Як перевести гроші з МТС на МТС, Теле2, Білайн, Мегафон, Ростелеком

 1. Як перевести гроші з МТС на Теле2
 2. Як перевести гроші з МТС на Білайн
 3. Як перевести гроші з МТС на Мегафон
 4. Як перевести гроші з МТС на Ростелеком

Кілька варіантів передачі грошових коштів іншим користувачам зі свого телефону Кілька варіантів передачі грошових коштів іншим користувачам зі свого телефону. За допомогою даної послуги можна здійснити переказ грошових коштів з рахунку одного абонента на баланс іншого [...]

У кожного стільникового оператора є опція, яка дозволяє абонентам передавати грошові кошти з одного номера телефону на інший. При цьому використовувати її можна в будь-якому тарифному плані, але з деякими обмеженнями і умовами, які виставляє оператор.

Введено вони з метою безпеки. А саме є такі обмеження: Сума одного переказу повинна бути від 1 рубля до 300 рублів, залишок на рахунку після перекладу повинен бути більше 90 рублів, за одну добу можна переводити суму понад 1500 рублів.

Отримати на свій рахунок протягом однієї доби за допомогою переказу коштів можна не більше 3000 рублів. Вартість одного переказу становить 7 рублів, які знімаються з основного рахунку абонента при використанні послуги.

Як перевести гроші з МТС на Теле2

Щоб передати кошти зі свого мобільного на номер іншого користувача Теле2 слід скористатися сервісом «Переказ грошей». Підключати його не потрібно, оскільки він входить в базовий набір послуг, які надаються за замовчуванням:

 1. На телефоні набрати комбінацію * 115 # і натиснути кнопку виклику
 2. В інтерактивному меню натиснути 1
 3. Вибрати пункт Теле2
 4. Вказати телефонний номер одержувача коштів
 5. Вказати суму переказаних коштів
 6. Після потрібно вибрати особовий рахунок
 7. оплатити

Після того як буде виконано всі пункти на номер абонента буде відправлено СМС повідомлення, приходить воно з номера 6996. Щоб підтвердити передачу коштів, на цей номер необхідно відправити повідомлення з цифрою 1.

Таким чином, відбувається підтвердження платежу. Ще можна скористатися системою особистий кабінет і за допомогою неї зробити передачу грошових коштів. як увійти в особистий кабінет МТС можна ознайомитися в статті.

<H3 style = "text-align: justify;"> Як перевести гроші з МТС на МТС

Найпростіший спосіб використовувати ту ж стандартну послугу. Щоб за один раз поповнити свій номер телефону або іншу людину через передачу коштів, користувачеві необхідно набрати:

 1. * 112 * номер абонента * сума # і натиснути кнопку виклику
 2. У відповідь має прийти СМС повідомлення з кодом підтвердження операції
 3. Ввести код підтвердження в USSD запиті * 112 * код підтвердження # і натиснути кнопку виклику

Сама операція відбувається за все в два дії, і якщо все правильно було зазначено, то і кошти передаються досить швидко. Правда, вони можуть бути використані тільки на послуги зв'язку. Номер можна набирати в довільному форматі.

Як перевести гроші з МТС на Білайн

Також можна виконати передачу грошей і на оператора Білайн. Варто відзначити, що сам процес виконується також як при перекладі на будь-якого іншого оператора стільникового зв'язку. Для цього досить використовувати стандартну форму:

 1. Набрати USSD запит * 115 # і натиснути кнопку виклику
 2. Вибрати перший пункт мобільний телефон
 3. Вибрати оператора Білайн
 4. Вказати телефонний номер, на який буде проводитися передача коштів
 5. Вказати суму переказу
 6. Вказати особовий рахунок МТС
 7. натиснути оплатити

Набрати USSD запит * 115 # і натиснути кнопку виклику  Вибрати перший пункт мобільний телефон  Вибрати оператора Білайн  Вказати телефонний номер, на який буде проводитися передача коштів  Вказати суму переказу  Вказати особовий рахунок МТС  натиснути оплатити

І фінальне дію, яке підтвердить ваше намір передати гроші на інший номер - відправити повідомлення з текстом - 1 на короткий номер 6996. Після цього операція надійде в обробку.

Як перевести гроші з МТС на Мегафон

Аналогічний спосіб підійде і для переказу грошових коштів на номера оператора Мегафон . Для цього слід використовувати інтерактивне меню системи, яка доступна по USSD запитом * 115 #.

 1. На телефоні набрати * 115 # і натиснути кнопку виклику
 2. У меню вибрати перший пункт
 3. Вибрати оператора Мегафон
 4. Ввести телефонний номер, на який буде проводитися переклад
 5. Вказати суму переказаних коштів
 6. Ввести номер особового рахунку МТС
 7. натиснути оплату

Після виконання всіх пунктів потрібно зробити підтвердження свого платежу. Для цього на сервісний номер послуги 6996 відправити СМС повідомлення з текстом «1».

Як перевести гроші з МТС на Ростелеком

Щоб зробити передачу грошей користувачам Ростелекома потрібно просто виконати ту ж стандартну процедуру, як і для всіх інших операторів стільникового зв'язку. Для цього достатньо набрати на телефоні:

 1. Запит USSD * 115 # і кнопка виклику
 2. Вибрати перший пункт
 3. Вибрати оператора Ростелеком
 4. Ввести номер абонента Ростелеком
 5. Ввести суму переказу
 6. Ввести номер особового рахунку МТС
 7. натиснути оплата

Запит USSD * 115 # і кнопка виклику  Вибрати перший пункт  Вибрати оператора Ростелеком  Ввести номер абонента Ростелеком  Ввести суму переказу  Ввести номер особового рахунку МТС  натиснути оплата

І як завжди зробити підтвердження операції за допомогою відправки короткого повідомлення з текстом «1» на номер 6996. Після цього кошти будуть передані.