Як заробити грошей, сидячи вдома


Ви можете багато заробити грошей сидячи вдома за допомогою роботи турагентом (продаючи путівки), банківським працівником (видаючи кредити) або страховиком на дому (оформляючи страховку), для отримання подробиць і реєстрації натисніть сюди .

Плюси і мінуси надомної роботи

Робота вдома має масу переваг:

 • Вільний графік, який можна скласти самостійно.
 • Можливість, крім роботи, займатися і іншими справами: догляд за дитиною або родичем, прибирання, готування, прогулянки, походи в розважальні заклади, коли зручно, і т.д.
 • Економія коштів на поїздках на роботу, корпоративному одязі, косметиці і т.п.
 • Правильний режим сну і харчування, що дозволяє підтримувати себе у формі і зберігати здоров'я.
 • Відсутність начальства, набридливих колег, купи обов'язків, які потрібно робити не тільки за себе, але і за іншого.
 • Зручні та комфортні умови роботи в оточенні рідних стін.
 • Можливість самореалізуватися і розвиватися, пробуючи для себе нові способи отримання ще більшого доходу.

Звичайно ж, якщо є позитивні сторони, то завжди можна знайти і негативні. До них можна віднести, в першу чергу те, що ваше працевлаштування носитиме неофіційний характер.

Звідси виникає кілька проблем - ви ніяк не захищені в соціальному плані (немає оплачуваних відпусток, лікарняних, декрету), у вас не йде трудовий стаж, а значить, і пенсія в майбутньому буде мінімальною. Крім того, якщо вам буде потрібно оформити кредит, це буде дуже складно зробити, тому що банки насторожено ставляться до позичальників, які не можуть документально підтвердити свою платоспроможність.

Як можна заробити через Інтернет?

Насправді, суествует величезна кількість варіацій онлайн-заробітку з дому. Пропонуємо наступні варіанти:

1. Серфінг сайтів, перегляд реклами, читання листів

Наприклад, на таких ресурсах, як Seosprint , Profitcentr, Wmmail, Webserf і ін. Більше про отримання прибутку на кліках читайте тут .

Такий заробіток має такі переваги:

 • Щоб почати отримувати дохід, досить просто зареєструватися.
 • Не потрібно жодних умінь і спеціальних знань.
 • Ваше завдання - просто клікати по посиланнях.
 • Не потрібно ніяких вкладень власних коштів.
 • Робота на домашньому або робочому комп'ютері, яку можна поєднувати з іншими справами.

існує звичайний серфінг і автосерфінг. У другому випадку всю роботу за вас робить комп'ютер, тобто, досить залишити ПК включеним. Однак, оплата в цьому випадку набагато менше. З іншого боку, це дуже зручно, так як не вимагає вашого втручання.

Про зарплату

Тепер трохи про передбачуваного прибутку. Якщо ви новачок, то не варто відразу розраховувати на «золоті гори», а також на те, що дане заняття зможе замінити основне місце роботи. Насправді, це лише перший крок на шляху до подальшого заробітку.

Адже при перегляді багатьох сайтів можна ознайомитися з різноманітними способами того, як заробляють і добилися успіху інші. З одного сайту серфінгу дохід в місяць не перевищує 100-300 рублів. Тобто, такого заробітку вистачить лише на оплату мобільного телефону або інтернету.

Якщо ви прийняли рішення почати з кліків і при цьому бажаєте отримувати більш-менш, то дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • сайт як мінімум на 10 сайтах і щоденно переглядайте їх.
 • На кількох порталах серфінг можливий на початку кожної години.
 • Нові посилання для кліків з'являються при кожній зміні IP-адреси.
 • Включайте автосерфинг, якщо комп'ютер включений і просто простоює без діла.

2. Написання коментарів, наприклад, на таких сайтах, як qComment, Otzovik, Forumok, WPComment і інші.

Такий вид заробітку вибирають з кількох причин. Він дозволяє писати те, що думаєш з певної теми, і при цьому не вимагає вищої освіти і спеціальних знань.

Принцип отримання доходу - простий - вибираєте організацію, один з продуктів, який вона пропонує, і залишаєте відгук. Коментарі можуть бути нейтральними, позитивними і навіть негативними.

Якщо ви знайдете постійних замовників, які щодня забезпечують вас роботою, то зможете отримувати досить непогані гроші. Головне - потрапити в «білий список авторів». Однак, такий вид зайнятості в інтернеті слід розглядати тільки як додатковий.

Коментарі замовникам потрібні для залучення користувачів на свої сайти, просування певних товарів і підвищення рівня продажів.

Що стосується оплати, то за 1 коментар величиною в 150-200 символів можна отримати близько 5 рублів. Досить непогано, якщо враховувати, що за 1000 символів в копірайтингу новачкам платять 30-50 рублів.

Якщо ви будете писати в день по 50 коментарів, то забезпечите собі по 200-250 Рубель щодня. А це 6-7,5 тисяч в місяць. Вельми непогано для додаткового доходу. У день можна отримувати і по 500 рублів, але писати доведеться постійно.

3. Написання статей

Підійдуть такі біржі копірайтингу, як Адвего , Etxt, text.ru, Copylancer, Textsale, Miratext, Contentmonster і інші. Щодо рівня заробітної плати професійного копірайтера розповідаємо по цій засланні .

Копірайтинг передбачає написання різних інформативних і корисних статей для сайтів і блогів. Щодня в інтернеті з'являються сотні сайтів, які вимагають наповнення, а це значить, що автор завжди буде при ділі. Про копірайтинг докладніше читайте тут .

Чи не кожен власник онлайн-ресурсу може самостійно писати статті для свого сайту. У кого-то просто немає часу, а хтось не вміє і вважає за краще довіритися профессіоналамв цій справі. На одному порталі одночасно може працювати до 10-50 чоловік.

Які існують тексти

 1. рерайт . Написання нового унікального тексту на основі вже наявного. Також це передбачає створення однієї статті за допомогою інформації, взятої з декількох ресурсів. Чи не просте копіювання слово в слово, а розповідь своїми словами зрозумілим для читача мовою. Головне - правильно передати зміст статті-джерела. Такі тексти також затребувані, але оплачуються менше.
 2. Копірайт. Написання авторської статті, в якій копірайтер ділиться наявною у нього інформацією, досвідом, описує що-небудь. Весь текст береться з голови на основі думок автора. Дана робота більш затребувана, а тому оплачується набагато вище.
 3. SEO-стаття. Відрізняється наявністю ключових слів, які надаються замовником. Такі тексти потрібні для просування сайтів в пошукових системах.
 4. Переклад . З однієї з мов на російську або навпаки. Професійного перекладача, особливо на технічні теми, досить складно знайти, а тому їх робота оплачується високо.

Щоб почати заробляти копірайтером, потрібно для початку зрозуміти, подобається вам це чи ні. Не варто цим займатися, якщо ви вже на перших етапах відчуваєте, що вам це не до душі. Нічого доброго не вийде, тільки витратите час, своє і замовника. Звичайно, бувають винятки, але Режко.

Для інших ця робота може бути не тільки прибутковою, а й дуже цікавою. Адже це можливість постійно пізнавати щось нове.

Найбільшу оплату передбачає написання статей в таких сферах, як фінанси, банки, кредити, Forex, вантажоперевезення, сантехніка, пластикові вікна та ін. Однак, щоб ваші статті купували, вони повинні бути якісними. А тому слід писати тексти тільки для тих сфер, в яких ви розбираєтеся.

Написані статті можна розмістити на спеціальних біржах, після чого вони будуть куплені зацікавленими замовниками. Крім того, можна працювати з певними адміністраторами сайтів безпосередньо і писати на замовлення.

Наочно продемонструємо можливий заробіток:

Дана робота підходить не всім. Необхідні: грамотність, вміння зрозуміло висловлювати свої думки, правильна стилістика мови. При наявності постійних замовлень можливий пристойний заробіток до 1000-1500 у.о., що дозволяє замінити постійне місце роботи.

4. З аработать грошей можна і на введенні капчі

Є хороші сервіси, яким потрібні Ваші пальці. (Але цей варіант не дає ніякого розвитку вашої особистості). Кращий ресурс для отримання доходу таким шляхом - сайт Rucaptcha.

Капча є картинку з буквами і цифрами. Також існують у вигляді зображень - їжа, транспорт, тварини, люди і т.д. Основне призначення - перешкодити спеціальними програмами-ботів зробити небажані дії, такі як автоматична реєстрація, масова розсилка спаму і т.п.

Робота підходить для новачків, гроші можна вивести на електронний гаманець. Іноді веб-майстрам потрібно обійти капчу, а тому вони готові платити людям за введення інформації з зображень. За одну картинку можна отримати до 0,05 рублів. Тобто, за 1 годину є можливість заробити від 15 до 50 рублів, але часом і більше.

Плюси такого заробітку - простота і доступність. Мінуси - порівняно низький дохід. Крім Rucaptcha, можемо порекомендувати такі сайти, як 2captcha, Socialink, MegaTypers, Kolotibablo.

5. Великий дохід Вам може принести власний сайт

Заробляти на ньому можна за допомогою контекстної реклами, продавати статті, посилання, огляди, прес-релізи, продавати якусь ідею. Детальніше про те як створити сайт за 15 хвилин дивіться тут .

Є 2 основних способи отримання прибутку таким чином:

 • Продаж посилань.
 • Розміщення реклами (тизери, банери, контекстна і т.д.).

Розглянемо перший спосіб, який можна віднести до пасивного доходу, так як він не забирає особистого часу. Продаж і отримання доходу відбувається в автоматичному режимі.

Не можна розміщувати посилання на заборонені теми, в ідеалі підійдуть провідні на тематичні сторінки. Досвідчені адміністратори рекомендують працювати з такими великими і перевіреними біржами посилань, як Miralink, Sape, Rotapost. На них посилання швидко розкуповуються за середніми цінами. Краще реєструватися відразу на декількох біржах.

На продажу посилань можна заробити дуже багато, наприклад, в Sape від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Приблизно стільки ж можна заробити на продажі статей, які пропонують такі послуги, як Miralinks, Articles.Sape, Webartex і ін. Перевага продажу посилань і статей в тому, що можна отримувати гроші, навіть якщо кількість відвідувачів сайту дорівнює нулю.

Для заробітку за допомогою реклами важлива відвідуваність

Існують наступні види:

 • Контекстна реклама - набір текстових посилань з описами, у вигляді оголошення. Призначена для того щоб показати користувачеві ту рекламу, яка найбільш підходить темі на сторінку, що. Наприклад, якщо відвідувач читає текст про «вибір вхідних дверей», то може клікнути на оголошення про їх продаж.
 • Тізерна реклама - складається з картинки і тексту. Підходить для розважальних і динамічних сайтів. Можливий прибуток - до 10000 в день. Кращі біржі тізерній реклами - Bodyclick, Actionteaser, Directadvert.
 • Клікандери і попандери. Хоч вони і дратують відвідувачів, але можуть приносити понад 10 тисяч рублів в день. Кращі біржі - Popunder, Mydumedia, Advvertur.

Альтернативою попандери можуть стати SlideBanner і Toprich, які практично не викликають роздратування у користувачів, а також лояльно сприймаються пошуковими системами.

 • Банерна реклама. У числі кращих бірж - Rotaban, Bodyclick, RTB.Sape.
 • Мобільні, кіно-, ігрові партнерки.
 • Продаж товарів від партнерських програм інтернет-магазинів.

Існують і інші способи заробітку на своєму сайті, і їх досить багато. Наприклад, продаж XML-лімітів в Яндексі, отримання оплати за будь-які дії користувачів (заповнення анкет, реєстрація тощо), за допомогою мобільного трафіку, дохід від перегляду відвідувачами відео з Youtube та інші.

6. Написання рефератів, контрольних, курсових або дипломних робіт.

7. Отримання доходу на онлайн-іграх (Taxi-money, Ferma Sosedi, Lucky-bums, Golden-Tea, Money-Birds, Elven Gold і ін.).

Всі вони дозволяють отримувати пристойний прибуток з вкладених зусиль і коштів. Розвиватися в грі також можна і на безкоштовних бонуси.

Виплати проводяться через гаманець Payeer, його використовують близько 80% всіх користувачів. Перевага такого способу виведення полягає в відсутності комісій. Також можна вивести через Яндекс.Деньги, Webmoney , Qiwi-гаманець. В цьому випадку може стягуватися 2-5% від суми.

В іграх є партнерські програми, за якими можна залучати рефералів і отримувати за це дохід на свій рахунок.

8. За допомогою ставок в букмекерських конторах через інтернет

Якщо ви можете прогнозувати спортивні події. (Теж не дуже серйозно). Радимо Parimatch, Privatbet, William Hill, Favbet і інші.

9. Про чень популярний зараз ринок Форекс, вкладення в ПАММ рахунки і довірче управління грошима. Детальніше про це та про те де краще реєструватися читайте тут . (Але будьте, обережно на ринку форекс багато шахраїв і недобросовісних компаній.)

Форекс, по своїй суті, являє собою ринок обміну валюти на міжбанківському ринку за цінами, які залежать від попиту і пропозиції. Щодня на Forex оборот валюти становить 4 трлн $. До 2020 року ця цифра може збільшитися до 10 трлн $.

Дуже багато людей, надихнувшись рекламою, вирішують спробувати свої сили в ролі трейдера. При цьому вони роблять величезну помилку, так як це схоже на Дотері. За статистикою лише 10% трейдерів залишається в плюсі. Варто зауважити, що мова йде про досвідчених продавців, що володіють спеціальними знаннями і вміннями.

Кращі брокери сьогодні - Forex Club, Tickmill, TeleTrade і т.д.

Чи правда можна заробити на Forex?

В інтернеті можна зустріти масу статей про заробіток на Форексі (така інформація представлена ​​і у нас на сайті за цією засланні ). Багато портали пропонують придбати спеціальні роботи, які напевно забезпечать вас казковим багатством. Не вірте, це шахрайство, пов'язане з вимаганням грошей з охочих швидко збагатитися.

Більшість відгуків на таких сайтах - куплені у людей, що займаються заробітком в інтернеті написанням коментарів. Щоб купити дійсно якісну програму-робота, потрібно вже бути таким, що відбувся досвідченим трейдером.

Як правило, в демо-версії у новачків торгівля йде цілком успішно. Як тільки він починає використовувати реальний рахунок і депозит, починають з'являтися труднощі. Є великий ризик за лічені хвилини втратити всі гроші.

Якщо ви дійсно хочете отримувати гарний прибуток з Forex в якості трейдера, то запасіться стосом матеріалів з інтернету. Шлях до успіху буде довгим і нелегким!

Якщо ви не хочете занадто ризикувати, то інвестуйте в професійних трейдерів через ПАММ-рахунки .

10. Участь в різноманітних опитуваннях на таких порталах, як Platnijopros, «Моя думка» та інші.

11. Онлайн-лотереї - Lotzon, «Соціальний шанс» і інші.

12. Власний блог.

Потрібно комп'ютер, вихід в інтернет і близько 500 відвідувачів в день. У певний момент вам запропонують створювати платні статті - відкрита або прихована реклама. Однак, це не завжди може сподобатися вашим читачам. Якщо ж контент буде дуже цікавим, то навіть наявність рекламі теперь не відверне від вашого блогу постійних відвідувачів.

13. Набір текстів.

Досить нудна робота. До того ж варто попрацювати, щоб знайти сумлінних замовників. Аж надто багато шахраїв в мережі.

14. Заробіток на онлайн-навчання з Skype.

Якщо ви експерт в певній галузі і можете навчати інших, то дерзайте! Зараз популярно навчання онлайн англійської мови, бухгалтерські курси і т.д. Головне - вже з першого клієнта заслужити хороший відгук, після кількох вдалих уроків спрацює «сарафанне радіо».

15. Свій канал на Yotube.

Знімайте цікаві і унікальні сюжети, робіть якісну обробку. Заробіток можливий за рахунок переглядів і розміщення реклами на каналі.

Як заробити вдома, виготовляючи щось своїми руками

Багато людей мають певні талантами: хтось пече, хтось шиє, а у кого-то чудово виходить робити вироби і сувеніри. Це можна використовувати для заробітку додаткових грошей або забезпечення себе доходом в декретній відпустці. Клієнтів можна шукати через інтернет.

Що стосується прибутку, то вона залежить від того, що ви можете запропонувати покупцям. Наприклад, з продажу одного торта - 20 $, букета з цукерок і шоколаду - 7-10 $.

Пропонуємо кілька варіантів заробітку будинку своїми руками:

 • Виготовлення сувенірів (прикраси, листівки, м'які іграшки, розписана посуд, виткані килимки, вироби з дерева, глини, лози і т.д.).
 • Рукоділля (шиття, в'язання, вишивання).
 • Вирощування кімнатних рослин, розсади, зелені. Це більше підійде тим, хто має приватний будинок з ділянкою. Даний вид бізнесу є сезонним, але дозволяє отримати за певний період понад 2000 доларів.
 • Ремонт техніки.
 • Виготовлення товарів на 3D принтері. Підходить тим, хто може внести близько 2000 у.о. на витратні матеріали. Можна робити такі речі, як сувеніри, канцелярію, меблі, посуд, прикраси і т.д. Сума доходу - від 3 тисяч доларів.

Не виходячи з дому і займаючись продажами

Є кілька варіантів:

 • Відкрити інтернет-магазин (оформите ІП, виберіть товар на продаж, укладіть угоду з постачальниками, створіть зручний сайт, заповніть його товарами з фото і описами, запустіть рекламу ресурсу).
 • Реалізовувати речі на аукціоні. Найбільш зручні сервіси - Aliexpress, eBay та інші. Необхідно зареєструватися на сайті, зробити фото продаваних речей, додати до них опису, встановити ціни, дочекатися покупців.
 • Влаштуватися дистриб'ютором в велику компанію, наприклад, в Amway .

І ще кілька способів для заробітку вдома

 • Манікюр, педикюр, перукарські послуги
 • масаж
 • Репетиторство
 • Розведення собак, котів, пташок, рибок, гризунів, мурах, черв'яків і опаришів
 • Догляд за дітьми (дитсадок на дому).

Обережно, це шахраї!

Крім легальних і офіційних способів заробітку, в інтернеті можна зіткнутися з рекламою, яка пропонує моментальне збагачення. Спочатку вам запропонують вкласти частину власних коштів і запросити в проект своїх друзів. Остерігайтеся таких пропозицій, ви просто втратите свої гроші, хоч і не велику суму.

Крім мережевого бізнесу, слід з обережністю ставитися до оголошень про пошук працівників для збірки ручок , Склейки листів і т.д. Пам'ятайте про те, що подібна робота давним-давно автоматизована, і її набагато вигідніше здійснювати за допомогою спеціального обладнання, ніж шукати працівників на дому, розвозити їм матеріали, забирати роботу і т.д.

Те ж саме стосується набору тексту з відсканованих сторінок. Існують спеціальні комп'ютерні програми, які з легкістю впораються з таким завданням менше, ніж за хвилину. І платити їм нічого не потрібно.

Як правило, з вас попросять передоплату за матеріали, щоб переконатися у вашій надійності. Але як тільки ви перекладете гроші, навіть невелику суму, потенційний роботодавець відразу пропаде.

Пам'ятайте про те, що спопобом швидкісного збагачення не існує, а також про те, що реальні способи заробітку не припускають ніяких початкових вкладень. Вообщем, варіантів отримати грошей сидячи вдома і не виходячи з нього дуже багато!

Як можна заробити через Інтернет?
Чи правда можна заробити на Forex?