Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

 1. Сайти в Інтернеті для заробітку на опитуваннях
 2. Кращі варіанти заробітку в Інтернеті без вкладень
 3. Біржа копірайтингу для швидкого заробітку.
 4. Заробіток на отзовіках otzovik.ru і irecommend.ru
 5. Робота як фрілансер. Які майданчики кращі
 6. Робота на дому онлайн-консультантом (хоумофіс)
 7. Заробити 1000 рублів в день на Ютубі
 8. СКІЛЬКИ YOUTUBE ПЛАТИТЬ за 1000 ПЕРЕГЛЯДІВ І 1000 000 ПЕРЕГЛЯДІВ?
 9. Адміністрування групи в соціальних мережах
 10. Заробіток на кулірнарних рецептах від 500 до 1000 рублів в день
 11. замість підсумку
 12. Кращі сервіси мікропозик

У зв'язку з виниклим в країні кризою все більше людей позбавляються своєї постійної роботи, навіть ті фахівці, які віддали мало не все своє життя одній організації змушені звільнятися. У зв'язку з цим у них виникає питання: Як заробити 1000 рублів за один день або хоча б 200-500 рублів, що дозволить виживати в сувору дійсність російської економіки.

В даному блозі ми розповімо про те, як і де можна заробляти від 200 до 2000 рублів в день без шахрайства і необхідності повертати дані гроші, т.к позики в різних бистроденьгах не є заробітком, т.к їх доведеться повертати, інакше з вами будуть працювати колектори.

Сайти в Інтернеті для заробітку на опитуваннях

Відразу скажемо, що в даній статті ми не будемо розглядати такі сайти, т.к перед тим як вам будуть доступні платні інтернет-опитування, вам буде необхідно пройти кілька тестів безкоштовно, а дані тести відрізняються тим, що вони дуже великі і вимагають багато часу . Якщо ви вирішите, що втрачений час не варто нічого, то в середньому на платному опитування ви зможете заробити від 15 до 100 рублів. Майте на увазі, що в середньому опитування займає від 20 до 60 хвилин.

Кращі варіанти заробітку в Інтернеті без вкладень

Нижче я розповім як просто і швидко (буквально за 3-9 годин) можна заробити в інтернеті від 300 рублів до 2000 рублів.

Один з кращих варіантів підійде для тих людей, які вміють добре писати тексти. В першу чергу до них можна віднести копірайтерів, журналістів, фахівців в різних профілях, хто добре знає російську та іноземні мови. Особливо добре оплачуються фахівці зі знанням англійської та китайської мов, т.к вартість тексту значно вище, ніж ціна звичайного копірайтингу російською мовою.

Біржа копірайтингу для швидкого заробітку.

Кращі сайти для заробітку в Інтернеті, які дозволять відповісти на питання: як заробити 1000 рублів в день.

Серед частих запитів в пошукових системах можна зустріти такі як: як заробити 100 рублів, як заробити за день 200 рублів або навіть 500 рублів. Біржі описані нижче дозволяють отримати дохід до 3000-4000 рублів на добу, якщо ви маєте гарне знання російської мови і швидко вникаєте в різні теми.

ADVEGO - одна з найпопулярніших бірж в Росії, Україні, Білорусії, яка змогла об'єднати сотні тисяч замовників і виконавців. Плюс даної біржі в тому, що замовлення можна брати в великій кількості. Вартість замовлення визначена заздалегідь і становить не менше 30 рублів за 1000 знаків. Якщо ж ви пишете професійно, то можете розраховувати на суму 50-80 рублів за 1000 знаків. Таким чином, написавши текст на задану тематику на 5000-15000 символів (для професіонала це буквально 4-8 годин роботи) ви зможете заробити 700-1200 рублів за один день. Якщо ж ви зможете написати тексти загальним обсягом до 30 000 символів, то заробите від 1000 до 2400 рублів в день.

Якщо ви хочете замовити текст, то також можете скористатися послугами даного сервісу, т.к швидко знайдете професійного копірайтера.

ETXT - друга за популярністю біржа копірайтингу, яка дозволить заробити від 100 до 1500 рублів на добу. В цілому нічим не відрізняється від першої біржі, але має більш демократичні ціни. Вартість за 1000 знаків від 20 рублів.

TEXT.RU - один з лідерів ринку копірайтингу зі своїм сервісом перевірки текстів на унікальність. Також як і адвего має величезну кількість замовників і виконавців.

Можна ще привести варіанти сервісів, але цих трьох більш ніж достатньо, тому що кількість замовлень на них перевищує кількість виконавців. ADVEGO сподобався найбільше, т.к має найбільше налаштувань.

Самі вискооплачіваемие тематики статей: медицина, юриспруденція, фінанси, бізнес, автомобілі, будівництво. В даному сегменті вартість статті за 1000 символів може становити до 300 рублів.

Чи можна довіряти даним інтернет-сервісів. Відгуки

Відмінною особливістю даних сервісів є надійна система захисту як Виконавця, так і Замовника. Якщо ви взяли замовлення в роботу, то це означає, що у Замовника на балансі заблокована саме та сума, яка вказана в вашому замовленні, що дозволяє вам бути впевненим в тому, що якщо ви виконали замовлення в точності як зазначено в технічному завданні, значить ви 100% отримаєте оплату. Це гарантує сам сервіс.

ВАЖЛИВО! Якщо замовлення буде виконано погано, то Замовник має право відмовити в оплаті, з ОБОВ'ЯЗКОВИМ зазначенням причини відмови. Дану інформацію перевіряють модератори сервісу і якщо підтвердиться, що ви не виконали всі умови замовлення, то оплату ви не отримаєте. Якщо ж модератор встановить, що Замовник лукавить, т.к ви виконали замовлення сумлінно, то не дивлячись на відмову від Замовника оплата буде переведена на ваш гаманець.

Відгуки про дані сервісах в надлишку можна знайти в мережі Інтернет і переконатися в тому, що це надійний спосіб швидкого заробітку без вкладень власних коштів. Залишається тільки витратити трохи часу і підібрати відповідний замовлення.

Заробіток на отзовіках otzovik.ru і irecommend.ru

Схожий з сервісами копірайтингу вид заробітку, але платять тут не за відгуки, а за кількість унікальних причетний. Якщо ви знайдете актуальні теми, то зможете зробити постійно зростаючий канал заробітку. Ваш відгук повинен бути не тільки актуальним, а й цікавим для прочитання. В середньому за місяць можна заробити 3000-4000 рублів. Детальніше читайте про те, як заробити 200-500 рублів в день.

Заробити через дані сервіси складніше і довше, ніж через біржі написання текстів на замовлення.

Робота як фрілансер. Які майданчики кращі

Які майданчики кращі

Наступний варіант заробити гроші - брати замовлення на майданчиках фрілансу. Нижче ми перерахуємо лідерів даного сегмента, де найбільша кількість замовників з хорошими бюджетами. Для роботи на даних майданчиках ви повинні бути хорошим фахівцем в таких сферах як: дизайн поліграфії, веб-дизайн, програмування, 3D візуалізація, копірайтинг (написання текстів), дизайн упаковки, брендинг, дизайн логотипів і т.д.

FL.RU - одна з лідируючих майданчиків по фрілансу. Варто мати на увазі, що якщо ви хочете гарантовано отримати оплату за свою роботу, то варто вибирати тільки угоду без ризику, інакше ви можете наштовхнутися на шахрая, які не сплатить роботу.

KWORK - досить нова і більш надійна майданчик для фрілансерів, ніж FL.RU. Основна фішка даного майданчика - все послуги за 500 рублів. Відразу скажемо, що це стартові варіанти послуг і далі з Замовником ви зможете обговорити більш дорогі послуги, що дозволить в день заробляти від 1000 рублів і більше. Нерідкі випадки, коли виконавці заробляли і по 10 000 рублів в день.

Робота на дому онлайн-консультантом (хоумофіс)

Наступний вид швидкого заробітку - дзвінки будинку (так званий хоумофіс). Особливо затребувані послуги в банківській сфері. Такі банки як Тінькофф, Банк Східний та інші активно набирають нових менеджерів по дзвінках.

Тінькофф. Робота на дому

Одне з найактуальніших рішень, якщо ви не боїтеся трубки і спілкування з людьми.

Критерії претендентів:

Навіть без досвіду роботи - ми всьому навчимо і дамо наставника, який відповість на питання і допоможе адаптуватися.

З будь-якого міста Росії. Ви працюєте через інтернет, тому нам не важливо, де ви знаходитеся.

Робота з особистого кабінету на сайті. Вам знадобляться тільки інтернет, навушники з мікрофоном і тихе приміщення.

Робота на дому мобільним агентом Банку Східний

Вільний графік

Робота в великому банку *

Також банк обіцяє гідну винагороду

Заробити 1000 рублів в день на Ютубі

Наступний вид заробітку - провідний світовий відеохостинг Youtube . Детально як створити канал і як його вести ми описували в статті за посиланням.

СКІЛЬКИ YOUTUBE ПЛАТИТЬ за 1000 ПЕРЕГЛЯДІВ І 1000 000 ПЕРЕГЛЯДІВ?

Наприклад, ваш дохід від реклами, яка знаходиться на кожному відео, складе рівно половину від її прибутку. Можна провести математичні обчислення.

Припустимо, число переглядів ваших відеороликів склав 2000, кілька людей 5 разів кликнули по рекламі під час перегляду.

Ціна одного переходу на сайт рекламодавця становить приблизно 0,05 $. Повна вартість кліків буде дорівнює 5 $. Відеохостинг залишить собі половину.

У підсумку щодо аккаунта перераховується 2,5 $. Все досить просто, головне мати величезне бажання заробляти. Чим цікавіше ваші відео, тим більше відсотків можна отримати. Почати заробляти досить легко, головне виконувати всі критерії від партнерської програми. Для того щоб заробити до 80% від реклами, необхідно пройти реєстрацію на WSP - це інший вид партнерської програми, за допомогою якої можна просувати ваш канал на відеопорталі. В результаті ви зможете отримати преміум-статус для вашого облікового запису. Завдяки цьому у вас є хороші перспективи для успіху вашої задумки.

Адміністрування групи в соціальних мережах

Прогресивні школярі та студенти можуть розглянути в якості заробітку в інтернеті такий варіант роботи, як адміністрування групи в соціальній мережі або ж сайту. Оголошення про подібному вигляді роботи зустрічаються досить часто. Тут доведеться стежити за функціонуванням конкретного проекту, а також додавати актуальні новини. Робота не для новачків, а й оплата тут відповідна! Якщо ви хороший фахівець, то зможете заробляти до 1000 рублів в день. На більше розраховувати складно, так як в іншому випадку надійніше звернутися в спеціалізовану студію, яка за 10 000-30 000 рублів на місяць буде надавати професійні послуги за Договором.

Заробіток на кулірнарних рецептах від 500 до 1000 рублів в день

Подібна можливість додаткового збагачення є у кожного - починаючи від вмілої домогосподарки і закінчуючи сверхпрофессіональним кухарем. Розглянемо сьогодні, як ви зможете організувати власний заробіток в мережі Інтернет на кулінарних рецептах.

Цей невеликий бізнес особливо годиться для люблячих готувати і часто балують своїх рідних різними шедеврами, власноруч приготованими на кухні або в дворику сімейного будинку (барбекю, шашлики, копченості та т. П.). Більш детальний опис як заробити на рецептах в Інтернеті читайте в статті по засланні .

замість підсумку

Як бачите заробити в Інтернеті не так складно, якщо ви ще не знайшли постійну стабільну роботу, а гроші звідкись брати треба, щоб не жити в кредит або не позичати у знайомих / родичів, в надії, що не доведеться віддавати. Найшвидший і надійний спосіб з усіх перерахованих вище - біржа копірайтингу (а також кулінарні сайти). На другому місці - фріланс. Знайти тут відповідного замовника складніше через велику конкуренцію. Ютуб, соцмережі - довгий вид заробітку, т.к треба витратити чимало часу, щоб набрати необхідну аудиторію для її монетизації.

Якщо ж ви не володієте описаними вище талантами, а гроші потрібні терміново і ви думаєте де їх терміново зайняти, то зверніть увагу на сервіси мікропозик.

Кращі сервіси мікропозик

Макс. сума до 15 000 руб.

Термін позики до 30 днів

Вік від 18 до 65 років

Ставка,% від 0,6% в день

Макс. сума до 10 000 руб.

Термін позики до 25 днів

Вік від 18 до 65 років

Ставка,% від 0,56% в день

Макс. сума до 30 000 руб.

Термін позики до 21 дня

Вік від 18 до 65 років

Ставка,% від 1% в день

Макс. сума до 30 000 руб.

Термін позики до 30 днів

Вік від 21 до 65 років

Ставка,% від 0,24% в день

Макс. сума до 20000 руб.

Термін позики до 30 днів

Вік від 18 до 65 років

Ставка,% від 2.1% в день

Макс. сума до 10 000 руб.

Термін позики до 25 днів

Вік від 18 до 60 років

Ставка,% від 0,9% в день

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете поділитися своїм варіантом чесного заробітку через інтернет, пишіть в коментарях нижче.

Читайте також: Кращі дебетові карти з кешбек 2017-2018

Читайте також: Як оформити кредит не виходячи з дому

Читайте також: Де взяти гроші терміново в борг

Читайте також: Як економити гроші при маленькій зарплаті

СКІЛЬКИ YOUTUBE ПЛАТИТЬ за 1000 ПЕРЕГЛЯДІВ І 1000 000 ПЕРЕГЛЯДІВ?