Як створити сайт безкоштовно на CMS Ucoz?

  1. Реєстрація в CMS Ucoz
  2. Створюємо сайт безкоштовно на CMS Ucoz
  3. Як змінити назву сайту на CMS Ucoz?
  4. Ну і відео для тих, хто не любить читати

Цим постом я почну серію статей «Як створити сайт безкоштовно?». Сьогодні я розповім і покажу Вам, як створити сайт на безкоштовній системі управління контентом (CMS) Ucoz з картинками і відео. На прикладі я буду використовувати вже існуючу адресу електронної пошти, а ім'я, прізвище та дата народження будуть вигаданими - це не страшно, тому що сайт, створений в безкоштовній CMS Ucoz, можна в будь-який момент без проблем перенести в інший обліковий запис цієї системи.
Цим постом я почну серію статей «Як створити сайт безкоштовно
Якщо Ви знайомі з процесом реєстрації, то рекомендую перейти відразу до наступної частини - Створюємо сайт безкоштовно на CMS Ucoz

Реєстрація в CMS Ucoz

Почнемо. Переходимо на сторінку реєстрації ucoz.ru.
У вікні вводимо в першому полі свою адресу електронної пошти (я ввів створений раніше спеціально для того, щоб показати на прикладі реєстрацію в безкоштовній системі створення сайтів укозе), придумуємо пароль і вводимо його в другому полі, далі натискаємо кнопку «Продовжити».
Почнемо
Далі потрапимо на сторінку, на якій потрібно ввести особисту інформацію, погодитися з умовами використання сервісу, поставивши навпроти галочку. Під цим рядком написано, що сервіс безкоштовного створення сайтів Ucoz гарантує збереження Ваших конфіденційних даних. Після заповнення всіх полів натискаємо на кнопку «Реєстрація».

Після цього Ви побачите повідомлення, що для завершення реєстрації та підтвердження належності Вам адреси електронної пошти, зазначеного при реєстрації, необхідно перевірити свою електронну поштову скриньку і перейти за відповідним посиланням.

Заходимо в свою електронну поштову скриньку, переходимо в паку «Вхідні». Повідомлення повинно бути від користувача uID з поміткою "uID - Ласкаво просимо в наше співтовариство!». Відкриваємо лист і переходимо по посиланню, яка виділена на зображенні знизу.

Після переходу за посиланням потрапляємо на сторінку, на якій бачимо, що Ваш e-mail підтверджений. Щоб убезпечити свій аккаунт, пропонується задати секретне питання із запропонованих варіантів: дівоче прізвище матері, кличка домашньої тварини, номер Вашого паспорту, улюблений співак або співачка. Так само можна задати свій варіант питання, завдяки відповіді на який можна відновити свої реєстраційні дані в системі Ucoz. Задаємо пароль для панелі управління, який повинен відрізнятися від основного пароля і натискаємо на кнопку «Приступити до створення сайту».

На наступній сторінці натискаємо на кнопку «Створити сайт», потім натискаємо на кнопку «Увійти через uID» (можна побачити на другому малюнку на початку статті - кнопка розташована праворуч). У вікні, потрапляємо на сторінку входу в uID, вводимо e-mail і пароль, вказаний при реєстрації. Так само можна вибрати мову і за яким комп'ютером Ви намагаєтеся виконати вхід - своїм або чужим і натискаємо «Увійти». У попередньому вікні вводимо дані, які Ви вказували на малюнку 6 і потрапляємо на сторінку безкоштовного створення сайту.

Створюємо сайт безкоштовно на CMS Ucoz

У вікні задаємо назву майбутнього сайту, вибираємо домен (для подальшого заробітку на партнерських програмах рекомендую вибрати домен do.am), погоджуємося з правилами - ставимо галочку і натискаємо на кнопку «Створити сайт!».
У вікні задаємо назву майбутнього сайту, вибираємо домен (для подальшого заробітку на партнерських програмах рекомендую вибрати домен do
Далі бачимо повідомлення, що сайт успішно створено і переходимо по посиланню «Перейти в панель управління».

Бачимо вікно входу в панель управління сайтом. Пароль потрібно вводити той, який Ви задавали для отримання відповіді на контрольне запитання - пароль другий за рахунком при реєстрації.

У наступному вікні даємо назву сайту (на головній сторінці сайту його потрібно ставити окремо), можемо вибрати мову сайту і натискаємо на посилання «Вибрати дизайн».

У вікні, переходимо на сторінку # 2 і вибираємо дизайн # 795. У менеджері партнерки Adcrasher цей дизайн працює найбільш коректно.

Натискаємо на кнопку «Продовжити». Далі потрапляємо на сторінку вибору модулів для сайту. Ми залишаємо галочку тільки навпаки модуля «Редактор сторінок». Решта модулі нам не знадобляться. При необхідності будь-який з них можна буде підключити в панелі управління вже створеного сайту.

Потрапляємо в панель управління сайтом, ставимо галочку у вікні навпроти напису «Більше не показувати це вікно» і натискаємо на хрестик в правому верхньому куті.

Так як я писав статтю в кілька етапів, продовжу її з місця роз'єднання. Ця інформація буде корисною для початківців користувачів.
Переходимо по посиланню uid.me. У вікні вводимо свій e-mail і перший пароль, вказаний при реєстрації. Натискаємо кнопку «Увійти».

У наступному вікні вводимо вебтоп-пароль - другий пароль, вказаний при реєстрації.

У вікні, ми побачимо робочий стіл адмінки, що нагадує робочий стіл операційної системи Windows звичайного стаціонарного ПК. На робочому столі розташовані чотири значки: «Мої сайти», «Безпечний вхід», «Отримати кредитну карту», ​​«Тестовий бій Disciples». Кількома двічі на іконку «Мої сайти» і у вікні, можна вибрати будь-який з створених Вами сайтів або перейти в панель управління сайту - абревіатура ПУ, на зображенні виділена Зелена рамка. Спочатку значки розкидані по робочому столу. Я їх укомплектував в окремий стовпчик, щоб зменшити скріншот. Іншими значками я не користувався, відповідно не зможу описати їх призначення.

В меню в лівому верхньому кутку вибираємо «Редактор сторінок» - «Управління сторінками сайту».

Потрапляємо на сторінку управління матеріалами. Тут можна змінити інформацію про сторінку, додати або видалити сторінку.
Натискаємо на кнопку «Додати сторінку».

Прописуємо в полі «Простір назв:" її назва. У нашому випадку сторінка буде називатися «Партнерські програми». Копіюємо це ж назва в полі змісту сторінки і натискаємо кнопку «Зберегти». Потім ми змінимо зміст сторінки.
Природно, назва можна задати інше і, відповідно, зміст сторінки буде відрізнятися. Це можна зробити, якщо Ви вирішили створити певний тематичний сайт. Але на прикладі я хочу показати безкоштовне створення сайту, на обслуговування і утримання якого не потрібно буде витрачатися, так як сайт розміщений на безкоштовному домені і хостингу і, паралельно, заробляючи на ньому, набирати рефералів на різні партнерки.

Закриваємо цю вкладку в браузері, повертаємося на сторінку управління матеріалами, натискаємо на клавіатурі кнопку F5 для оновлення і бачимо, що в списку сторінок з'явилася сторінка з назвою «Партнерські програми». Далі натискаємо на кнопку зі значком очі навпроти напису «Партнерські програми» для редагування та наповнення сторінки.

Видаляємо напис в нижньому полі «Партнерські програми» та на її місці вставимо таблицю в якій буде стовпчик «Назва», в якому будуть розміщені клікабельні банери розміром 88 × 31 з реферальним посиланнями Пирятинська програм; у другому стовпчику вкажемо мінімальну виплату з цих партнерок; в третьому стовпчику зробимо короткий опис кожної з партнерок. Відповідно на прикладі у нас буде три стовпчика, а кількість рядків буде залежати від кількості додаються партнерських програм. У нашому прикладі - це три рядки. Відповідно створюємо таблицю 3 × 3. Іконка таблиці виділена Зелена рамка.

Далі натискаємо на іконку «Редагувати таблицю / осередок» - праворуч від іконки «Створити таблицю».

Задаємо властивості таблиці. У нашому випадку в закладках «Авторазмер» і «Стиль» нічого міняти не будемо. Задані властивості застосовуються до всієї таблиці - до всіх стовпчиків і рядків. Натискаємо «Застосувати» і «Ок».

Затиснувши ліву кнопку миші, виділяємо перший рядок таблиці і задаємо її властивості, вибравши «Редагувати осередок».

Прописуємо в кожному стовпчику в першому рядку назву кожної колонки. У перший осередок другого рядка першого стовпчика додамо картинку в таблицю у вигляді банера розміром 88 на 31 піксель. Для цього зліва натискаємо по значку картинки (виділено Зелена рамка), а у вікні, натискаємо на значок папки (виділено Зелена рамка справа).

У вікні, нам по-замовчуванням пропонується завантажити картинку з комп'ютера, натиснувши на кнопку «Огляд». Ставимо галочку праворуч від цієї кнопки і завантажимо картинку з партнерки.

Як приклад я буду завантажувати картинку з іншого сайту, на якому вже є подібна таблиця з банерами. Для цього переходимо на сайт (в партнерка це зазвичай кнопки «Банери» або «Рекламні матеріали»). Наводимо мишку на потрібний нам банер, натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Копіювати посилання на зображення».

Повертаємося в файловий менеджер і зліва від галочки в порожнє поле вставляємо це посилання (Ctrl + V). Натискаємо кнопку «Завантажити файл і бачимо, що картинка завантажена. Якщо у Вас планується кілька різних розділів на сайті, то краще банери і картинки розділити по папках, натиснувши на кнопку "Створити папку".

Кількома на назву картинки. У нашому випадку це "web-rom_88x31.gif" і у вікні форматіруем її щодо осередку, як показано на зображенні нижче. Ширину і висоту банера задавати не потрібно, так як його розмір у даному випадку у нас вже правильно визначений. Натискаємо "Вставити".

Тепер прив'яжемо до цього банеру реферальськой посилання. В редагуванні вмісту сторінки натискаємо на нашу банеру і вирівнюємо його посередині комірки, натиснувши на кнопку, виділену Зелена рамка, в рядку форматування тексту. Далі калікаем по значку ланцюжка в першому рядку форматування, так само виділеного Зелена рамка. У вікні вибираємо префікс адреси (в нашому випадку це http), вставляємо адресу реферального посилання без цього префікса, вибираємо, щоб посилання відкривалася в новому вікні, задаємо її опис і натискаємо кнопку "Вставити", потім кнопки "Застосувати" і Ок ».

У другому стовпці, у другому рядку, у другій клітинці вказуємо мінімальну виплату, в третій клітинці додаємо стислий опис. Третій рядок таблиці заповнюємо аналогічним чином і отримуємо результат, показаний на малюнку нижче. Після натискання на кнопку «Зберегти», створена таблиця опублікує на сайті.

В редагуванні сторінки, при наведенні на кожну іконку під написом «Вміст сторінок:», спливе підказка - це полегшить Вам форматування даних на сторінці.

Звичайно, для прискорення процесу можна просто додати банери і цього здасться мало, але якщо додати короткий опис до кожної партнерке і більш розгорнутий опис під таблицею для кожного типу партнерок, то з'являється значна ймовірність отримувати відвідувачів з пошукових систем.

На прикладі я додав в таблицю дві партнерки і цього, думаю, буде досить. Потрібні Вам сторінки і партнерки Ви додасте аналогічно наведеним вище прикладам. Як додавати конкретну партнерську програму на безкоштовно створений сайт, щоб почати з нею працювати і з її допомогою заробляти, я розповім в статтях, написаних окремо під кожну партерку.

Як змінити назву сайту на CMS Ucoz?

Заходимо в Панель управління сайтом, вибираємо Редактор сторінок - Управління сторінками сайту, далі вибираємо в глобальних блоках верхню частину сайту і нижче, замість напису «Мій сайт», задаємо свою назву сайту.
Заходимо в Панель управління сайтом, вибираємо Редактор сторінок - Управління сторінками сайту, далі вибираємо в глобальних блоках верхню частину сайту і нижче, замість напису «Мій сайт», задаємо свою назву сайту

Упевнений, виходячи з цієї та наступних статей Ви вже зрозумієте, як створити сайт безкоштовно і заробити на партнерських програмах. На інших CMS я зупинюся окремо.

Ну і відео для тих, хто не любить читати

, Щоб нічого не пропустити.

З повагою, Сергій Грицюк .

Як змінити назву сайту на CMS Ucoz?

Дополнительная информация

rss
Карта