Як спіймати весільний букет?

  1. Як правильно зловити весільний букет?
  2. Весільний букет: оригінал або двійник?
  3. А тепер дуже весела підбірка відео як зловити букет нареченої

Дотримання деяких традицій наділяє весільне торжество часткою містики. Чи дійсно квіти, кинуті нареченою гостям весілля, можуть передбачити кардинальні зміни в особистому житті? Як спіймати весільний букет? «Світ весіль» розповість вам про це.

Дотримання деяких традицій наділяє весільне торжество часткою містики

сенс прикмети

Згідно з усіма відомої приймете, дівчина, що зловила букет, повинна протягом року вийти заміж - вважається, що Вищі Сили обдаровують квітами наступницю нинішньої нареченої. На превеликий жаль, таке передбачення збувається далеко не завжди.

зародження традицій

Традиція кидати букет незаміжнім подругам зародилася ще за старих часів. Не можна точно сказати, де саме це сталося. Так, наприклад, на Русі наречена віддавала товаркам НЕ букет, а свій весільний вінок. Подружки водили навколо винуватиці торжества хоровод, а та повинна була з зав'язаними очима вручити цей весільний атрибут комусь із них.

У Європі в середні віки подружки нареченої прагнули урвати «шматочок щастя», відриваючи у молодої клаптики одягу. Щоб уберегти себе від зазіхань, нареченої і самі почали відрізати шматочки тканини від одягу і кидати їх гостям. Згодом така традиція дещо видозмінилася і стала безпечнішою: наречена стала кидати подружкам букет, а наречений своїм друзям - її підв'язку .

Як правильно зловити весільний букет?

Сьогодні боротьба за букет нареченої більше нагадує регбі - дівчата прагнуть вирвати його друг у друга, що призводить до казусів і навіть травм. Це дійство гідно бути увіковіченим на плівці, але, на жаль, ніякої містичної сили не має.

Щоб прикмета спрацювала, бажаючі повинні розташуватися за спиною нареченої у вільному порядку (але не скупчено, щоб не заважати один одному). Винуватиця торжества, кидаючи букет за спину, не бачить, кому він потрапить в руки - відтепер він переходить у відання Вищих Сил.

Спіймати букет може лише та щасливиця, в руки якої він летить - езотерики стверджують, що траєкторією польоту керує сама доля. Вихоплювати букет з чужих рук або бігти за ним не можна (у всякому разі, якщо метою є саме дотримання традицій, а не просте розвага).

Спіймані квіти щасливиця має зберігати протягом року - спочатку, поставивши його в воду, а потім - засушивши. Викинути його варто за день до відвідування РАГСу.

«Наречена повинна кидати букет без вази, тому через плече за спину, прогнувшись в хребті, з переходом на« місток »і різким видихом« Хе! », У напрямку до зацікавленим особам ...»

© Григорій Кофман - відомий ведучий, тамада, письменник-гуморист, автор монологів зірок естради.

Весільний букет: оригінал або двійник?

Багато досвідчені «ловчі» букетів звинувачують наречену в підробці: мовляв, прикмета не збуваються через підміну - винуватиця торжества кидає не той букет, з яким провела весь день.

Насправді ж все це можна пояснити і ніяк не впливає на результат ворожіння. Весільні букети сьогодні перетворюються на справжні витвори мистецтва - вони оснащуються масою додаткових елементів, здатних при прямому влученні поранити тіло, порвати і забруднити одяг. Щоб цього не сталося, нареченої стають власниками відразу двома букетами - той, який буде відданий «на розтерзання», виготовляється з урахуванням майбутніх випробувань. Квіти надійно ув'язуються (вони не повинні розлетітися), а також позбавляються всіх шипів і гострих гілочок.

Як спіймати весільний букет? Як бачите, навіть таке просте дійство має свої секрети. Втім, чи варто занадто серйозно підходити до виконання традицій? Від долі, як відомо, не втечеш, тому краще просто від душі повеселитися разом з подругами.

А тепер дуже весела підбірка відео як зловити букет нареченої

Ловимо Так!
<Iframe src = "https://www.youtube.com/embed/FEmmG4rhTNY» height = »480" width = "640" allowfullscreen = "" frameborder = "0"> </ iframe>

І ось так!
<Iframe src = "http://www.youtube.com/embed/kZ9nNnsymn8" height = "360" width = "640" allowfullscreen = "" frameborder = "0"> </ iframe>

Ну і нарешті як не треба ловити :)))
<Iframe src = "http://www.youtube.com/embed/zswG_bHO6ao» height = »360" width = "640" allowfullscreen = "" frameborder = "0"> </ iframe>
<Iframe width = "640" height = "360" src = "https://www.youtube.com/embed/zswG_bHO6ao» frameborder = "0" allowfullscreen> </ iframe>

© Mir-svadbi.ru

При використанні матеріалів сайту зберігайте активне посилання на джерело.
Вам сподобалася стаття? Ви можете поділитися заміткою з друзями! Натисніть на кнопку вашої соц.сети!

У нас ще багато цікавого про весілля:

Хочете отримувати свіжі статті сайту "Світ Весілля" на електронну пошту? Підпишіться на нашу розсилку.

Як правильно зловити весільний букет?
Весільний букет: оригінал або двійник?
Чи дійсно квіти, кинуті нареченою гостям весілля, можуть передбачити кардинальні зміни в особистому житті?
Як спіймати весільний букет?
Як правильно зловити весільний букет?
Весільний букет: оригінал або двійник?
Як спіймати весільний букет?
Втім, чи варто занадто серйозно підходити до виконання традицій?
Вам сподобалася стаття?