Як вивести google adsense Поради вебмастера

Шановні друзі, всім знову привіт! Сьогодні у мене на блозі гостьовий пост про те, як вивести гроші з Google AdSense в Україні, я думаю пост буде Вам цікавий і корисний, особливо якщо Ви живете в нашому братньому державі Україна. А може у Вас там є родичі і знайомі, тоді Ви зможете поділитися з ними цією статтею. Загалом мова сьогодні піде про виведення грошей з сервісу Google AdSense.

Отже, знайомтеся, сьогодні у мене в гостях Тетяна Висоцька, автор блогу «Дивовижний вояж», яка люб'язно підготувала дану статтю і готова поділитися з Вами своїм досвідом переведення в готівку чеків від Google AdSense, за що їй величезне спасибі. Тетяна на успішно веде свій блог, допомагає своїм читачам, ділиться різними корисними щодо подорожей і всім тим, що пов'язано з подорожами. Загалом читайте статтю і застосовуйте на практиці.

Багато веб-майстри стикаються з проблемою отримання грошових коштів по чеку Google AdSense. Якщо в Росії це вирішується за допомогою платіжної системи Rapida, то в Україні цей спосіб не працює.

Хочу поділитися своїм досвідом і розповісти, як отримати гроші від Google AdSense в Україні. Відразу уточню, в налаштуваннях облікового запису Google AdSense у мене був зазначений спосіб оплати - чек, поштова доставка в євро. Чек був отриманий на протязі 3-х тижнів з моменту відправлення.

Отримавши довгоочікуваний конверт з чеком я зовсім не знала, що робити з ним далі і звичайно почала шукати потрібну мені інформацію в інтернеті. Прочитала, що гроші Google AdSense в Україні можна отримати через Приват Банк. Як отримати гроші по чеку Google в Росії написано багато, а ось про Україну інформації було вкрай мало.

На сайті землячки я прочитала статтю про отримання грошей за чеком Google, автор розповідала про свої пригоди по різних банках. В результаті чого вона отримала свої гроші в Ощадбанку через банківську операцію інкасо. Але при цьому їй довелося не один раз відвідати банківську установу і заповнити купу різних паперів. Мені цей варіант зовсім не сподобався. Зваживши всі «за» і «проти» я попрямувала в найближчий Приват Банк з повною упевненістю, що все вийде без зволікань.

Шкода, що не взяла з собою фотоапарат, тому що обличчя молодої людини, якого я простягнула чек потрібно було просто бачити. Він довго крутив чек в руках, розглядав на світлі водяні знаки, добре, що хоч не пожував. Повернувши чек мені назад касир сказав, що допомогти нічим не може і порадив звернутися в Банк Аваль, який вважається найкращим банком в Україні.

Тут не можу промовчати ... Шановні директора банків! Дивіться кого ви приймаєте на роботу!

В цей же день я вирушила в Аваль, де все пройшло за аналогічним сценарієм. Одна зі співробітниць порадила знайти інший спосіб, тому що Банк Аваль бере великий відсоток за переведення в готівку іменних чеків іноземних банків і процедура отримання грошових коштів може затягнутися на місяць.

Повернувшись додому я знову почала шукати потрібну інформацію в інтернеті і знайшла два способи, як отримати гроші від Google AdSense в Україні. Перший - Приват 24 і другий спосіб - платіжний сервіс https://liqpay.com/. Я вирішила спробувати перевести в готівку чек через Liqpay.

Оскільки я відмовилася від реклами Google AdSense (залишила її в старих постах), на користь Яндекс Директ , Вирішила не затягувати процедуру і отримати «набігла» мінімальну суму в короткі терміни. Через сервіс Liqpay ви можете отримати свої гроші по чеку протягом 6 місяців.

1. Для початку потрібно пройти реєстрацію, вказавши номер свого мобільного телефону, після чого ви отримаєте смс з паролем для входу. Для кожного нового входу на ваш телефон буде приходити новий пароль.

Для кожного нового входу на ваш телефон буде приходити новий пароль

2. Далі зайдіть в розділ МІЙ LIQPAY- ЧЕКИ Google. Тут необхідно завантажити обидві сторони вашого чека відскановані або фото, головне, що Важливо! Спочатку поставте свій підпис на зворотному боці чека в формі Payer's Endorsement. На сайті Liqpay про це ані слова, я уточнювала в службі підтримки. До речі, якщо у вас в ході всієї процедури по переведенні в готівку виникнуть питання звертайтеся відразу в службу підтримки. Так ви заощадите час і в лічені хвилини отримаєте відповідь.

Так ви заощадите час і в лічені хвилини отримаєте відповідь

Після завантаження чека, перевірте, натиснувши на front.jpg і back.jpg. Поруч із завантаженими файлами з'явиться статус «не розглянута». Він не зміниться поки ви не отримаєте гроші на рахунок в Liqpay.

Він не зміниться поки ви не отримаєте гроші на рахунок в Liqpay

3. Далі все просто і зрозуміло. Слідуючи інструкції, необхідно відправити оригінал чека з підписом за вказаною адресою простим або рекомендованим листом.

ЦЕБ, Приват 24, вул.Набережна Перемоги 50, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, 49094, Україна

Обов'язково прочитайте про ліміти по прийняттю чеків до виплати!

Обов'язково прочитайте про ліміти по прийняттю чеків до виплати

4. Лист з чеком буде доставлено в головний офіс в Дніпропетровську протягом 3-5 днів. Рекомендований лист скоротить терміни. Не чекайте відповіді, краще зверніться в службу підтримки, щоб упевнитися про отримання вашого чека.

5. Коли вам підтвердять, що чек Google AdSense отримано приступайте до процедури підключення платіжної картки. Тут були деякі труднощі. У мене не було платіжної картки ПриватБанку. Я намагалася підключити карту Дельта Банку, але вона не підійшла, довелося заводити ще одну « чарівний гаманець »ДБ для розрахунків в інтернеті. З картами ПриватБанку ніяких проблем не буде і беруть найменший відсоток. Головне пам'ятати, що будь-яка карта повинна підходити для розрахунків в мережі Інтернет.

Як тільки ваш чек буде схвалений, в своєму кабінеті Liqpay в верхньому правому куті ви побачите баланс рахунку. Моя сума була в євро, тому зняли 3%. Обов'язково уточніть у оператора, як краще вивести ваші гроші з мінімальною комісією.
6. Обміняти валюту на валюту вашої карти ви можете в розділі МІЙ LIQPAY, що я власне і зробила.

В результаті гроші були зараховані на карту через 4 дня. Якщо зробити все відразу протягом тижня ви можете отримати свої кошти від Google AdSense без черг в банках і інших зволікань з оформленням бланків.

Дякую Євгенія, за те що дозволив поділитися своїм скромним досвідом як отримати гроші від Google AdSense в Україні.

Можливо вам відомі інші способи, більш вдалі. Поділіться ними в коментарях і допоможіть іншим блогерам отримати чесно зароблені гроші з найменшими втратами.

Дякую за вашу увагу! Бажаю вам відмінних заробітків!

Тетяна, величезна тобі спасибі за відмінну статтю, я впевнений, що даний пост принесе користь читачам і нові знання. Друзі, також хочу Вам нагадати, що це не перший гостьовий пост Тетяни на моєму блозі. Таня вже ділилася з нами тим, як вийти з під фільр АГС , Стаття заснована на її особистому досвіді, вона змогла самостійно вийти з під фільтра і зараз блог Тетяни має ТІЦ 20. Ось такі от справи.

Загалом на цьому на сьогодні все. Чекаємо від Вас коментарів і питань до даної статті.

З повагою, Євген Вергус .

Дополнительная информация

rss
Карта