Як вставити відео з YouTube в опис

Вітаю, Друзі

Вітаю, Друзі!

З цього відео ви дізнаєтеся як в опис товару вставити відео з самого популярного сервісу для зберігання і поширення відеороликів - з YouTube. Урок знову з нового відеокурсу «Готовий інтернет-магазин на 1С-Бітрікс 14 за 4 години» .

Урок практично не має відношення до Бітрікс, а тільки до створення інтернет-магазину. Показана технологія вставки відео в опис підійде для будь-якого магазину, на будь-якому движку, хоч на OpenCart, хоч на Joomla, хоч на самопісний. Цим я ще раз хочу сказати, що курс не стільки зі створення сайту на Бітрікс, скільки зі створення прибуткового інтернет-магазину, але з з усіма можливостями Бітрікс прямо «з коробки».

Запис відеокурсу по новій версії 1С-Бітрікс повністю закінчена. Хоча я так і не дочекався виходу майстра переходу з шаблонів 12 версії на нові адаптивні шаблони. Але, як тільки такий майстер вийде, я відразу запишу цей урок і викладу його тут для всіх. В результаті курс став на 8 годин довше попереднього, так як з запуску попередньої версії курсу вийшло багато нового функціоналу, весь він повністю розкритий в новому курсі. В результаті курс вийшов тривалістю 22 години.

Зараз відеокурс відправлений на захист від піратів, і вже на наступному тижні я запущу його продажу. Хто чекав цього моменту кілька місяців - можна починати радіти :)

Я викладу тут, на блозі, ще пару уроків з цього відеокурсу, на теми, які раніше не висвітлювалися, і які легко можна виділити як окремі уроки без прив'язки до інших уроків курсу.

Ну а зараз запускайте відео і дивіться як просто інтегрувати на сайт ролики на YouTube:

На цьому сьогодні все! Не забуваємо тиснути на соціальні кнопки зліва і задавати свої питання трохи нижче в коментарях!