Як стати блогером в інстаграме і отримувати прибуток зі свого блогу?

  1. Хто ж такий інстаграм-блогер?
  2. Вибираємо тематику блогу в Instagram
  3. Як краще оформити свій блог?
  4. Які посади найкраще розміщувати на своїй сторінці?
  5. Розкручуємо блог в Інстаграме
  6. Що потрібно робити, щоб блог приносив прибуток?

Від автора: всім привіт

Від автора: всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти вам про те, як стати блогером в інстаграме і отримувати безліч лайків, репоста і позитивної карми. На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що Instagram змінив життя більшості жителів нашої планети - люди вже не намагаються приховати свої профілі, а зовсім навпаки, регулярно діляться зі світом кожним моментом свого життя. Якщо ви станете успішним блогером в Instagram, то популярність в реальному житті і безліч рекламних контрактів вам забезпечені.

Хто ж такий інстаграм-блогер?

Вести блог можна абсолютно для різних цілей. Для однієї людини це просто захоплення, а для іншого - професія. Однак, якщо ви хочете стати володарем мега-популярного блогу в Інстаграме, то доведеться неабияк попітніти, адже постити доведеться регулярно і з розумом, щоб читачам було цікаво, і вони з нетерпінням чекали ваших майбутніх записів і фотографій.

Насправді, на плечі інстаграм-блогера покладається важлива соціальна місія - служити рольовою моделлю і прикладом, формувати думку аудиторії і допомагати читачам з вибором інформації. Якщо ваше життя не настільки цікава, щоб залучити передплатників, то можна самому створити ідеальну, на ваш погляд, історію.

Вибираємо тематику блогу в Instagram

Якщо ви все частіше замислюєтеся про те, як стати блогером в інстаграме, значить пора діяти. Вибираючи тематику блогу, грунтується не тільки на своїх перевагах, але і на користь користувачів соціальної мережі. Вибирайте тему, в якій ви добре розбираєтеся, щоб інформація ваших постів була грамотною і корисною для читачів.
Хочу привести найпоширеніші тематики блогів Інстаграма:

Блоги професіоналів різноманітних сфер обслуговування, наприклад, психологів, лікарів, стилістів, юристів та ін. Блогери-профі дають поради і позиціонують себе, як експерти обраній ними галузі.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Фітнес-блоги - ідеально підходять для власників спортивної підтягнутою фігури і тим, хто не пропускає жодного тренування і готовий подавати приклад своїм передплатникам.

Блоги для мам користуються не меншою популярністю, ніж блоги фітоняш, адже дівчата, що сидять в декреті і виховують маленьких дітей, особливо часто сидять в соцмережах і шукають поради в тій чи іншій ситуації;

Як стати блогером в інстаграм, якщо ви не хочете показувати своє обличчя? Та дуже просто! Ведіть блог від імені мультяшного персонажа або тварини. Ви можете викладати фотографії свого героя з різних куточків землі, тим самим висвітлюючи тематику подорожей, але в незвичайному ракурсі.

Як краще оформити свій блог?

Якщо ви зможете зацікавити своїми публікаціями, то користувачі почнуть заходити в ваш профіль, щоб дізнатися про вас побільше інформації. Тому правильне оформлення буде працювати в якості вашої візитної картки.

Фотографія блога повинна бути якісною і виглядати професійно. Якщо ж ви створили обліковий запис виключно з метою заробітку, то ставити логотип на аватарку не варто - люди набагато охочіше підпишуться на сторінку живої людини.

Обов'язково дайте короткий опис вашої діяльності і вкажіть адресу свого сайту або інші контакти. Якщо ви хочете створити свій сайт або блог з унікальним і стильним дизайном, то не завадить пройти спеціальні відеокурси по сайтобудування.

Говорячи про те, як стати популярним блогером в інстаграм, особливу увагу хочу приділити вашим першим публікації. Не здумайте писати відразу пост про те, чому ви вирішили зайнятися блогінгом, запевняю - ця інформація нікому не цікава. Зробіть першу публікацію відразу з обраної тематики і тим самим приємно здивуйте своїх майбутніх передплатників.

Які посади найкраще розміщувати на своїй сторінці?

Якщо ваш блог буде не цікавий читачам, то всі вони будуть дивитися і йти - причому, безповоротно. Тому ключовим фактором є контент вашого блогу. Ось кілька простих правил, які допоможуть вам вести цікавий блог в Instagram:

«Стислість - сестра таланту», тому не пишіть довгих виснажливих постів (люди не люблять читати великі тексти);

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

розбивайте текст на кілька абзаців, розділяючи з нового рядка;

Не навантажуйте читачів величезною кількістю непотрібних деталей;

фотографія повинна відповідати написаному за змістом;

не забувайте про зворотний зв'язок - намагайтеся регулярно відповідати своїм передплатникам на їх питання, ставитеся до них з повагою і по можливості переглядайте відгуки, що не потребують відповідях.

Розкручуємо блог в Інстаграме

Хто читає початківців блогерів? Правильно, ніхто Хто читає початківців блогерів . Тому, не втрачаючи ні секунди, починаємо діяти. Зараз я вам розповім, як стати знаменитим блогером в інстаграм, якщо у вас зовсім немає передплатників.

Вибирайте правильний час для своїх публікацій. Найбільш вдалий час - 8-10 ранку, коли люди збираються і їдуть на роботу, а також обід і 10 вечора. Намагайтеся не постить з 18 до 20, адже це найактивніший час, і ваша запис дуже швидко виявиться внизу стрічки.

Велику роль в просуванні аккаунта грають хештег, які потрібно ставити під усіма своїми публікаціями. Обов'язково придумайте свій особистий хештег, завдяки якому люди зможуть контролювати всі пости про ваш бренд. Найоптимальніше кількість тегів - 5-6, з яких парочка буде особистих, а решта - популярні. Вони допоможуть потенційної аудиторії знаходити вас серед користувачів Інстаграма.

Дуже ефективний спосіб просування нового блогу - коментування Топпери. Як це працює? Просто! Підписуємося на всіх популярних блогерів своєї тематики і залишаємо якісні смислові коментарі під усіма їхніми публікаціями. І навіть якщо ваш коментар проігнорований, кілька людей в будь-якому випадку зайдуть до вас на сторінку дізнатися, що це за розумний коментатор.

В ідеалі вас помітить автор і відзначить в якомусь своєму пості. Про способи просування блогів можна писати цілі дифірамби, але якщо навіть прочитавши цю статтю, ви не домоглися запланованих висот, то не впадайте у відчай, завжди можна пройти відеокурс про розкручування блога.

Що потрібно робити, щоб блог приносив прибуток?

Більше половини людей, що використовують інтернет, дізнаються про товари і послуги з соціальної платформи Instagram. Відповідно і продати що-небудь стало набагато простіше. Просунути будь-який продукт можна, не витративши жодної копійки на рекламу. Від вас вимагається лише прагнення і завзятість.

Ви можете продавати речі, косметику, предмети хенд-мейд і все, що тільки побажаєте. Якщо ж торгувати вам нічим, то можна «заробляти» на собі. Для цього достатньо бути цікавою людиною. У цьому випадку ваша сторінка буде працювати за принципом журналу - вам необхідно буде тільки розміщувати рекламу серед своїх публікацій.

Ціна такої реклами буде прямо залежати від кількості ваших передплатників. Особливо просто рекламу розміщувати б'юті-блогерів в інстаграм, адже вони публікують пости про те, як стати привабливішими, і які косметичні засоби краще всього використовувати, що розширює аудиторію рекламодавців.

А тепер обзавідуются: відомий футболіст Кріштіану Рональду, що має в Інстаграме понад 51 мільйон фоловерів, заробляє на кожному рекламному пості у своєму блозі близько 230 тисяч євро. Є до чого прагнути, чи не так?
Якщо ви всерйоз зайнялися і вирішили створити свій блог в Інстаграм, то для загального розвитку можете подивитися покрокові уроки про заробіток в інтернеті .

Сподіваюся, моя стаття допоможе вам стати відомими Інста-блогерами. Підписуйтесь на наш блог і діліться цікавими матеріалами зі своїми друзями. До зустрічі!

До зустрічі

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися

Хто ж такий інстаграм-блогер?
Які посади найкраще розміщувати на своїй сторінці?
Хто ж такий інстаграм-блогер?
Як краще оформити свій блог?
Які посади найкраще розміщувати на своїй сторінці?
Як це працює?
Що потрібно робити, щоб блог приносив прибуток?
Є до чого прагнути, чи не так?

Дополнительная информация

rss
Карта