Як заробити в інтернеті новачкові з нуля

 1. Як заробити в інтернеті Сьогодні буде хороший, великий пост на тему як заробити в інтернеті. Розрахований...
 2. продаж посилань
 3. Посилання з разовою оплатою
 4. Посилання з щомісячною оплатою
 5. на трафіку
 6. На контекстній рекламі і PPC
 7. на банерах
 8. власні знання
 9. На групі в вконтакте
 10. на кліки
 11. На час написання повідомлень на форумах
 12. копірайтинг
 13. інвестиції
 14. Як заробити на блозі
 15. Післямова
 16. Як заробити в інтернеті
 17. Передмова
 18. продаж посилань
 19. Посилання з разовою оплатою
 20. Посилання з щомісячною оплатою
 21. на трафіку
 22. На контекстній рекламі і PPC
 23. на банерах
 24. власні знання
 25. На групі в вконтакте
 26. на кліки
 27. На час написання повідомлень на форумах
 28. копірайтинг
 29. інвестиції
 30. Як заробити на блозі
 31. Післямова

Як заробити в інтернеті

Сьогодні буде хороший, великий пост на тему як заробити в інтернеті. Розрахований він в основному для новачків, а й досвідчені Манімейкер і оптимізатори теж зможуть знайти що-небудь корисне.

Способів і видів заробітку в інтернеті існує величезна безліч, і я постараюся описати самі основні.

Передмова

Найчастіше, що б заробити в інтернеті, нам потрібно створити сайт. Звичайно можна заробляти на всяких кліки або перегляді реклами, але це все повна херня. Заробити в інтернеті можна найбільше саме з сайту (ну а про те як заробити в інтернеті, та ще й без сайту, та ще й без вкладень, та ще й новачку, ви знайдете інформацію ближче до кінця цього поста). Виберіть улюблену тематику, не поскупилася грошей на нормальний хостинг і домен і вперед заробляти гроші!

продаж посилань

Продаж посилань - це мабуть один з найпростіших, і поширених методів заробітку в інтернеті. Сенс його, як ви вже зрозуміли, полягає в продажу посилань з сайту, на різних біржах. Ціна посилання визначається віком сайту, його ТІЦем (про те як підняти тиц ) І наявністю в Яндекс каталозі і в Dmoz . В принципі, що б досягти успіху в цій ніші, вам потрібно просто любити свій проект, і не боятися вкладати в нього чуть чуть грошей.

Посилання з разовою оплатою

Або так звані "вічні посилання". Вони продаються раз і назавжди. Продають їх в основному з хороших сайтів для людей, з постійно оновлюється контентом. Зараз в рунеті існує дві популярні біржі вічних посилань: Miralinks - одна з найбільш зручних бірж. Вам навіть робити нічого не доведеться, тільки розміщувати статті на своєму сайті. Вимоги і дохід високі. Gogetlinks - великі вимоги до сайту, зате і великий дохід. Сайт з 10 тиц може спокійно заробляти 3000р на місяць, особливо не напружуючись. Мій великий мануал по роботі з ggl можна почитати тут . Rotapost - вимоги нижче ніж в ggl, і місцями побільше заявок .. але і ціни на номери порядок нижче. Кількість чи якість вирішувати вам самим. Деякі люди заробляють дуже гарні гроші на подібних посилання, ось наприклад фінстріп Прокудіна

Посилання з щомісячною оплатою

Ну або в простолюдді сапоссилкі. Посилання продаються автоматично (після установки коду) з усіх сторінок сайту, причому чим більше сторінок тим краще. Такі посилання можна зняти в будь-який момент. Зазвичай такі посилання продаються з сателітів (багатосторінкових сайтів зроблених спеціально для продажу посилань), "білим" проектам, подібний вид заробітку, я б не радив. Найвідоміші біржі в рунеті: Trustlink - аналог ggl, великі вимоги, великі ціни. Є навіть калькулятор, на якому можна порахувати приблизний дохід. Sape - щось на зразок аналога РотаПост, з різницею в тому, що приймає практично будь-які сайти. Знову ж, є люди які роблять дуже непогані гроші, ось наприклад фінстріп ледачого бомжа

на трафіку

Наступний вид заробітку в інтернеті, це заробіток на трафіку. Тільки тепер, нам потрібен сайт з великою відвідуваністю. Велику відвідуваність легко організувати за допомогою rookee ( мануал по роботі з системою ) і моїх стратегій . Знову ж заробіток на трафіку буває різних видів.

На контекстній рекламі і PPC

Або в простолюдді PPC (pay per click), в інтернеті існує купа партнерських програм, які будуть викуповувати кліки на вашому сайті. Партнерок багато, але хороших мало: Google adscence - контекстна реклама від гугла. Розміщуєте блоки на сайті, і чекаєте поки користувачі накликають вам пристойну суму 🙂 РСЯ - те ж саме, тільки від вітчизняного пошуковика. Вимоги до сайту більше, дохід приблизно такий же. Так само існують різні тизери і тд, але це вже особистий вибір кожного.

на банерах

В принципі все те ж саме, тільки платять не за кліки, а за час перебування банера на вашому сайті. Особисто я віддаю перевагу саме цей вид заробітку на трафіку (мої розцінки можна подивитися тут ). Але знову ж таки, важливий цільовий трафік (відповідний вашої тематики), і чим більше його буде, тим краще. Rotaban - мабуть найпопулярніша і найзручніша банерна біржа в інтернеті. Дуже зручно - просто віщаєте заглушку, при кліці на яку, користувач перейде на сторінку з розцінками.

власні знання

Інтернет - відмінне місце для продажу ваших власних знань. Ви фахівець в чому то? Відмінно! Продавайте платні консультації, або курси. Або можна написати власну методику, і продавати її. Особисто я, продаю свої послуги і свої стратегії (ось мій пост роздум про це ). Доходом я в принципі задоволений, на дрібниці вистачає , Але у мене ще купа цілей .. і потрібно постійно працювати.

На групі в вконтакте

За допомогою цього методу, мабуть, навіть школяр зможе заробити свої перші гроші в інтернеті. По суті метод досить простий, потрібно створити групу або паблік і розкручувати його. Розкручувати можна самими різними способами: просто запрошувати всіх друзів, використовувати вікінг ботовод (або інші подібні програми) або просто закуповувати реклами.

Паблік повинен бути живим і постійно оновлюватися, що підвищить перегляди паблік / групи живими людьми (адже рекламодавців цікавить саме це). Потім, коли ваша група вконтакте встане на ноги, її можна додати в trendio .

Тренд - біржа з купівлі / продажу реклами в групах в вк. Інтерфейс там зрозумілий і доброзичливий, так що розберетеся. милості прошу реєструватися .

на кліки

Знову ж метод, який дозволить заробити в інтернеті навіть школяреві. Сенс його полягає в тому, що потрібно кликати по рекламі або читати листи. Робота не пильна, але трохи нудновато. Ідеально підходить для тих, у кого є багато вільного часу і для тих, хто хоче створити додатковий заробіток в інтернеті. Кажуть, що заробляти в інтернеті на кліках можна приблизно 100 - 200 баксів на місяць. Це, звичайно, не може стати основним джерелом доходу, але як приємний бонус згодитися.

Найвідомішою системою по заробітку на кліках і поштою є seosprint . Знову ж, інтерфейс там вкрай простий і зрозумілий, тому ви зможете розібратися без моєї допомоги, тому реєструйтеся і починайте заробляти свій мільйон.

На час написання повідомлень на форумах

Ще один відмінний спосіб заробітку для новачків, що дозволяє з легкістю заробляти до 10 доларів в день. Просто потрібно спілкуватися на форумі, і за це Вам будуть платити гроші. Куди вже простіше? Так спілкуючись наприклад на forum-profit.ru ви будете отримувати від 0.05 $ за повідомлення і завжди будете в курсі останніх новин заробітку і інвестицій в інтернеті. Набагато краще і вигідніше заробітку на кліках.

копірайтинг

Копірайтинг, це відмінний спосіб заробітку в інтернеті, який плюс до всього ще й не вимагає вкладень. Ви просто пишіть статті, і отримуєте за це гроші. Вельми просто неправда? Самою краще і найвідомішою біржею копірайтингу є - contentmonster.ru . Сувора модерація для авторів, а й непогані середні ціни за замовлення. Новачкам або тим хто нічого не розуміє в сайтах безперечно варто спробувати. Пишіть статті на цікаві вам теми -> дізнаєтеся нову інформацію -> отримуєте за це гроші -> відмінно же Моя дівчина наприклад заробляє по кілька тисяч рублів на місяць, працюючи по годині в день. Непогані легкі гроші, особливо для студентів.

інвестиції

Інтернет це відмінне місце для вкладення. Можна купувати проекти і монетизувати їх (ось пару успішних і не дуже історій на цей рахунок ). Сайти можна купувати ось тут . Все автоматизовано, зручно і виключає можливість кидка.

Так само, в інтернеті можна заробляти вкладаючись в ПАММ рахунки. Ну фактично ви віддаєте ваші гроші в руки Форекс трейдерам, які потім відіграють на біржі. Якщо вкладати в консервативні рахунку (які ризикують по мінімуму), то можна мати непоганий стабільний дохід. Вкладатися раджу в FX Trend , Але перш ніж вкладати, варто почитати мій пост про ПАММ рахунках або мої звіти про інвестування:

Як заробити на блозі

Вирішив, виділити заробіток на блозі окремим пунктом. Так як блог, відмінно поєднує в собі всі перераховані вище методи.

Тут відмінно можна продавати посилання, і вішати банери і продавати послуги. Особисто я, заробляю на цьому блозі використовуючи всі перераховані вище методи. Але мабуть головним аспектом бути той факт, що блог поставляє мені клієнтів на просування. Чудовим прикладом успішного заробітку на блозі є Олексій Скорняков, який заробив мільйон рублів за рік, за допомогою блогу (ось його пост ). Добре розкручений блог, практично як маленький бізнес. Имхо, якщо хочете з аработать в інтернеті, то починайте з заробітку на блозі.

Післямова

А чи варто? Запитайте ви .. Заробляти в інтернеті краще ніж сидіти в задушливому офісі. Вже через півроку наполегливої ​​роботи, ви зможете знайти фінансову незалежність, а через рік вам буде вистачати на "хорошу" життя. Це звичайно не всі способи заробітку, є ще заробіток на купонах і знижки (До речі теж дуже простий метод заробітку в інтернеті) і форекс і фарма і ще багато всього .. але вони не завжди доступні і зрозумілі новачкові. А поки, ось вам приблизна схема:

Вибираєте тематику -> створюєте сайт (блог) -> ведете його -> вибираєте стиль заробітку -> заробляєте в інтернеті

Ось мабуть і все .. заробляйте в інтернеті, заробляйте на блозі, підписуйтесь на мої оновлення, реєструйтеся в системах (рефералам допомагаю), задавайте питання, і Залишайтеся на зв'язку !

І нехай прибуде з вами seo !

Як заробити в інтернеті

Сьогодні буде хороший, великий пост на тему як заробити в інтернеті. Розрахований він в основному для новачків, а й досвідчені Манімейкер і оптимізатори теж зможуть знайти що-небудь корисне.

Способів і видів заробітку в інтернеті існує величезна безліч, і я постараюся описати самі основні.

Передмова

Найчастіше, що б заробити в інтернеті, нам потрібно створити сайт. Звичайно можна заробляти на всяких кліки або перегляді реклами, але це все повна херня. Заробити в інтернеті можна найбільше саме з сайту (ну а про те як заробити в інтернеті, та ще й без сайту, та ще й без вкладень, та ще й новачку, ви знайдете інформацію ближче до кінця цього поста). Виберіть улюблену тематику, не поскупилася грошей на нормальний хостинг і домен і вперед заробляти гроші!

продаж посилань

Продаж посилань - це мабуть один з найпростіших, і поширених методів заробітку в інтернеті. Сенс його, як ви вже зрозуміли, полягає в продажу посилань з сайту, на різних біржах. Ціна посилання визначається віком сайту, його ТІЦем (про те як підняти тиц ) І наявністю в Яндекс каталозі і в Dmoz . В принципі, що б досягти успіху в цій ніші, вам потрібно просто любити свій проект, і не боятися вкладати в нього чуть чуть грошей.

Посилання з разовою оплатою

Або так звані "вічні посилання". Вони продаються раз і назавжди. Продають їх в основному з хороших сайтів для людей, з постійно оновлюється контентом. Зараз в рунеті існує дві популярні біржі вічних посилань: Miralinks - одна з найбільш зручних бірж. Вам навіть робити нічого не доведеться, тільки розміщувати статті на своєму сайті. Вимоги і дохід високі. Gogetlinks - великі вимоги до сайту, зате і великий дохід. Сайт з 10 тиц може спокійно заробляти 3000р на місяць, особливо не напружуючись. Мій великий мануал по роботі з ggl можна почитати тут . Rotapost - вимоги нижче ніж в ggl, і місцями побільше заявок .. але і ціни на номери порядок нижче. Кількість чи якість вирішувати вам самим. Деякі люди заробляють дуже гарні гроші на подібних посилання, ось наприклад фінстріп Прокудіна

Посилання з щомісячною оплатою

Ну або в простолюдді сапоссилкі. Посилання продаються автоматично (після установки коду) з усіх сторінок сайту, причому чим більше сторінок тим краще. Такі посилання можна зняти в будь-який момент. Зазвичай такі посилання продаються з сателітів (багатосторінкових сайтів зроблених спеціально для продажу посилань), "білим" проектам, подібний вид заробітку, я б не радив. Найвідоміші біржі в рунеті: Trustlink - аналог ggl, великі вимоги, великі ціни. Є навіть калькулятор, на якому можна порахувати приблизний дохід. Sape - щось на зразок аналога РотаПост, з різницею в тому, що приймає практично будь-які сайти. Знову ж, є люди які роблять дуже непогані гроші, ось наприклад фінстріп ледачого бомжа

на трафіку

Наступний вид заробітку в інтернеті, це заробіток на трафіку. Тільки тепер, нам потрібен сайт з великою відвідуваністю. Велику відвідуваність легко організувати за допомогою rookee ( мануал по роботі з системою ) і моїх стратегій . Знову ж заробіток на трафіку буває різних видів.

На контекстній рекламі і PPC

Або в простолюдді PPC (pay per click), в інтернеті існує купа партнерських програм, які будуть викуповувати кліки на вашому сайті. Партнерок багато, але хороших мало: Google adscence - контекстна реклама від гугла. Розміщуєте блоки на сайті, і чекаєте поки користувачі накликають вам пристойну суму 🙂 РСЯ - те ж саме, тільки від вітчизняного пошуковика. Вимоги до сайту більше, дохід приблизно такий же. Так само існують різні тизери і тд, але це вже особистий вибір кожного.

на банерах

В принципі все те ж саме, тільки платять не за кліки, а за час перебування банера на вашому сайті. Особисто я віддаю перевагу саме цей вид заробітку на трафіку (мої розцінки можна подивитися тут ). Але знову ж таки, важливий цільовий трафік (відповідний вашої тематики), і чим більше його буде, тим краще. Rotaban - мабуть найпопулярніша і найзручніша банерна біржа в інтернеті. Дуже зручно - просто віщаєте заглушку, при кліці на яку, користувач перейде на сторінку з розцінками.

власні знання

Інтернет - відмінне місце для продажу ваших власних знань. Ви фахівець в чому то? Відмінно! Продавайте платні консультації, або курси. Або можна написати власну методику, і продавати її. Особисто я, продаю свої послуги і свої стратегії (ось мій пост роздум про це ). Доходом я в принципі задоволений, на дрібниці вистачає , Але у мене ще купа цілей .. і потрібно постійно працювати.

На групі в вконтакте

За допомогою цього методу, мабуть, навіть школяр зможе заробити свої перші гроші в інтернеті. По суті метод досить простий, потрібно створити групу або паблік і розкручувати його. Розкручувати можна самими різними способами: просто запрошувати всіх друзів, використовувати вікінг ботовод (або інші подібні програми) або просто закуповувати реклами.

Паблік повинен бути живим і постійно оновлюватися, що підвищить перегляди паблік / групи живими людьми (адже рекламодавців цікавить саме це). Потім, коли ваша група вконтакте встане на ноги, її можна додати в trendio .

Тренд - біржа з купівлі / продажу реклами в групах в вк. Інтерфейс там зрозумілий і доброзичливий, так що розберетеся. милості прошу реєструватися .

на кліки

Знову ж метод, який дозволить заробити в інтернеті навіть школяреві. Сенс його полягає в тому, що потрібно кликати по рекламі або читати листи. Робота не пильна, але трохи нудновато. Ідеально підходить для тих, у кого є багато вільного часу і для тих, хто хоче створити додатковий заробіток в інтернеті. Кажуть, що заробляти в інтернеті на кліках можна приблизно 100 - 200 баксів на місяць. Це, звичайно, не може стати основним джерелом доходу, але як приємний бонус згодитися.

Найвідомішою системою по заробітку на кліках і поштою є seosprint . Знову ж, інтерфейс там вкрай простий і зрозумілий, тому ви зможете розібратися без моєї допомоги, тому реєструйтеся і починайте заробляти свій мільйон.

На час написання повідомлень на форумах

Ще один відмінний спосіб заробітку для новачків, що дозволяє з легкістю заробляти до 10 доларів в день. Просто потрібно спілкуватися на форумі, і за це Вам будуть платити гроші. Куди вже простіше? Так спілкуючись наприклад на forum-profit.ru ви будете отримувати від 0.05 $ за повідомлення і завжди будете в курсі останніх новин заробітку і інвестицій в інтернеті. Набагато краще і вигідніше заробітку на кліках.

копірайтинг

Копірайтинг, це відмінний спосіб заробітку в інтернеті, який плюс до всього ще й не вимагає вкладень. Ви просто пишіть статті, і отримуєте за це гроші. Вельми просто неправда? Самою краще і найвідомішою біржею копірайтингу є - contentmonster.ru . Сувора модерація для авторів, а й непогані середні ціни за замовлення. Новачкам або тим хто нічого не розуміє в сайтах безперечно варто спробувати. Пишіть статті на цікаві вам теми -> дізнаєтеся нову інформацію -> отримуєте за це гроші -> відмінно же Моя дівчина наприклад заробляє по кілька тисяч рублів на місяць, працюючи по годині в день. Непогані легкі гроші, особливо для студентів.

інвестиції

Інтернет це відмінне місце для вкладення. Можна купувати проекти і монетизувати їх (ось пару успішних і не дуже історій на цей рахунок ). Сайти можна купувати ось тут . Все автоматизовано, зручно і виключає можливість кидка.

Так само, в інтернеті можна заробляти вкладаючись в ПАММ рахунки. Ну фактично ви віддаєте ваші гроші в руки Форекс трейдерам, які потім відіграють на біржі. Якщо вкладати в консервативні рахунку (які ризикують по мінімуму), то можна мати непоганий стабільний дохід. Вкладатися раджу в FX Trend , Але перш ніж вкладати, варто почитати мій пост про ПАММ рахунках або мої звіти про інвестування:

Як заробити на блозі

Вирішив, виділити заробіток на блозі окремим пунктом. Так як блог, відмінно поєднує в собі всі перераховані вище методи.

Тут відмінно можна продавати посилання, і вішати банери і продавати послуги. Особисто я, заробляю на цьому блозі використовуючи всі перераховані вище методи. Але мабуть головним аспектом бути той факт, що блог поставляє мені клієнтів на просування. Чудовим прикладом успішного заробітку на блозі є Олексій Скорняков, який заробив мільйон рублів за рік, за допомогою блогу (ось його пост ). Добре розкручений блог, практично як маленький бізнес. Имхо, якщо хочете з аработать в інтернеті, то починайте з заробітку на блозі.

Післямова

А чи варто? Запитайте ви .. Заробляти в інтернеті краще ніж сидіти в задушливому офісі. Вже через півроку наполегливої ​​роботи, ви зможете знайти фінансову незалежність, а через рік вам буде вистачати на "хорошу" життя. Це звичайно не всі способи заробітку, є ще заробіток на купонах і знижки (До речі теж дуже простий метод заробітку в інтернеті) і форекс і фарма і ще багато всього .. але вони не завжди доступні і зрозумілі новачкові. А поки, ось вам приблизна схема:

Вибираєте тематику -> створюєте сайт (блог) -> ведете його -> вибираєте стиль заробітку -> заробляєте в інтернеті

Ось мабуть і все .. заробляйте в інтернеті, заробляйте на блозі, підписуйтесь на мої оновлення, реєструйтеся в системах (рефералам допомагаю), задавайте питання, і Залишайтеся на зв'язку !

І нехай прибуде з вами seo !

Ви фахівець в чому то?
Куди вже простіше?
Вельми просто неправда?
Ви фахівець в чому то?
Куди вже простіше?
Вельми просто неправда?

Дополнительная информация

rss
Карта