Як Створити Файл Phpinfo і Перевірити Інформацію про PHP

 1. Вступ Будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете запустити на вашому веб сервері має певні вимоги,...
 2. Варіант 1 - Перевірка інформації про PHP через панель управління хостингу
 3. Варіант 2 - Перевірка інформації про PHP за допомогою створення файлу phpinfo.php
 4. Крок 2.1 - Створення файлу phpinfo
 5. Крок 2.2 - Редагування файлу
 6. Крок 2.3 - Перевірка інформації про PHP через браузер
 7. висновок

Вступ

Будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете запустити на вашому веб сервері має певні вимоги, яким він повинен відповідати. Наприклад, для WordPress потрібно PHP версії 5.2.4 і вище. Залежно від сервера ви можете змінювати деякі настройки PHP, інші навпаки змінювати заборонено, однак, про них усіх можна отримати інформацію в файлі phpinfo. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як створити файл phpinfo і дізнатися значення і статус PHP модулів. Це також може бути корисно для отримання інформації про вашому хостинг акаунті, такий як max_execution_time, memory_limit, post_max_size і інший.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до контрольної панелі вашого хостингу або FTP аккаунту

Варіант 1 - Перевірка інформації про PHP через панель управління хостингу

У Hostinger, інформація про PHP вашого облікового запису може бути знайдена в розділі Додатково → Інформація про PHP. Це є дуже зручною функцією, так як вам не треба буде створювати додаткових файлів на вашому хостингу.

Після цього, ви переміститеся на сторінку з усією необхідною інформацією про вашу версії PHP, модулях і значеннях. Для пошуку конкретного модуля або функції скористайтеся пошуком, натиснувши поєднання клавіш CTRL + F.

Вітаємо! Ви дізналися, як отримати доступ до інформації про вашому php через панель управління Hostinger.

Варіант 2 - Перевірка інформації про PHP за допомогою створення файлу phpinfo.php

Не хвилюйтеся, якщо ваша хостинговая платформа не підтримує функцію показану в Варіанті 1. Того ж результату можна досягти створивши спеціальний файл всередині вашого хостинг аккаунта. Файл також покаже всю інформацію про вашому PHP і буде доступний через браузер.

Крок 2.1 - Створення файлу phpinfo

Існує кілька шляхів для створення файлу phpinfo. У цьому керівництві ми будемо використовувати для цього Файловий менеджер . Однак той же результат може бути досягнутий створенням файлу на вашому локальному комп'ютері і подальшої завантаженні файлу на сервер через FTP-клієнт .

Увійдіть в панель управління хостингом і відкрийте Файловий менеджер. Натисніть кнопку Новий файл для створення нового файлу.

Натисніть кнопку Новий файл для створення нового файлу

У першому полі вкажіть шлях де буде створено новий файл. Далі, в поле Нове ім'я файлу введіть phpinfo.php. У більшості випадків ви можете залишити шлях без змін / public_html. У цьому випадку файл буде створений в кореневому каталозі вашого сайту.

Крок 2.2 - Редагування файлу

На цьому етапі у вас вже є порожній файл phpinfo.php в каталозі public_html. Скопіюйте наступний код в файл і натисніть іконку Зберегти в лівому кутку екрана.

<? Php phpinfo (); ?>

>

Ось і все, ви успішно створили PHP файл, який відобразить всі параметри вашого PHP. Як уже згадувалося раніше, той же результат може бути досягнутий за допомогою FTP-клієнта :

 1. Використовуйте будь-який текстовий редактор і створіть файл phpinfo.php на вашому комп'ютері.
 2. Додайте наступний код в файл:

<? Php phpinfo (); ?>

 1. Завантажте файл використовуючи FTP в ваш каталог public_html.

Крок 2.3 - Перевірка інформації про PHP через браузер

Якщо все було зроблено правильно, то тепер ви можете отримати доступ до створеного файлу, додавши в кінець вашого доменного імені / p hpinfo.php. Наприклад, http: //вашдомен.ru/phpinfo.php

Ви повинні побачити схожий результат при відкритті цієї сторінки через браузер:

Ви повинні побачити схожий результат при відкритті цієї сторінки через браузер:

На цій сторінці ви зможете побачити всі налаштування вашого PHP.

висновок

Закінчивши цей посібник ви навчилися, як створити файл phpinfo і перевірити інформацію про ваших налаштуваннях PHP. Дана інформація є корисною, якщо ви хочете дізнатися налаштування вашого хостингу або запустити програмне забезпечення, яке вимагає наявності певних PHP модулів.

Lt;?
Php phpinfo (); ?
Php phpinfo (); ?