Як завести блог.Как ведення блогу може допомогти вашому бізнесу?

  1. Отже, що ж таке блогінг?
  2. Чому ви повинні завести бізнес-блог?

Ще зовсім недавно ведення блогу було великою новинкою в Інтернеті. Багато новинки приходять і йдуть, але блогінг ще дуже поширений. Насправді, ведення блогу настільки популярно, що зараз є сотні безкоштовних платформ для блогів, відомі соціальні медіа додають функції блогу, і багато інших платформи ґрунтуються на концепції мікроблогів.

Насправді, ведення блогу настільки популярно, що зараз є сотні безкоштовних платформ для блогів, відомі соціальні медіа додають функції блогу, і багато інших платформи ґрунтуються на концепції мікроблогів

Отже, що ж таке блогінг?

Існує багато визначень ведення блогу, від суто технічних до самих емоційних. В одному зі своїх постів, Даррен Роус з Problogger дає це технічне визначення, яке описує, чтоже таке блог:
"Блог - це різновид веб-сайту, який зазвичай вибудовується в хронологічному порядку від найостанніших постів (або записів) у верхній частині головної сторінки, до більш старим записам внизу. Блоги, як правило (але не завжди), пишуться однією людиною і досить регулярно оновлюються. Блоги часто (але не завжди) пишуться з певної теми ".
Але такі визначення недостатні. Блог (а вже бізнес-блог напевно) повинен бути більш ніж онлайн-щоденником. Майкл Мартін з Remarkablogger перераховує функції, які може і повинен виконувати блог, в тому числі:
• діалог з потенційними і реальними клієнтами
• можливість запропонувати речі, які будуть корисні для інших
• місце для того, щоб писати автентично
"Автентичне лист розглядається багатьма як ідеал ведення блогу. Існує безліч його прикладів, які були знайдені в місцях, які не є блогами, але у мене є абсолютно ненаукове спостереження, що більшість зразків автентичного листи я прочитав в інтернеті на блогах. "

Чому ви повинні завести бізнес-блог?

Можна перерахувати безліч причин, щоб завести блог для вашого бізнесу або переконати в його необхідності ваших партнерів або керівництво. І одна з найважливіших полягає в тому, що бізнес-блог - це відмінний хід, спрямований на пошукову оптимізацію (SEO).

Створення цінного контенту і поширення його на блозі допоможе вам підвищити рейтинг ваших найважливіших ключових слів і зайняти більш високе місце в результатах пошуку, а чим вище рейтинг вашого сайту, тим більше трафіку ви отримаєте. Цей ефект стає більш помітним, якщо ви публікуєте записи регулярно.

Але значення блогу для пошукової оптимізації - це тільки початок.

Коли ви ведете блог, ви взаємодієте з клієнтами зовсім іншим чином, і ця взаємодія набагато важливіше, ніж весь трафік в світі.

Ваш блог є королем вашої стратегії контент-маркетингу. Він стає центром, до якого прагнуть всі ваші соціальні медіа, і ресурс, який буде в рівній мірі цінних як для ваших співробітників відділу з обслуговування клієнтів, так і для ваших покупців і читачів. У відповідності зі своєю контент-маркетингової природою, ваш блог може:

  • поширювати інформацію про ваш бізнес
  • позиціонувати вас в якості експерта і ідейного лідера
  • олюднювати вашу компанію
  • сприяти зміцненню командного духу
  • бути джерелом інформації для потенційних покупців, шанувальників, партнерів і клієнтів

І нарешті, найголовніше, бізнес-блог зміцнює ваш авторитет і довіру до вас читачів. Довіра генерує ліди, а вони, в свою чергу, перетворюються в продажу.

Отже, що ж таке ведення блогу насправді? Це перевірений спосіб привернути відвідувачів і перетворити їх в клієнтів, а також навчати і розважати їх, взаємодіючи з ними як з постійними покупцями і шанувальниками.

Чи ведете ви бізнес-блог? Чому? Будь ласка, поділіться своєю думкою в коментарях!

А якщо вас зацікавить ціна сайту для блогу чи будь-якого іншого сайту Ви знайте до кого звернутися.

Отже, що ж таке блогінг?
Чому ви повинні завести бізнес-блог?
Отже, що ж таке блогінг?
Чому ви повинні завести бізнес-блог?
Отже, що ж таке ведення блогу насправді?
Чи ведете ви бізнес-блог?
Чому?