Як поліція "мітингує" за права геїв (ФОТО)

Під офісом телеканалу 1 + 1 збираються активісти на акцію протесту проти гомофобії, трансфобії, расизму, сексизму та будь-ксенофобії Під офісом телеканалу 1 + 1 збираються активісти на акцію протесту проти гомофобії, трансфобії, расизму, сексизму та будь-ксенофобії   На даний момент активістів трохи, а ось поліцейські вже підготувалися охороняти активістів, передає кореспондент   Depo

На даний момент активістів трохи, а ось поліцейські вже підготувалися охороняти активістів, передає кореспондент Depo.ua .

Нагадаємо, стимулом для акції став новорічний випуск "Студії Квартал 95" під назвою "Хто стругав Буратіно: камінг-аут в ТЮГу". Активісти трактували номер як "переповнений гомофобно-трансофобной риторикою, що принижує честь і гідність значної частини громадян України".

У числі вимог активістів - публічне вибачення головного акторського складу "Студії квартал 95", пояснення керівництва телеканалу та зобов'язання не допускати ксенофобного контент в ефір.

Скетч, який продемонстрували в програмі - пародія на казку про Буратіно.

"Відіграти свою частину вистави режисер запрошує Папу Карло і Буратіно." Папа Карло відмовляється. Він відмовився від сина ", - говорить Карабас." Ви мене вибачте, але стругати такого сина я не буду ", - додає сам Папа Карло. Буратіно знімає свій смугастий червоно-білий ковпак, а під ним - райдужний ковпак." Це моя позиція ", - дивним голосом заявляє Буратіно. Коли йому дають читати абетку, він запитує, чому вона така дивна. Адже там тільки 4 літери:" Л "," Г "," Б "," Т "", - говорилося в скетчі.

Втім, телеканал вже встиг вибачитися за мініатюру.

"У мініатюрі про Буратіно дійсно, мали місце, на наш погляд, епізоди, які могли викликати звинувачення в неповазі до сексуальних меншин. Просимо вибачення за ці епізоди і запевняємо, що у нас не було жодного наміру образити будь-кого. Телеканал" 1 + 1 "видалив цю мініатюру зі своєї бібліотеки", - йдеться на сайті tsn.ua .

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ