Як заробити на партнерських програмах. З чого почати?

  1. 1. Якщо Є свій сайт
  2. 1) Встановити на свій сайт рекламу з оплатою за клік (показ, перехід)
  3. 1) Арбітраж трафіку
  4. 2) Залучення рефералів або клієнтів

Партнерські програми є постійним джерелом доходу для багатьох веб-майстрів, інтернет-підприємців, блогерів, і т

Партнерські програми є постійним джерелом доходу для багатьох веб-майстрів, інтернет-підприємців, блогерів, і т.д. А для кого-то заробіток на партнерках - це єдиний заробіток в інтернеті. Багато людей, освоївши заробіток на партнерських програмах, звільняються з основної роботи. Багато - відкривають свої компанії і розвиваються в обраному напрямку.

Давайте спробуємо відповісти на питання "Як же все-таки можна заробити на партнерських програмах?" З точки зору новачка.

Заробити на партнерках можна 2 способами:

1. Якщо Є свій сайт

У мережі, напевно, вже написана не одна тисяча сторінок на тему "якщо у вас є свій сайт, то ви можете заробити хороші гроші в інтернеті". Я всього лише повторюся. Дійсно, при наявності власного сайту можна отримувати хороший дохід, в тому числі і за допомогою партнерських програм. Єдине, про що зазвичай не говорять, так це те, що для отримання прибутку з сайту, його треба гарненько розкрутити і вкласти чимало сил і часто коштів.

Не будемо в цій статті говорити про сайтобудування і розкручування сайтів, поговоримо краще про монетизацію вже готового і розкрученого проекту.

Як заробити на партнерських програмах при наявності власного сайту:

1) Встановити на свій сайт рекламу з оплатою за клік (показ, перехід)

Це найбільш простий спосіб заробітку на партнерських програмах при наявності свого сайту. Потрібно буде просто встановити певний рекламний код і отримувати щоденну прибуток. Притому, чим вище відвідуваність, тим вище буде дохід. Також на можливий дохід з сайту впливають ще кілька чинників:

- вартість кліка. Чим вона вища, тим дохід буде більше. Можна взагалі заборонити показ усіх оголошень з низькою вартістю на своєму сайті (це я про контекст кажу), але тоді кількість кліків на порядок знизиться.

- тематика сайту. Чим більше конкурентна ніша, тим більше можна заробити (тому що в висококонкурентних тематиках завжди висока вартість кліка і велика кількість прямих рекламодавців), але і конкурентів буде більше. Так що тут вибирати Вам.

- CTR оголошення. Це відносини числа кліків до числа показів. Щоб збільшити CTR потрібно експериментувати. Наприклад, змінювати розмір рекламних блоків, міняти їх розташування, можливо, навіть колір поміняти. І постійно треба стежити за отриманим результатом, якщо CTR після змін збільшився, то всі зміни залишаємо.

- якість трафіку. Теж важливий показник, адже багато партнерки оцінюють якість трафіку, і, для вебмайстрів з якісним трафіком пропонуються особливі умови (підвищена вартість кліка, переходу і т.п.). Тому завжди треба підвищувати якість трафіку на своєму сайті. Якісним завжди вважався трафік з пошукових систем.

2) Встановити рекламу з оплатою за дію (CPA)

Цей спосіб заробітку на партнерських програмах підійде всім власникам сайтів. Досить лише зареєструватися в одній з CPA-мереж і встановити рекламний код на свій сайт. Про плюси і мінуси такого способу заробітку ми вже говорили в статті Як заробити на сайті. Всі способи докладно .

3) Залучення клієнтів або рефералів

Для заробітку цим способом досить лише зареєструватися у відповідній партнерській програмі і поставити посилання до себе на сайт. Рекомендуючи сервіс, ви будете заробляти:% з продажів або% від доходу і витрат. За такою схемою працюють практично всі партнерські програми, і майже всі вони мають реферальні програми.

2. Якщо НІ свого сайту

При відсутності власного сайту теж є можливості заробітку на партнерських програмах, хоча їх і трохи менше, але все ж вони є.

Як заробити на партнерських програмах, якщо свого сайту немає:

1) Арбітраж трафіку

Як заробити в CPA-мережах, якщо свого сайту немає, але зате є невеликий початковий капітал, бажання працювати в сфері маркетингу і крапелька кмітливості? Правильно, займатися арбітражем трафіку.

Арбітраж трафіку - це покупка реклами в одному місці (зазвичай це реклама з оплатою за клік, показ або добу розміщення) з метою рекламувати товари чи послуги будь-якого оффера. Оплатою в даному випадку може бути як фіксована сума за продаж, так і певний% з продажу.

2) Залучення рефералів або клієнтів

Один з найпростіших способів заробітку на партнерських програмах, особливо для новачків. Як уже писалося вище на залученні рефералів або клієнтів можна непогано заробити. Але що робити, якщо немає свого сайту? Хтось запрошує своїх друзів і знайомих, хтось пише про переваги сервісу (куди власне і треба залучати людей), ну а більшість просто-напросто займається СПАМом, як в соцмережах, на форумах, так і за допомогою e-mail і інших методів.

Причому СПАМ розсилають не тільки новачки, але і досвідчені рефоводи. СПАМ ніхто не любить, тому намагайтеся все ж його не надсилати, навіть якщо виберете заробіток на залученні рефералів і клієнтів в різні сервіси, та й забанити можуть за надто агресивні дії.

Ось ми і розглянули основні способи заробітку на партнерських програмах. А вже з чого почати і що підійде Вам - вирішуйте самі. Всім добра))

Але що робити, якщо немає свого сайту?