Як вставити відео на WordPress сайт без плагінів і коду

  1. Як додати відео на WordPress сайт У цьому уроці ми поговоримо про те, як додавати відео в запису...
  2. Шорткод для Vimeo:

Як додати відео на WordPress сайт

У цьому уроці ми поговоримо про те, як додавати відео в запису і на сторінки вашого блогу. Одним з найпростіших способів додати відео на ваш сайт - це завантажити його на сайт один з сервісів, що надають послуги безкоштовного відеохостингу, таких як YouTube або Vimeo. Після того, як ваше відео буде успішно завантажено і конвертовано, можна скопіювати «Код для вставки / Embed Code» і вставити в вашу запис. Однак завдяки вбудованій функції вставки об'єктів WordPress, це можна зробити ще легше. Наприклад, у мене є класне відео, яке я хотів би додати на свій сайт. Все, що потрібно зробити - це скопіювати адресу цього відео, а потім повернутися до блогу і створити новий запис. Тепер необхідно вставити посилання прямо в поле для контенту. Я дам цього запису назву і вставлю посилання, яке було скопійовано з сайту відеохостингу, а потім натисну «Опублікувати».

Якщо подивитися на цю запис, можна побачити, що WordPress не тільки вставив необхідне відео, але і ідеально підігнав його розмір. При бажанні, ви можете змінити розміри відеоплеєра, в якому демонструється ролик. Виконується це застосуванням шорткодов (Shortcode API) - спеціальний пристрій, який передбаченої в WordPress, починаючи з версії 2.5. Не вдаючись в детальний опис цих дуже зручних інструментів, наведемо вид шорткода для нашого випадку ( скачати шорткоди в текстовому форматі):

Шорткод для You Tube:

Шорткод для вставки відео з YouTube

Шорткод для Vimeo:

Шорткод для вставки відео з Vimeo

Тут width і height відповідно ширина і висота плеєра для демонстрації ролика. Зверніть увагу: цифри розмірів вікна задаються в пікселях і записуються в лапках. Замість фраз «Посилання на відео з YouTube» або «Посилання на відео з Vimeo» підставляєте скопійоване на відповідному сайті посилання. Ви можете використовувати цей спосіб додавання відео не тільки з сайту Vimeo, а й з багатьох інших популярних ресурсів відеохостингу, включаючи Flickr, Instagram, SoundCloud, Twitter, YouTube і т.д.Ви також можете відвідати цю сторінку www.codex.WordPress.org/Embeds для отримання більш детальної інформації.

Якщо з яких-небудь причин цей спосіб не працює на вашому блозі, або ви просто хочете отримати більше контролю над параметрами розміщеного вами відео, ви можете вставляти відео в ваші записи вручну. Спочатку задайте необхідний вам розмір відео, потім скопіюйте код для його вставки. Після цього перейдіть в панель адміністрування і створіть новий запис або сторінку, і перед тим, як ви вставите код, переконайтеся, що перейшли в режим «Текст». Це важливо, тому що якщо ви вставите посилання на відео в режимі «Візуальний», то WordPress просто відобразить текст коду замість відео.

Після того, як ви вставили код, ви можете використовувати попередній перегляд, або відразу опублікувати вашу запис для того, що переглянути, як виглядає ваше відео на сторінці блогу. Додавання відео на WordPress сайт за допомогою автоматичної функції вставки об'єктів є найбільш простим, тому для більшої зручності ми радили б вам використовувати саме її.
Крім відео і фотографій, в блог можна додавати і інші типи файлів. Більш детально ми зупинимося на цьому в наступному відео.

Якщо у вас виникли проблеми з переглядом - ви можете подивитися відео « Як вставити відео на WordPress c YouTube, Vimeo (Уроки WordPress для початківців) »На YouTube.

Дополнительная информация

rss
Карта