Як створити RSS стрічку на своєму блозі

Добрий день друзі! Сьогодні ми будемо продовжувати роботу над нашим блогом і ви познайомитеся з декількома речами.

По-перше, що таке фид (feed) і навіщо він потрібен. Дивіться, внизу сайту, або як в моєму випадки вгорі, це ось такий значок: або подібний цьому. Фид - це rss стрічка, щоб користувачі могли переглядати інформацію вашого сайту в вигляді стрічки в своєму браузері, де б вони не знаходилися, навіть не на вашому сайті, або отримувати дані такої стрічки на пошту.

Як же їм надати таку послугу? Для цього ви повинні увійти в свій аккаунт google щоб було легше, далі ми переходимо на сторінку: Якщо ви не в своєму акаунті, тоді вам запропонують ввести свій логін і пароль. При відкритті даної станиці ви виявите що там все англійською мовою, насамперед йдемо в меню, у верхній частині сторінки, натискаємо Languages.

Вибираємо російську мову і ви побачите що більшість записів тепер російською. На відкрилося сторінці нам пропонують ввести адресу свого блогу, для якого «запалюємо фид». Вводимо свою адресу, натискаємо кнопку Next >>.

На завантажиться сторінка нам кажуть що тут можна вибрати дві можливості - показувати стрічку новин або показувати стрічку коментарів. Нас цікавить, звичайно ж, стрічка новин. Після обраного пункту натискаємо кнопку Next >>.

В принципі і все, наш фід створений. На завантаженої сторінці ми бачимо ім'я нашого фида, нам його вже присвоїли. І на наступній сторінці ви побачите всі дані нашого фида. Натискаємо кнопку Next >> і нас привітали «Ваш FeedBurner знайшов життя. Чи не хочете його трохи одягнути? «

На сторінці ми бачимо адресу нашого фида, нам його зараз треба скопіювати в «блокнот» і потім будемо використовувати його на нашому блозі.
В принципі на цьому можна зупинитися проте нам тут пропонують перейти на сторінку другого етапу, де можна приєднатися до Total Stats PRO, або пропустити і перейти відразу до управління. Давайте натиснемо кнопку Next >> і перейдемо до наступної сторінки.

І так що тут нам пропонують: Унікальні кліки. -Завантаження вкладень. -Я хочу більше! Ставимо всюди галочки, раз пропонують такі послуги безкоштовно то чому б і ні, і далі тиснемо кнопку Next >>. Все ваш фід готовий до випуску в світ.

Повертаємося в нашу адміністративну панель нашого блогу. Заходимо в меню Модулі - Додати новий - в пошуку шукаємо плагін FD Feedburner Plugin після чого встановлюємо і активуємо його. Після установки, коли ви натиснете на його вкладку, то тут буде всього кілька рядків, і не лякайтеся якщо вони будуть англійською мовою, все що нам потрібно зробити це вставити в верхнє віконце адресу нашого фида який ми отримали і зберегли в блокноті.

Після того як вставили натискаємо Save >> або Зберегти >> і все, радіємо життю. Тепер всі наші кнопки з feedburner перенаправлені саме на цей фід автоматично.

У даній статті ми розібралися що таке фид, змогли створити Rss стрічку для нашого блогу. Пропоную зайнятися налаштуванням нашого фида в наступний моєї статті, яка є продовженням даної статті, де ми займемося налаштуванням всередині аккаунта feedburner.

Читати статтю «Як налаштувати RSS стрічку на своєму блозі?»

на Ваш сайт.

Як же їм надати таку послугу?
Чи не хочете його трохи одягнути?
Читати статтю «Як налаштувати RSS стрічку на своєму блозі?