Як зробити сніжинку з паперу 2020 своїми руками: об'ємну, красиву, схеми, фото і відео

  1. Вирізаємо сніжинки з паперу
  2. Як зробити красиву сніжинку по відео

Вже зовсім мало часу залишилося до Нового року 2020 року, а ще належить вирішити величезну кількість справ і дізнатися як зробити сніжинку з паперу своїми руками, що б вона була красива і об'ємна Вже зовсім мало часу залишилося до Нового року 2020 року, а ще належить вирішити величезну кількість справ і дізнатися як зробити сніжинку з паперу своїми руками, що б вона була красива і об'ємна. Одним з них є, як же нарядити квартиру , Щоб вона могла бути, барвиста і новий рік відчувався, і з'явилося передсвятковий настрій. Новий рік є зимовим святом, де прийнято наряджати ялинку і дарувати один одному класні подарунки . А взимку, як правило, йде сніг, і літають красиві об'ємні сніжинки, які будуть зроблені своїми руками з паперу.

Вирізаємо сніжинки з паперу

Для того щоб вирізати красиву сніжинку з паперу своїми руками але новий рік вам буде потрібно: ножиці, папір, простий олівець. Відразу продумайте, яких кольорів у вас будуть об'ємні сніжинки: білі або кольорові. Найкраще брати таку папір, у якій щільність більше, тому що коли ви будете розкривати свою сніжинку, вона може порватися. Але занадто щільну теж не слід застосовувати, так як її потрібно буде згортати в кілька разів і ножиці занадто товстий папір можуть не розрізати. Найкращим варіантом для сніжинки зробленої самостійно, це буде спеціальний папір, яку використовують при роздруку на принтері. Також може підійти будь-яка кольорова папір, яка використовується для дитячої творчості. Але щоб не псувати хорошу папір, краще потренуватися на чернетках.

Покладіть перед собою чистий аркуш паперу, потім потрібно згорнути його по діагоналі, щоб вийшов трикутник. Даний трикутник складається навпіл, у вас повинен вийти трикутник меншого розміру. Далі потрібно також скласти ще кілька разів. Чим більше ви зробите складань, тим красивіше зможе вийти ваша майбутня сніжинка з паперу на новий рік.

Також ви можете придумати малюнок для вашої красивої сніжинки до святкового декору кімнати . Придуману ідею найкраще висловити на чернетці, щоб не зіпсувати хороші листи. Як тільки у вас вийшла чудова об'ємна сніжинка, можна переходити на чистий аркуш і втілити її в сніжинку. Для початку краще всього слід почати з найпростіших сніжинок, поступово переходячи до складних. Ну ось, ви виготовили першу гарну сніжинку своїми руками, тепер потрібно розгорнути її і подивитися який же малюнок у вас вийшов на даній снежинке. Наступну сніжинку з паперу почніть виготовляти з іншим малюнком, щоб всі ваші сніжинки не були схожі один на одного.
Якщо ви захочете зробити новорічні вироби з більш складних візерунків, то приклади можете знайти в інтернеті. Для того щоб придумати візерунок сніжинки, можна використовувати різноманітні предмети, шаблони і безліч інших речей.

Щоб ваша сніжинка після того як ви її зробили, що не була погнутий, потрібно випрямити її за допомогою праски. А якщо ви склеїти дві сніжинки в одну, то у вас може вийти гарна, об'ємна сніжинка, яку ви можете повісити на ялинку або зробити казкове прикраса вікон . Нижче ми з вами розглянемо схеми з фото і відео майстер класу як зробити сніжинку з паперу на ялинку.

Нижче ми з вами розглянемо схеми з фото і відео майстер класу як зробити сніжинку з паперу на ялинку

Як зробити сніжинку з паперу самостійно

Сподобалася ця красива, об'ємна і оригінальна сніжинка? Тоді ми вам покажемо відео і поділимося корисними порадами про те як зробити сніжинку своїми руками. В якому міститься схеми і покрокове керівництво по її виготовленню. Фото сніжинок це добре але краще так би мовити наочно продемонструвати.

Як зробити красиву сніжинку по відео

Як вирізати красиві об'ємні сніжинки з паперу, схеми на фото

Як вирізати красиві об'ємні сніжинки з паперу, схеми на фото

Схеми вирізання сніжинок на новий рік

Схеми вирізання сніжинок на новий рік

Схеми вирізання сніжинок з простого паперу

Схеми вирізання сніжинок з простого паперу

Красиві схеми новорічних сніжинок

Красиві схеми новорічних сніжинок

Сніжинки з паперу схеми

Сніжинки з паперу схеми

Схеми незвичайних і прикольних паперових сніжинок