Як включити Блютуз на ноутбуці? Windows 7, 8, 10

 1. включаємо блютуз
 2. Підготовка до роботи
 3. Включаємо блютуз в залежності від ОС:

Більшість сучасних моделей лептопів оснащені Bluetooth-модулем - завдяки йому можна обмінюватися інформацією з різними гаджетами, при цьому не потрібно підключати ніякі кабелі. Однак заковика в тому, що далеко не всі користувачі знають, як включити блютуз на ноутбуці, і що для цього потрібно робити. Ми докладно описали, якими способами можна включити цю функцію, також в статті ви зможете почитати про додаткові можливості лептопа, про які ви раніше не знали. Більшість сучасних моделей лептопів оснащені Bluetooth-модулем - завдяки йому можна обмінюватися інформацією з різними гаджетами, при цьому не потрібно підключати ніякі кабелі

включаємо блютуз

Спершу потрібно переконатися в тому, що ваш гаджет дійсно підтримує цю функцію. Здійснити це можна кількома способами:

пошукати наклейку з логотипом, який підтвердить ваші здогадки (як правило, вони знаходяться на корпусі); уважно почитати паспорт до гаджету, або погуглити необхідну інфу (природно, для цього потрібно спершу дізнатися модель ноутбука).

Якщо ваш лептоп не підтримує цю функцію, в такому випадку можна придбати зовнішній адаптер блютуз, він підходить для будь-яких моделей пристроїв.

Підготовка до роботи

Для того щоб модуль працював коректно, необхідно встановити спеціальні драйвера - їх скачати можна на офіційному сайті компанії, яка випустила ваш гаджет. Якщо ви оновлювали ОС, був інстальований автоматичний драйвер - він може спровокувати неправильну роботу. Якщо є необхідність, потрібно здійснити перестановку драйвера.

Якщо ж на офіційному сайті забезпечення присутнє лише для застарілих версій ОС - проблему можна вирішити, встановивши програму в режимі сумісності.

Як включити блютуз на ноутбуці c Windows 7, 8, 10? На деяких моделях присутній служба, яка дозволяє повністю відключити бездротове пристрій. Активувати її можна, натиснувши комбінацію певних клавіш (як правило, це Fn + F5). Якщо ви вирішите відключити модуль, використовуючи дану службу, в такому випадку варто відзначити, що програмно здійснити дану дію буде неможливо.

Включаємо блютуз в залежності від ОС:

1. Windows 10:

Для того щоб активувати модуль, буде досить відкрити центр повідомлень, він знаходиться праворуч, внизу. Після цього натискаємо «Bluetooth».

2. Windows 8:

 • провести мишкою по правій стороні екрану;
 • як тільки спливе панель, вибираємо пункт «Параметри»;
 • вибираємо «Зміна параметрів комп'ютера»;
 • висвітитися розділ «Бездротові мережі», там же включаємо блютуз.

Якщо говорити щодо ОС 8.1 - там трохи інший інтерфейс. Після того, як виберете пункт 2, потрібно буде перейти до розділу «Комп'ютер і пристрої» і натиснути «Bluetooth». Якщо ви все зробили правильно, в такому випадку модуль активується автоматично.

3. Windows 7:

Найпростіший спосіб - знайти значок в повідомленнях, і за допомогою правої кнопки мишки або тачпада вибрати пункт «Включити функцію Bluetooth».

Якщо ви не можете знайти значок, тоді потрібно вчинити так:

 • в панелі управління вибираємо значок під назвою «Мережа та інтернет»;
 • натискаємо мишкою на розділ «Центр управління мережами і загальним доступом»;
 • вибираємо значок «Зміна параметрів адаптера»;
 • натискаємо на «Підключення до мережі Bluetooth», після чого вибираємо «включити».


Ремонт ноутбуків будь-якої складності сервіс ноутбуків заходите до нас і отримаєте безкоштовну діагностику. Якщо на вашому ноутбуці тріснув екран і пішов смугами, то ми його замінимо заміна екрану ноутбука . Якщо у вас ноутбук Lenovo, то вас може зацікавити ця стаття ремонт ноутбуків Lenovo .

Як включити блютуз на ноутбуці c Windows 7, 8, 10?