Як заробляти на файлах і завантажувальному трафіку з LoadPays, LoadMoney, ZipMosnter

 1. Створи свій сайт!
 2. Партнерки з програмами-завантажувачами
 3. Платні архіви
 4. Псевдо-файлообмінники і локери посилань
 5. Спеціальна пропозиція власникам сайтів

Привіт, всім спраглим заробити в мережі! Сьогодні поділюся своїм досвідом заробітку на файлах - так, ця «тема» не оминула мене повз і навіть стала надійним джерелом доходів. Взагалі заробіток на файлах - поняття, досить, широке, і я спробую пояснити чому.

Якщо думаєте, що я зараз буду впарювати вам, як некислі можна заробляти на класичних файлообмінниках, на зразок, RapidShare і Letitbit, то глибоко помиляєтеся. Цей вид заробітку вже давно поріс мохом, і починати свій заробіток в мережі з нього може тільки школяр-ідіот. Чому? Ну, добре - пара тез, щоб переконати вас:

 • З Letitbit, як вони самі обіцяють, ви заробите 5-15 $ за 1000 скачувань вашого файлу. Ну, так - це гроші. Але ось з нижчеописаними варіантами монетизації файлів ви зможете заробляти мінімум в 2-3 рази більше.
 • Для заробітку на файлі мало взяти його і просто залити файлообмінник. Говоріть, ваше посилання будете розміщувати на усіляких форумах і виразника? Успіхів! Якщо на цьому хто і заробить, то тільки власники програм для автоматичного постінгу. Розміщувати посилання вручну вистачить сил і терпіння тільки у голодного індуса.

Спеціально заліз в статистику Letitbit, щоб подивитися як там справи у тих кількох файлів, які заливалися кілька років тому:

Спеціально заліз в статистику Letitbit, щоб подивитися як там справи у тих кількох файлів, які заливалися кілька років тому:

Файли були не маленькі - клієнти для гри в Lineage. Трафік зливався на файлообмінник з власного ігрового сайту. Якщо підрахувати за весь період, то заробіток складає приблизно 8.5 $ за 1000 скачувань. Запам'ятайте цей показник - він буде аналізуватися для кожного типу монетизації протягом всього посту.

Колись люди на цьому заробляли, навіть школярі. Зараз же без налагодженої системи автоматизації, я не думаю, що комусь це може приносити прибуток, якої вистачить на «поїсти» і тим більше «відпочити на Мальдівах».

Створи свій сайт!

Свій шлях до заробітку на файлах я пропоную починати зі створення власного сайту - стабільний і перевірений спосіб отримання тематичного трафіку. Не треба тільки претендувати на найпопулярніший warez-портал - будьте скромніше і обмежтеся вузькою тематикою. Як варіант, спробуйте зробити сайт з колекцією програм для редагування зображень або ж взагалі обмежитися однією конкретною програмою, яку часто шукають користувачі. Зрозуміло, програма повинна задовольняти вимогам:

 • вона потрібна користувачам (іншими словами, аналізуйте Yandex Wordstat);
 • слабка конкуренція в пошуковій видачі по запитах, пов'язаним з програмою (а ось вже будуть потрібні знання SEO і досвід);
 • розмір програми в межах 100мб (особисті переваги).

Чи зможете знайти програму, яка задовольняє цим вимогам - вважайте півсправи вже зробленим. Ще скажу, що під «програмою» у мене матися на увазі будь-який медіа-файл, і сайт краще робити завчасної під дату виходу продукту, якщо це можливо. Ось такий тонюсенький натяк тим, хто дружить з кмітливістю. На цьому про створення сайту і його просуванні поки зупинимося - про нюанси буде розказано в наступних постах. Просто хотів сказати, що необхідний свій узкотематічний сайт для якісної монетизації .

Просто хотів сказати, що необхідний свій узкотематічний сайт для  якісної монетизації

Отже, у нас є свій сайт, на якому вже активно викачуються файли. Саме час вибрати тип монетизації і відповідну партнерку. Грубо кажучи, парнеркі я поділяю на три типи:

 • партнерки, надають програму-завантажувач, через яку віддаються всі файли;
 • парнеркі з монетизацією через платні архіви;
 • партнерки з Локерен посилань або ж псевдообменнікі з платним доступом.

Партнерки з програмами-завантажувачами

При даному типі монетизації ваші користувачі будуть отримувати спочатку програму-завантажувач вагою, як правило, до 200 кб, яка разом з віддачею вашого файлу спробує також встановити користувачеві всілякі тулбари, поміняти настройки браузера на його робочій машині. За кожну успішну установку всього цього барахла ви будете отримувати грошову винагороду - близько 2-4 рублів. За моїми підрахунками від 1000 запусків виходить близько 20 $.

Через такі партнерки намагаються популяризується пошукові системи Webalta, Mail.ru і інші сервіси - нахабно, настирливо, але, тим не менш, шуканий файл безкоштовно йде користувачеві. Кілька разів сам тестував всю цю установку - очищається все це сміття дуже важко навіть більш чи менш підкованому користувачеві.

З популярних партнерок в даній ніші можу відзначити:

 • Webasm - була однією з перших в цій темі, але через якийсь час дохід в ній у мене сильно просів і я пішов на другу;
 • LoadMoney - понад рік ллю траф на цю партнерку, іноді трапляється просідання доходу. Як я підозрюю, через бана програми-завантажувач антивірусами, тому що буквально на однакових обсягах трафіку я можу отримувати суми, що різняться в рази 2-3;
 • InstallMonster - найближчим часом планую спробувати цю партнерку, відпишуся про результати.

Платні архіви

Ну, про платні архіви не чув, напевно, тільки ледачий. Принцип роботи простий: ваш файл зашивається в спеціальну обгортку, яка вимагає оплати файлу. Як правило, метод оплати пов'язаний з СМС-підпискою або відправкою СМС-повідомлення. Іншими словами, будь-який безкоштовний файл в одну мить може стати платним за вашим бажанням.

Це, напевно, найскладніший варіант монетизації з наступних причин:

 • необхідно робити якісні «обкладинки» для кожного файлу, щоб поліпшити конверсію;
 • необхідно тримати архіви в актуальному оновленому стані для того, щоб уникати блокування антивірусами;
 • жоден нормальний хостер не дозволить тримати подібні файли на своїх серверах.

Таким чином, управлятися з великим числом архівів стає проблематично, особливо, якщо потрібен індивідуальний підхід і настройки. Скільки можна на цьому заробити? З платними архівами у мене не особливо склалося - по всій видимості, я так і не навчився їх готувати. Але в будь-якому нагоди 1000 запусків менш ніж 20 $ не приносить. Мало? А якщо платний архів віддавати через програму-завантажувач, то 1000 стабільно конвертується в 35-40 $ мінімум - а це вже непогано!

З існуючих партнерок я вибрав для себе ZipMonster . В найближчому майбутньому планую налаштувати автоматичне оновлення архівів, так як відчуває моє серце, що я не дотискати по грошах на своєму трафіку. Взагалі на тему платних архівів вже дуже багато написано в мережі, навіть є безкоштовні мануали - читайте краще їх, ніж буду пояснювати те ж саме.

Псевдо-файлообмінники і локери посилань

Ось! Ось вона «риба моєї мрії»! Саме цей вид монетизації у мене пішов найкраще. Перед написанням цієї посади спеціально заліз в Яндекс і Google, щоб трохи почитати замітки блогерів, щоб самому не повторюватися. Дуже здивувався, коли не знайшов жодного мало-мальськи пристойного поста, який розкриває дану тему заробітку в повному обсязі. Саме це і спонукало до написання поста.

Для того щоб пояснити, чим же мене привабив саме цей тип монетизації файлового трафіку, я, мабуть, розповім все з самого початку. Вирішили ми з партнером спробувати нову схему створення сайтів під завантажувальний трафік, і, треба сказати, вона спрацювала. Файлів у нас на сайті було небагато, і це були медіа-файли, а не програми - тому вищенаведені методи монетизації тут ну ніяк не підходили.

На одному форумі мені порадили партнерку LinkMonster, яка на той момент як не можна краще підходила під наш трафік і файли:

 • партнерка створювала сторінку СМС-оплати, після проходження якої користувач отримував зазначений файл;
 • була можливість створення власного шаблону сторінки оплати;
 • наявність API для автоматичної зміни доменів - антивіруси досить швидко банять домени подібних сервісів.

Загалом, наш експериментальний сайт себе добре показав і почав приносити дохід. Ось скрін того моменту коли ми були на піку - виходило близько 25-30 $ від 1000 відвідувачів:

Ось скрін того моменту коли ми були на піку - виходило близько 25-30 $ від 1000 відвідувачів:

Далі з незрозумілих для мене причин ближче до літа дохід став різко просідати, конверт впав до 1 до 100. Я чекав, що все владнається, але ставало тільки гірше - в один прекрасний день LinkMonster відключили можливість використання для користувача шаблонів. Конверт впав до 1 до 300 і я вирішив, що пора міняти партнерку.

16 жовтня (спеціально позначив дату в Твіттері) я перемкнув весь трафік на партнерку LoadPays, яка працює трохи за іншою схемою. Кожен платник є псевдо-файлообмінник, на який ви зливаєте користувача за посиланням, що містить в параметрах інформацію про пошуковому запиті. Після СМС-оплати доступу користувач отримує доступ до торренту, де і знаходить свій файл.

Таким чином, при роботі з LoadPays вам навіть не потрібно зберігати і піклуватися про файлах. Вимога одна - файл повинен бути реальним і популярним, щоб після оплати користувач отримував те, що шукав. Ще однією приємною «плюшки» роботи з LoadPays є те, що при бажанні можна все ж на засланні передавати шлях до реального файлу. У цьому випадку після оплати замість торрент-файлу користувачеві віддається ваша посилання на файл.

Чесно кажучи, відразу я скептично поставився до LoadPays і слабо вірив, що з файловими сайтами вдасться вийти на колишній дохід. Однак, як би це парадоксально не звучало, але з новою партнеркою трафік став конвертуватися в рази краще - 40-50 $ від 1000 відвідувачів. Самі подивіться на скрін статистики:

До чого я це все написав? По-перше, хотів розповісти про різні доступні методи монетизації завантажувального трафіку. По-друге, довести, що, хоч як мене ховали цей вид заробітку на всіх форумах, «тема» працює і досить прибуткова. По-третє, порівняти прибутковість кожного типу монетизації.

Так, пост вийшов досить таки теоретичним і оглядовим. Але він потрібен був для логічного старту. У наступних записах я буду розповідати про те, як убезпечити свої сайт від санкцій пошукових систем і антивірусів, як тримати конверт на високому рівні і як добувати відвідувачів на свої сайти. Так що не забуваємо підписуватися!

Спеціальна пропозиція власникам сайтів

За більш, ніж 2 роки роботи з завантажувальним трафіком у мене накопичилося кілька рішень у вигляді модулів Drupal для інтеграції з різними партнерками. Так що, якщо у вас є відвідувані сайти на CMS Drupal і ви готові стати моїм рефом, то я абсолютно безкоштовно допоможу вам рекомендаціями і установкою коду на сайт. Звертайтеся!

Якщо я пропустив якийсь метод монетизації файлів - буду радий почути про нього в коментарях. Як у кого взагалі конвертується трафік на перерахованих партнерка?

Чому?
Говоріть, ваше посилання будете розміщувати на усіляких форумах і виразника?
Скільки можна на цьому заробити?
Мало?
Як у кого взагалі конвертується трафік на перерахованих партнерка?

Дополнительная информация

rss
Карта