Як скинути фото з телефону на комп'ютер

Безліч людей задаються постійно одним і тим же питанням - як скинути фото з телефону на комп'ютер Безліч людей задаються постійно одним і тим же питанням - як скинути фото з телефону на комп'ютер. Але ж нічого складного в цьому немає. Стаття ця по суті для новачків або тих, хто не стикався з такою проблемою раніше, зважаючи на несовренменного телефону наприклад. Тому я постараюся описати всі дії більш детально (для чайників в тому числі). Отже, ось всі способи скинути фото з телефону на комп'ютер:

Спосіб 1 - через звичайний кабель USB. Дуже багато моделей телефонів і гаджетів зараз обладнуються слотом USB для підключення до комп'ютера. Що тут складного? Берете кабель USB -> miniUSB один кінець його встромляєте в комп'ютер в порт USB, інший кінець в телефон. Далі шанс 50 на 50, що флешка телефону з'явиться в «Мій комп'ютер». Якщо з'явилася, то шукайте папку з фотографіями і копіюйте собі на комп'ютер. Якщо флешка не визначилася, то можливо у вас телефон в режимі модему. Як мінімум телефони однієї фірми Motorola цим страждають. Зайдіть через меню в телефоні і поставте його в інший режим - "не модему». Називатися він може по різному на кожній конкретній моделі. З нюансів способу є мабуть один - «Де купити кабель USB -> miniUSB». Відповідь: в будь-якому комп'ютерному магазині, так як салони стільникового зв'язку продають їх втридорога.

Спосіб 2 - через кабель, що поставляється в комплекті з телефоном. Тут скинути фото з телефону на комп'ютер трохи складніше - операційна система скоріше за все не визначить, що у вас на флешці - для цього ставиться, що постачається з телефоном, або доведеться його скачати - на офіційних сайтах Спосіб 1 - через звичайний кабель USB компаній воно зазвичай легко доступно. Далі через оболонки цього ПО зазвичай і можна скопіювати фотки. Чесно кажучи найскладніший спосіб і тому особисто я недолюблюю телефони з не USB підключенням до комп'ютера. Та й кабель, якщо загубиться, то купити його за кілька десятків рублів не вийде.

Спосіб 3 - через Bluetooth або ІК-адаптери. Якщо ІК-адаптери поступово відмирають, то Bluetooth досі вбудовують майже в усі телефони і в багато ноутбуки. Зазвичай для роботи потрібні драйвера і також боку ПЗ. Ну і Bluetooth адаптер звичайно, якщо вбудованого в комп'ютер його немає. Виглядає він приблизно як флешка. Спосіб досить простий, але недолік тут швидкість - якщо ви постійно копіюєте 3 гігабайти фотографій з телефону на комп'ютер, то краще все-таки мати можливість скористатися дротовими способами.

Спосіб 4 - через Card Reader. Тут взагалі все до геніальності просто - витягаєте флешку з телефону. Потім вставляєте її в кард-рідер вашого ноутбука або комп'ютера. Плюсом несомнено є швидкість копіювання, мінусом - те, що доводиться постійно витягати флешку, в деяких моделях телефону доводиться знімати кришки і навіть батарею. Зручність, як то кажуть, не на висоті.

Спосіб 5 - для «людей, які знають толк в збоченнях». Це самі дорогий і незручний спосіб, але згадаю його для тих у кого вже зовсім немає ніякої можливості ні кард-рідера, ні дротів, ні bluetooth адаптера, але налаштований мобільний інтернет на телефоні. Посилаєте фотографію до себе на пошту, а потім цю пошту відкриваєте на комп'ютері.

Це перераховані по-моєму всі способи перекидання фото з телефону на комп'ютер. Якщо хтось запропонує ще - ласкаво прошу.

Що тут складного?

Дополнительная информация

rss
Карта