Як залучити гроші: 7 кроків до залучення грошей

Вам цікаво, чи можна залучити гроші тільки завдяки трансформації внутрішніх переконань Вам цікаво, чи можна залучити гроші тільки завдяки трансформації внутрішніх переконань? Та це можливо!

Чи не намагалися ви хоч раз записати власні думки про гроші? Можливо, іноді доводиться говорити щось на кшталт: «Я не можу собі це дозволити», «Я не вмію поводитися з грошима», «Багатство псує людей», «Грошей на рахунку недостатньо».

Кожна з цих фраз несе негативну енергію і просто відштовхує гроші. Більш того, ваші слова - це команди, які будуть діяти в майбутньому. У курсах проекту « школи Благополуччя »Ми особливу увагу приділяємо виявленню і опрацювання негативних підсвідомих грошових програм.

Манера поводження з грошима є не менш важливою, ніж ваші думки.

  • Витрачаєте ви гроші з вдячністю за надані послуги або з досадою?
  • Можливо, ви намагаєтеся не платити за рахунками?
  • Чи переживаєте ви через нестачу грошей?
  • Чи траплялося вам «скупитися» і скупитися на гроші для інших через побоювання, що в майбутньому в нужді опинитеся ви?

Якщо такі думки вам знайомі, саме час змінити і посилити ваші грошові програми. Результати даного способу залучення грошей вас порадують.

1. Помічайте і усувайте кожну негативну установку, пов'язану з грошима

Всі вони нерозумні. Гроші - це просто засіб для покупки товарів і послуг, чи не так? І якщо вам здається, що ви недостойні мати гроші, просто «викиньте» їх з умов рівняння. Подумайте, невже ви не гідні мати ті речі і враження, які можна купити за гроші? Хороший одяг, житло, їжа, відпочинок ... Зрозуміло, все це ви можете собі дозволити.

І якщо ваші колишні установки говорять зворотне, спробуйте таку вправу:
Будьте вдячні за все, що маєте, і радійте тому, що вже у вас є. Однозначно, річ або досвід, про який ви так мрієте, прекрасні, але у вас ВЖЕ є ТАК БАГАТО причин бути вдячним. Подяка за те, що вже є, відкриє вас для отримання нового.

2. Фокусуйте енергію або бажання нема на залученні самих грошей, а на тому, що ви хочете отримати завдяки їм

Можливо, для отримання бажаного не доведеться витратити ні копійки *, наприклад, саме предмет мрій вам подарують або передадуть у спадок. Не варто концентруватися тільки на грошах. Важливо, щоб ваша енергія бажання йшла з подяки: «У мене вже є так багато, і я запрошую в своє життя річ або подія, про які мрію, щоб життя стало ще краще».

* Більше цей грошовий секрет ми розкриваємо в відео: [СЕКРЕТИ ГРОШЕЙ] Гроші Вам не потрібні!

3. Ніколи не просите з позиції людини, у якого нічого немає

Якщо просити іноді доводиться, ніколи не робіть це з позиції жалості до себе самого. Коли ви тиснете на емоції, ви применшуєте власну значимість, показуєте себе з боку жалюгідного невдахи.

Чим більше ви показуєте себе «прохачем», тим складніше вибратися з цього положення. У підсвідомості закріпитися думка: «Якщо щось не вийде, я завжди зможу попросити допомоги».

Це призведе до двох серйозних наслідків:

  • По-перше, відчуваючи подібний «запасний варіант» ви не будете використовувати всі свої сили і ресурси, щоб досягти своїх цілей. Це входить в звичку, і знову навчитися працювати з повну силу буде важко.
  • По-друге, під час чергової складної ситуації ви будете просити допомоги. Чим більше допомоги ви просите - тим більше залежні від неї. Це стає причиною нових складних ситуацій і нових прохань про допомогу. Це замкнене коло дуже непросто розірвати. Для цього необхідно прикладати максимум зусиль, що вельми непросто через першого пункту. І ситуація може легко докотитися до повного краху.

В цьому випадку ви фокусуєтеся на статус невдахи і саме нужду залучаєте ті в свою життя.

4. Міняйте свої думки, що б залучати гроші

Доведеться попрацювати і бути наполегливим, щоб кожен раз зупиняти небажані думки і заміщати їх переконаннями з більш високими вібраціями. Наприклад, погану установку: «Я не вмію поводитися з грошима і витрачаю їх швидше, ніж заробляю. Тому ніколи не маю достатньо грошей », - заміняйте твердженням:« Я вчуся керувати моїми грошима. Мене переповнює достаток, і я вдячний за все, що у мене є ». Ви напевно знаєте, в якому з цих тверджень більше щастя.

Цей принцип зміни валютних курсів називається «афірмації». Напевно, ви вже чули про цей метод, але спрацьовує він не завжди! дивіться урок [СЕКРЕТИ ГРОШЕЙ] Як змусити Грошові Аффирмации приносити гроші . У ньому розкрито причини невдач і секрет того, як змусити афірмації приносити вам бажаний результат.

5. Гроші також є енергією

А наш Всесвіт так влаштована: щоб отримати що-небудь, потрібно віддавати. Не обов'язково розлучатися з грошима, але віддавати все одно треба: час, енергію, талант, мудрість і т.д. Ідеально, якщо ви можете робити те, що любите, але якщо поки це не вдається і ваша нинішня робота вам не подобається, поміняйте своє до неї ставлення.

Створіть бізнес, використовуючи правильну місію . Будьте вдячні за можливість вчитися. Будьте задоволені, що можете зробити свій внесок у щось більше. Будьте щасливі тим, що вже є у вас, і це щастя зробить ваш світ більше і обов'язково приверне гроші (або речі, про які ви мрієте).

6. Уявіть все різноманіття способів, якими гроші можна витратити, а не привернути

Особливо подумайте, як завдяки грошам ви зможете зробити світ кращим. І не обов'язково для цього гроші віддавати, - ви можете розвивати свої таланти або займатися улюбленою справою, і це вже стане подарунком для світу. Уявіть, як приємно буде мати гроші, наскільки позитивною людиною ви себе відчуєте, підсильте своє уявну картинку позитивними емоціями.

Вчіться створювати у своєму житті благословенні гроші . Вони допоможуть вашому духовному розвитку. Якщо перестанете фокусуватися на власне виживання, для якого саме гроші потрібні в сучасному суспільстві, вашу увагу буде звернено на те, щоб робити щось більш важливе в своєму житті. Уявіть, що саме цим ви і займаєтеся.

7. Проконсультуйтеся зі своїм «вищим Я»

Не бійтеся вийти за межі звичного, щоб отримати відповіді. Використовуйте Любов або інструменти духовного зростання, щоб дізнатися, як «достукатися» до свого ангела і вищої свідомості. Якщо просите, то вам дадуть саме те, що потрібно (підтримку, знання, можливості і т.д.), і в дуже вдалий час, щоб ваші думки стали реальністю.

Пам'ятайте, що гроші завжди будуть залишатися еквівалентом енергії. Чим вище ваша енергія, тим більше грошей ви зможете залучити. Гарний настрій, здорова їжа і заняття спортом активують потік грошової енергії .

Як ви бачите, знання про залучення грошей не вчить нас більше працювати. Досить просто підвищити рівень власних вібрацій, щоб привернути події і людей, що дозволяють заробити гроші. Або навіть відмовитися від посередництва грошей і прямо заявити про свої бажання та мрії.

Переклад і доповнення © Deyneko.TV

Вам цікаво, чи можна залучити гроші тільки завдяки трансформації внутрішніх переконань?
Чи не намагалися ви хоч раз записати власні думки про гроші?
Витрачаєте ви гроші з вдячністю за надані послуги або з досадою?
Можливо, ви намагаєтеся не платити за рахунками?
Чи переживаєте ви через нестачу грошей?
Чи траплялося вам «скупитися» і скупитися на гроші для інших через побоювання, що в майбутньому в нужді опинитеся ви?
Гроші - це просто засіб для покупки товарів і послуг, чи не так?
Подумайте, невже ви не гідні мати ті речі і враження, які можна купити за гроші?