Як вставити об'єкт Flash SWF в WordPress запис

  1. Метод з плагіном
  2. Метод з кодом

Якщо ви коли-небудь пробували вставити Shockwave Flash файл у ваш блог на WordPress, то ви знаєте, що зробити це не так просто. Крім того, якщо ви розміщуєте ваш блог на wordpress.com , То ви не зможете завантажувати flash з міркувань безпеки. Якщо у вас є свій хостинг-акаунт, то є кілька способів, за допомогою яких ви зможете завантажувати swf файли в ваші WordPress записи. Перший варіант включає використання плагіна. Цей варіант кращий, якщо ви не дуже добре звертаєтеся з кодом. Інший спосіб вимагає базових знань html. У цій статті ми покажемо, як вставити swf в запису WordPress за допомогою плагіна і без нього.

Метод з плагіном

Для початку вам потрібно завантажити і встановити Easy Flash Embed для WordPress. Цей плагін настільки простий, що в меню адміністратора навіть не додається ніяких налаштувань. Все, що вам потрібно, це використовувати шорткод при створенні записів, ось так:

[Swf src = "http://www.example.com/my-flash-file.swf" width = 300 height = 100]

Просто замініть атрибут src посиланням на ваш flash файл і змініть відповідно height і width.

Завантажити Easy Flash Embed плагін ви можете тут
Завантажити Easy Flash Embed плагін ви можете тут.

Якщо ви не знаєте, що таке плагіни і як їх встановлювати, подивіться цей урок.

Метод з кодом

Для тих, хто хоче мати більше контролю над кодом, ми покажемо, як вставити ваші flash файли прямо в WordPress записи, пости і навіть теми. Хоча за роки було придумано безліч способів зробити це, найпростіший і підходить під стандарти - використовувати елемент.

Код вставки буде виглядати приблизно так:

& Lt; object id = "flashcontent" classid = "clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width = "550px" height = "400px" & gt; & Lt; param name = "movie" value = "mymovie.swf" / & gt; & Lt;! - [if! IE] & gt; - & gt; & Lt; object type = "application / x-shockwave-flash" data = "mymovie.swf" width = "550px" height = "400px" & gt; & Lt;! - & lt;! [Endif] - & gt; & Lt; p & gt; Fallback or 'alternate' content goes here. This content will only be visible if the SWF fails to load. & Lt; / p & gt; & Lt;! - [if! IE] & gt; - & gt; & Lt; / object & gt; & Lt;! - & lt;! [Endif] - & gt; & Lt; / object & gt;

Зверніть увагу, що ви використовуєте 2 елементи <object>. Зовнішній елемент - для Internet Explorer, тоді як внутрішній - для всіх інших браузерів. Ви можете змінювати ваш альтернативний текст, якщо необхідно. Ви можете додати також інші опції <param>, наприклад wmode або allowScriptAccess.

PS Завжди потрібно використовувати wmode = transparent, щоб ваша вставка не перекривали існуючий контент, наприклад плаваючий блок.

джерело: WPBegi n ner.com

Дивіться також:

Дополнительная информация

rss
Карта