний тільки для клієнтів AskMuses. Щоб стати клієнтів, будь ласка,
заповніть тест і оплатіть консультацію.

Щоб стати клієнтів, будь ласка,   заповніть тест і оплатіть консультацію

Як заробляти на хобі

У вас є хобі, вам воно подобається і хочеться, щоб приносило дохід. Давайте розберемося, як це
здійснити.

Давайте розберемося, як це   здійснити

Як заробляти дистанційно

Працювати з островів для багатьох мрія. Можливо ще 50 років тому це було не реально, але в сучасному інтернет світі можливо все.

Можливо ще 50 років тому це було не реально, але в сучасному інтернет світі можливо все

Улюблена справа чи гроші

Цим питання задаються мільйони людей по всьому світу. Добре, якщо вдається поєднувати, а що якщо треба вибирати? А може не треба?

Як розкрутити свій блог, аккаунт в Instagram або YouTube?
Вам хочеться, щоб вас читали?
Вам хочеться, щоб вас читали?
Як цього досягти?
Чи помічали що є акаунти з тисячами людей, на які він підписаний?
Добре, якщо вдається поєднувати, а що якщо треба вибирати?
А може не треба?

Дополнительная информация

rss
Карта