Як зробити презентацію на комп'ютері в Powerpoint: покрокова інструкція, керівництво з фото, як швидко зробити слайди в ворде для чайників поетапно 2017

 1. Яку презентацію можна зробити самому?
 2. Безцінна інструкція, як зробити презентацію в powerpoint

Вміти грамотно піднести свою роботу - високе мистецтво

Вміти грамотно піднести свою роботу - високе мистецтво. Ось чому так важливо знати тонкощі створення презентації на комп'ютері. Але якщо раніше ви ніколи не зустрічалися з цим «звіром», ми подробненько розповімо і покажемо, як зробити презентацію в ворде (а також в powerpoint) з покроковою інструкцією.

Яку презентацію можна зробити самому?

В офісному пакеті (а саме в Microsoft Power Point), який вже освоїли, швидше за все, всі студенти, можна зробити вельми гідну презентацію - з кількох аркушів (слайдів), зі звуковими ефектами, з графіками і діаграмами.

Але перед початком роботи вам доведеться запастися найнеобхіднішим - тим, без чого не вийде жодна презентація:

 • якісний текст - краще писати його самостійно з урахуванням особливостей аудиторії, перед якою ви будете виступати з вашої презентацією. Трохи гумору (головне не переборщити) і красивого оформлення - і презентація пройде на «Ура»!
 • якісні картинки, графіки, схеми, діаграми - найкраще використовувати особисті фото або малюнки. Але якщо таких немає, сміливо використовуйте стокові зображення з хорошим дозволом. Якщо не знаєте, в якій програмі можна краще зробити креслення для презентації на комп'ютері, використовуйте graph - вона відмінно справляється зі складанням графіків. Якщо все це занадто складно для вас - ок: беріть листик і ручку, креслите самі, фотографуйте і вставляйте в презентацію як малюнок!
 • відео (при необхідності). Якщо ви не вмієте знімати якісні відео, то краще не використовувати їх зовсім. Крім зйомок потрібно також уміти добре обробляти відзнятий матеріал. Втім, хай живе youtube, де можна знайти масу всього корисного і вже відзнятого кимось.

Ну і звичайно ж, найголовніше, що потрібно для складання презентації в powerpoint - це план! Як би красиво не видавалася вам ваша власна презентація в думках, без плану і лад логічної послідовності думок вона буде лише набором тексту, картинок і графіків. Ретельно продумайте свою цільову аудиторію, а також час, в яке ви повинні будете вкластися.

Безцінна інструкція, як зробити презентацію в powerpoint

 1. Запуск програми і створення слайдів. Запустіть Power Point, знайдіть пункт «Головна» і натисніть кнопку «Створити слайд».

Тут можна створювати і видаляти слайди, міняти їх місцями при необхідності, ставити їм заголовки.

Якщо встановлений вид презентації вас не влаштовує, пограйте з вибором макетів слайдів. Просто клацніть по слайду правою клавішею мишки по самому слайду. Зліва з'явиться дій, де виберіть настройку «макет \ ...» Якщо встановлений вид презентації вас не влаштовує, пограйте з вибором макетів слайдів

Тепер саме час попрацювати над зовнішнім виглядом презентації в поверпоінт. Вибрати тему можна шляхом відкриття тим - знайдіть в панелі інструментів кнопку «Дизайн» і виберіть там «Теми». Тепер саме час попрацювати над зовнішнім виглядом презентації в поверпоінт
До речі! Для наших читачів зараз діє знижка 10% на будь-який вид роботи
Бачите, як змінилася відразу презентація? А тепер давайте перейдемо до змісту слайдів.

 1. Редагування текстової інформації. Тут все дивно просто - натисніть в потрібний блок. Автоматично на цьому місці з'являється курсор, який дозволить ввести потрібну інформацію або вставити її з іншого документа / файлу. Знову ж таки, за допомогою мишки ви можете повернути або перемістити цей блок з текстом в потрібне місце - просто натисніть лівою клавішею мишки на край рамки, в якій знаходиться текст.
 2. Робота з графіками, діаграмами і таблицями. Їх вживати в презентаціях не тільки можна, а й треба. Презентація сама по собі - відмінний наочний матеріал, який робить складну інформацію легшою для сприйняття. А графіки, діаграми і таблиці, власне, складуть тієї ж мети. Гріх було б не возз'єднати всі ці інструменти в одному місці. Отже, щоб намалювати діаграму, досить вибрати в рядку інструментів «Вставка / Діаграми». Далі вибираємо той вид діаграми, який потрібен вам - кругову, точкову, лінійну або іншу.

Після того, як ви вибрали потрібний тип діаграми, програма відкриє для вас віконце, в яке потрібно буде ввести основні показники для відображення в презентації. Ось як це буде виглядати: Після того, як ви вибрали потрібний тип діаграми, програма відкриє для вас віконце, в яке потрібно буде ввести основні показники для відображення в презентації

З таблицями теж працювати просто - в інструментах вибираємо «Вставка / Таблиці», відразу вибираєте потрібну кількість рядків і стовпчиків (все як в ворде) і заповнюйте собі на здоров'я! З таблицями теж працювати просто - в інструментах вибираємо «Вставка / Таблиці», відразу вибираєте потрібну кількість рядків і стовпчиків (все як в ворде) і заповнюйте собі на здоров'я

 1. Робота з картинками. Цей елемент презентації - найпопулярніший зі всіх (після тексту, звичайно ж). Так що не полінуйтеся попрацювати над грамотним підбором картинок і їх вставкою. Картинки повинні бути якісними, великими по одній на слайд. Вставити зображення просто - панель інструментів «Вставка / Зображення» запропонує вам вибрати місце на комп'ютері, де зберігається картинка.
 2. Робота з відео та звуком. Обидва ці елементи по суті додаються однаково. Єдине що вам варто врахувати, якщо вже ви вирішили додавати ці специфічні елементи - чи будуть встановлені необхідні кодеки для їх програвання на тому пристрої, яким ви будете користуватися під час презентації. Отже, вставляти їх просто - вибирайте в панелі інструментів «Вставка / Фільм (звук)», вкажіть місце, де розташований файл з відео або звуком і готово.

Погоджуємося на умова програми, що під час перегляду слайд відео буде програватися автоматично і все.

Можна також пограти з різними видами анімації, кадрування та інших «фішок», але ми з вами розглядаємо базове створення, тому як-небудь іншим разом.

 1. Безпосереднє подання презентації. Щоб почати перегляд вашої презентації, досить запустити її і натиснути F5. Можна й інакше - запустити презентацію, натиснути «Показ слайдів» і вибрати «Почати показ спочатку».

Можна й інакше - запустити презентацію, натиснути «Показ слайдів» і вибрати «Почати показ спочатку»

Ось ви і створили найпростішу, але цілком симпатичну презентацію, яка допоможе вам досягти бажаного ефекту. Якщо ж у вас немає можливості (ну, скажімо, комп'ютера) або часу на власноручне її створення презентації в Power Point, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашим фахівцям !

Яку презентацію можна зробити самому?
Яку презентацію можна зробити самому?