Як створити мобільний додаток в сервісі AppGlobal

Розробка мобільного додатку може стати по-справжньому творчим і захоплюючим процесом, який сьогодні доступний кожному охочому. В одній з минулих статей ми розглянули плюси розробки програми в конструкторі мобільних додатків .

Ви розумієте, що створення мобільного застосування - це новий навик, як і робота в Photoshop, створення сайту на WordPress або Joomla. Навик, який вимагає практики і вивчення.

Ця стаття розповість вам про те, як працювати в сервісі AppGlobal і як створити мобільний додаток всього за 8 кроків:

 1. Перш ніж приступити до розробки програми, необхідно отримати технічне завдання (далі ТЗ) від замовника і зрозуміти, що замовник хоче бачити в додатку: який функціонал, яку графіку, оформлення зовнішнього вигляду і так далі. В даному випадку варто відштовхуватися від потреб компанії, для якої ви розробляєте додаток.

В даному випадку варто відштовхуватися від потреб компанії, для якої ви розробляєте додаток

 1. Другим кроком необхідно обробити графіку, яку вам надасть ваш замовник (її можна взяти з сайту вашого клієнта), а також знайти в інтернеті відповідні зображення. Одним з варіантів пошуку необхідних зображень можуть бути платні або безкоштовні фотостоки.

Для створення мобільного застосування потрібно підібрати зображення певного розміру для екранів смартфонів і планшетів, для шапок вкладок додатки, а також для іконок і фонових зображень. У будь-якому випадку, якщо ви займаєтеся розробкою додатків, ви можете делегувати обов'язок обробки графіки дизайнеру або віддати на фріланс.

 1. Третій крок в роботі над додатком - це необхідність задати параметри програми в конструкторі мобільних додатків AppGlobal, тобто назва для іконки на робочому столі, назва програми для GooglePlay і AppStore і унікальний код програми. Конструктор сканує, зайняті чи кимось ці дані; якщо немає, то переводить вас на наступний крок.

Конструктор сканує, зайняті чи кимось ці дані; якщо немає, то переводить вас на наступний крок

 1. Далі необхідно прийняти рішення, чи будете ви створювати додаток з нуля або використовувати шаблон. Плюс в тому, що всі шаблони сервісу AppGlobal легко редагуються, тобто можна видалити будь-який елемент в шаблоні і замінити на інший, можна повністю переробити шаблон за своїм бажанням. Тому вибираємо шаблон або свій дизайн і переходимо до наступного кроку.
 1. Конструктор мобільних додатків AppGlobal дозволяє крок за кроком створювати додаток і тут же переглядати результати своєї праці в предпросмотрщіке додатки, який розташований праворуч всередині конструктора.
 1. Тепер нам потрібно задати властивості додатка, тобто створити вкладки і додати до них функції і відповідні назви і іконки. Ця дія найпростіше, тобто додаємо нову вкладку, потім вибираємо функцію вкладки, припустимо, Меню, і пишемо назву вкладки МЕНЮ.

  Далі вибираємо іконку або завантажуємо свою і зберігаємо цю вкладку.Такім чином створюємо 10-14 вкладок для додатка. Це можуть бути вкладки Контакти, Замовлення обіду, Бонуси, Акції, Послуги, Прайс-лист, Заявка на розрахунок туру, бронювання столика і так далі.

Це можуть бути вкладки Контакти, Замовлення обіду, Бонуси, Акції, Послуги, Прайс-лист, Заявка на розрахунок туру, бронювання столика і так далі

 1. Зараз ми перейшли до самої відповідальної частини створення мобільного застосування - це наповнення додатки контентом. У розділі Наповнення необхідно кожну вкладку одну за одною заповнити інформацією, тобто поставити потрібні фонові зображення, прописати адресу і контактні дані в потрібні рядки, внести страви, опис страв і їх вартість в меню, додати новий купон на знижку і задати термін дії купона і т.д. Наповнення вкладок контентом - це самий творчий процес в розробці мобільного додатку. Справа в тому, що, працюючи в конструкторі AppGlobal, не потрібно ніде прописувати html код або використовувати інші мови програмування. Додаток повністю створюється в візуальному редакторі, просто рядки, поля і розділи додатка заповнюються потрібною інформацією.
 1. Останній крок перед публікацією додатка - це настройка зовнішнього вигляду в розділі Зовнішній вигляд. Тут потрібно вибрати оформлення меню - стандартне, сучасна панель зі списком слайдеров, панель з плиткою слайдеров. Можна задати слайдери на головному вікні і вбудувати посилання на вкладки в слайдери, які красиво змінюються один за іншим. Також можлива унікальна настройка кольорів, кнопок, можна навіть завантажувати свої кнопки потрібного дизайну.

Створюючи додаток в сервісі AppGlobal, ви зрозумієте, що це легкий і елементарний процес, при цьому додаток буде абсолютно не схоже на інші додатки за рахунок зручної і різнобічної настройки зовнішнього вигляду.

Залишилося тільки одне - переглянути додаток через сервіс http://app-preview.ru/ або спеціальний додаток перегляду:

андроїд https://play.google.com/store/apps/details?id=com.previewapp11.layout

айфон https://itunes.apple.com/ru/app/preview-your-app/id474947166?mt=8

Тепер можна демонструвати додаток замовникам і переходити до завершального етапу - публікації додатка.

Хочете розробити демо-версію мобільного застосування в сервісі AppGlobal?

Зверніться прямо зараз до нашого фахівцеві , Щоб встигнути отримати тестовий доступ до конструктора мобільних додатків.


PS Хочете дізнатися тренди мобільних додатків в 2015 році? Тоді читайте прямо зараз «Тренди мобільних додатків за версією Samsung» .

Com/store/apps/details?
Com/ru/app/preview-your-app/id474947166?
Хочете розробити демо-версію мобільного застосування в сервісі AppGlobal?
PS Хочете дізнатися тренди мобільних додатків в 2015 році?