Як створити безкоштовний сайт в конструкторі Ucoz

 1. Як створити новий сайт в Ucoz: покрокова інструкція
 2. Купувати чи не купувати преміум-пакет в Ucoz?

Вітаю Вас, дорогі читачі! 🙋🏻

Конструктор сайтів Ucoz є одним з найстаріших на російськомовному ринку, а за популярністю поступається хіба що світовому гіганту Вікс . Обидва конструктора дозволяють створювати безкоштовні сайти, які в наслідок можна перевести на преміум-формати, для активації додаткових функцій.

Якщо про Ucoz і Wix багато вже чули, то мало, хто знає, що компанія укозе має ще один дочірній конструктор, який називається Ukit . Останній є простим у використанні, візуальним конструктором для бізнес сайтів, Лендінзі і інтернет-магазинів. Основне його відмінність саме в тому, що цей конструктор більше підходить саме для бізнесу. Тут вам буде і підключення популярних платіжних систем до магазину, всілякі чати, функція зворотних дзвінків, розсилки, підключення соціальних мереж і систем аналітики і багато іншого. Так що, якщо плануєте створювати інтернет-магазин або сайт компанії, то гарненько придивіться до цього конструктору і спробуйте його безкоштовно протягом 14 днів.

Ну а ми йдемо далі і приступаємо до створення сайту через конструктор Ucoz.

Як створити новий сайт в Ucoz: покрокова інструкція

Процес створення сайту за допомогою конструктора Ucoz цілком простий і інтуїтивний. Єдине тільки, доведеться пройти через трохи нудні етапи підтвердження, що ви не робот і розумієте, що робите 😆 В цілому, якщо зовсім не поспішати, то створити новий сайт можна хвилин за 10-15!

Крок 1. Перш за все, зайдіть на сам сайт укозе (Ucoz).

Вітаю Вас, дорогі читачі

Ласка, зареєструйтеся тут укозе

Крок 2. Початковий процес реєстрації зовсім нескладний. Ви можете її пройти, задавши адресу електронної пошти або ж зробивши вхід в одну із зазначених соціальних мереж. В останньому випадку, укозе автоматично витягне ел. пошту, з якої ви заходите в обрану соц. мережа.

Помнте, що вам обов'язково потрібно мати доступ до заданого ел. скриньки, так як в подальшому потрібно буде підтвердити реєстрацію через отриману на пошту посилання.

Я особисто віддаю перевагу реєструватися відразу через ел. пошту, але це справа смаку 🙂

Введіть ваш робочий адресу електронної пошти та придумайте надійний пароль

Як тільки введете ел. пошту і придумаєте надійний пароль, натисніть на кнопку «Створити сайт».

Крок 4. Далі, у вас відкриється нове віконце, куди потрібно буде ввести дані про себе. Заповніть всю інформацію, підтвердіть, що ви не робот, поставте галочку про згоду з умовами сайту і, нарешті, натисніть на кнопку «Реєстрація».

Заповніть всю інформацію, підтвердіть, що ви не робот, поставте галочку про згоду з умовами сайту і, нарешті, натисніть на кнопку «Реєстрація»

Тепер пройдіть регістрацію заповнивши форму, що відкрилася

Крок 5. Ура! Реєстрація практично закінчена! Залишилося тільки перевірити вашу поштову скриньку, щоб підтвердити реєстрацію на сайті. Мені лист прийшов моментально і навіть не довелося чекати або шукати в папці «спам».

Підтвердіть реєстрацію на сайті, клікнувши по кнопці «Продовжити»

У листі клікніть на кнопку «Продовжити». У вас відкриється ще одне віконце для підтвердження адреси електронної пошти і що ви не є бот 😊

Поставте галочку, щоб підтвердити, що ви не робот і натисніть на кнопку «Підтверджую».

Поставте галочку, щоб підтвердити, що ви не робот і натисніть на кнопку «Підтверджую»

Ще разок підтвердіть, що ви не робот)))

Крок 6. Далі ми подорожуємо на сторінці підтвердження аккаунта через номер телефону.

Незважаючи на те, що цей етап можна пропустити, натиснувши на за посиланням «Зроблю пізніше», я рекомендую зробити це відразу ж. З телефоном набагато простіше нагадати пароль, що може знадобитися вже на початковому етапі управління сайтом.

Ця процедура абсолютно безкоштовна, так що не хвилюйтеся, що хтось спише гроші з вашого рахунку. Підтвердження профілю за номером телефону - додаткова міра, щоб убезпечити ваш аккаунт і, при необхідності, мати ще одну можливість відновити пароль, якщо, з якоїсь причини, ел. пошта перестане існувати.

Введіть ваш номер телефону і підтвердіть його через отриманий в смс код

Крок 7. Ну ось нарешті ми і дісталися, власне, до процесу створення нового сайту в Ucoz.

Тепер нам належить вибрати домен: назва сайту та обов'язкове закінчення, наприклад, ucoz.net або будь-яке інше зі списку.

У мене вийшло підібрати безкоштовний домен з третього разу: перший був уже зайнятий, а другий виявився занадто довгим. Пам'ятайте, що максимальна довжина, яку ви можете задати для - 15 символів.

Придумайте ім'я для сайту і виберіть домен

Крок 8. Зараз вам потрібно задати коротеньке назву сайту, наприклад, «Блог про будівництво», «Автошкола Драйв» і т. Д. Тут же ви відразу можете вибрати дизайн сайту або ж зробити це пізніше через розділ «Загальні настройки». Також не забудьте поставити мову сайту: російська, українська, угорська, румунська або англійська. Мова ви також можете поміняти в будь-який момент.

Задайте назву сайту і його мову

Крок 9. Вибір модулів / сторінок - ще один проміжний етап, який можна виконати або змінити пізніше.

При створенні сайту в укозе, ми можемо вибрати наступні модулі / сторінки:

 • форум;
 • фотоальбоми;
 • Новини сайту;
 • Гостьова книга;
 • каталог статей і каталог файлів;
 • блог;
 • опитування;
 • поштові форми;
 • інтернет магазин (працює тільки в платному пакеті).

Поставте галочки навпроти необхідних на вашому сайті модулів і натисніть на кнопку «Продовжити».

Поставте галочки навпроти необхідних на вашому сайті модулів і натисніть на кнопку «Продовжити»

Виберіть модулі, з яких ви хочете почати створення сайту

Крок 10. Ну що ж, ваш новий сайт створений і готовий до наповнення! Вітаю вас! 🎊🎉

🎊🎉

Купувати чи не купувати преміум-пакет в Ucoz?

Далі, швидше за все, у вас відкриється спливаюче віконце зі спеціальною пропозицією. При створенні нового сайту в укозе , Протягом двох днів, ви можете скористатися супер-знижкою в 50% на придбання преміум-пакету. Якщо ви плануєте переходити на платний пакет, то краще за все відразу купити його за такою хорошою знижкою, так як потім вона пропонуватися вже не буде.

Також зверніть увагу, що знижка є разовою, тобто якщо ви купуєте пакет тільки на один місяць, то другий місяць вам буде коштувати вже за звичайною ціною. З цієї причини, якщо ви налаштовані серйозно і плануєте інвестувати в ваш проект, то платите відразу за стільки місяців, скільки дозволяє ваш бюджет - так ви можете закріпити за собою половину ціну аж до 24 місяців.

З цієї причини, якщо ви налаштовані серйозно і плануєте інвестувати в ваш проект, то платите відразу за стільки місяців, скільки дозволяє ваш бюджет - так ви можете закріпити за собою половину ціну аж до 24 місяців

Ну що ж, по темі реєстрації і створення нового сайту в укозе я розповіла все, що хотіла. Скоро буде продовження, де ми з вами поговоримо, про те як користуватися сайтом в укозе, як його наповнювати і оптимізувати.

Бажаю вам гарного настрою! 🙌🏼

Дополнительная информация

rss
Карта