Як вибрати лазерний далекомір

Серед величезного набору професійного вимірювального обладнання представленого на ринку, хотілося б виділити практичні і надійні лазерні далекоміри Серед величезного набору професійного вимірювального обладнання представленого на ринку, хотілося б виділити практичні і надійні лазерні далекоміри. Асортимент приладів представлений компаніями Makita, Bosch, Hammer, Hitachi і ін.

лазерні далекоміри являють собою електронно-оптичні прилади, призначені для використання в умовах будівництва і ландшафтного дизайну, не рахуючи всіх інших галузей, де вони також успішно застосовуються. Крім стандартної модифікації серйозний покупець може придбати ускладнений варіант, який підключається до персонального комп'ютера.

Різних представників численного сімейства далекомірів відрізняє широке використання в геодезії і сфері ремонтно-будівельних робіт, в складних вимірювальних роботах при складанні ексклюзивних меблів, а також в побуті. По суті - це набагато більш функціональна і вдосконалена альтернатива звичайної рулетці, яка дуже точно визначає відстань.

Слід зазначити лазерні далекоміри Makita .

Вельми ефективний прилад при роботах в шахтах і колодязях, а також інших важкодоступних місцях. Дозволяє успішно проводити виміри на відкритому і закритому просторах, в незалежності від площини вимірювання. Ідеальна точність виходить в темних або слабоосвещенних просторах.

Виробники забезпечили практичний лазерний далекомір Макіта багатим набором різноманітних функцій. Є прямий і непрямий спосіб обчислення відстаней, дуже точно обчислює обсяг і площа в режимі безперервного вимірювання або з відстрочкою часу виміру, визначає будь-які кути і одночасно виконує функції калькулятора. Непрямий спосіб вимірювання із застосуванням формули Піфагора вітається при вимірювальних роботах вироблених на великих висотах. Похибка вимірювання складає 1,5 мм при діапазоні вимірювань 0.05-60м. Відноситься до класу II, 635нм, з потужністю менше 1 мВт і живленням від двох батарей 1.5В ААА. Прилад оснащений зручними великими клавішами, які мають інтуїтивно зрозумілі позначення функцій.

Крім усього іншого, далекомір наділений функцією запам'ятовування останніх десяти вимірів і таймер зворотного відліку до необхідного виміру. Рекомендується для використання в закритих об'ємах, але довжина хвилі червоного променя 635 нм відмінно справляється з поставленим завданням і при сонячному освітленні. Наявність великої трьохрядковим дисплея, дозволяє зчитувати інформацію при поганому освітленні, передбачена підсвічування. Легко поміщається в будь-якому нагрудній кишені!