Як навчитися танцювати хлопцеві на дискотеці в клубі

Опубліковано: 06.06.2013 Змінено: 20.11.2017

Власник і головний редактор сайту, з досвідом більше 5 років в різних тематиках.

На гучних вечірках ти все вечора просиджуєш за столиком, спостерігаючи як твої друзі, хвацько, танцюючи на танцполі, знайомляться з дівчатами? Ти просто не знаєш, як танцювати в клубі хлопцеві? Картина знайома. Ти просто соромишся свого тіла і власних незграбних рухів. Бери себе в руки і вчися отримувати від танцю задоволення! Можливо, наші поради допоможуть тобі подолати горе і збудять бажання навчитися танцювати.

Опубліковано: 06

хлопець танцює хіп-хоп

  • У наймодніших і просунутих клубах сьогодні ді-джеї пропонують танцювати під музику стилів RNB і електро. Рухи танцю хіп-хоп напрямку, мабуть, будуть більш універсальними. На їх вивчення і тренування може піти кілька довше часу, але зате після ніхто зі знайомих уже не зможе заявити, що не вмієш танцювати. До цих рухів додай пару па з тектоніка, щоб не потрапити в халепу і там, де ставлять відповідну музику. Є, звичайно, і спеціалізований клуби, де можна почути ритми dabstepdram-n-bass. Якщо ти цілеспрямовано прямуєш туди - то заздалегідь подумай про те, щоб взяти кілька уроків танцю цих напрямків.
  • Танець - це вираження твоєї душі. Не варто відразу демонструвати все завчені елементи. Слухай ритм, і простежуй інтуїтивно, яке рух має бути під конкретний музичний відрізок.
  • Задіюй в танці все тіло. Використовуючи руху ногами, ти будеш виглядати більш гармонійно, і залучиш більше уваги з боку слабкої статі.
  • Не варто в клубі підходити до виконання танцювальних па з тієї серйозністю, яка потрібна при здачі дисертації. Цей процес повинен приносити задоволення. Просто розслабся і лови ритм.
  • Всі ми різні, і не кожен відразу зможе опанувати всіма премудростями клубних танців. Якщо в тебе повністю відсутнє почуття ритму і пластика, ймовірно, тобі доведеться взяти пару уроків у професіонала. Уже через кілька місяців постійних тренувань двічі в тиждень, ти будеш знати відповідь на питання, як танцювати хлопцеві в клубі, і, напевно, затанцуешь. І тут вже ти зможеш викладати уроки своїм друзям, приголомшеним твоїми змінами.

Відео уроки як танців в клубі Hip Hop №1

Відео уроки як танців в клубі №2

Відео уроки як танців в клубі №3

Відео уроки як танців в клубі №4

VN: F [1.9.22_1171]

Рейтинг 8.3 / 10 (47 голосів)

На гучних вечірках ти все вечора просиджуєш за столиком, спостерігаючи як твої друзі, хвацько, танцюючи на танцполі, знайомляться з дівчатами?